Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları
« önceki   123 ... 104105106 ... 113114115   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 105
Emir ERTEN

6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:54

İstemihan Talay ve Okan Merzeci bulvarları batı yönünde uzatma işlemlerine hala başlanmış değil. Trafik Mezitli'de çok sıkışıyor. Haliyle sürücüler asabileşiyor ve bazen galiz küfürler edebiliyorlar. Bu yüzden artık zamanıdır diye düşünüyorum.

Oğulhan
6 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:56

Alıntı:
İstemihan Talay ve Okan Merzeci bulvarları batı yönünde uzatma işlemlerine hala başlanmış değil. Trafik Mezitli'de çok sıkışıyor. Haliyle sürücüler asabileşiyor ve bazen galiz küfürler edebiliyorlar. Bu yüzden artık zamanıdır diye düşünüyorum.

Okan Merzeci Bulvarını en son Macit Özcan uzatmıştı. Ondan beridir aynı duruyor 4 senedir. Bir an evvel uzatılması lazım. Hem de Çeşmeli otoban girişine kadar.

Burak Ulas
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:05

Birilerinin artık Mersin'de çevre temizliği konusunda bir şeyler yapması gerekiyor. Geçen hafta Kipa'nın orada inanılmaz bir benzin/mazot kokusu vardı. Bir kaç gün önce Facebook'ta gördüm ki orada bulunan dereye mazot akıyormuş ve buradan da denize ulaşmış. Resimler Mersin Bilinçli Sürücü sayfasından

(+)

(+)

(+)

Mersin'de yaşayan bir vatandaş olarak ben bu çevre kirliliği sorunundan bıktım. Sahile gidiyoruz her yerde lahım kokusu ve pislik. O yetmezmiş gibi yazın bu sahilleri çöplük gibi kullanan insanlar... Belediyenin sahil bendini yıkıp tekrar yapmak yerine en başta bu sorunları çözmesi gerekiyordu. Zaten bu kafayla turist falan gelmezde, yakında sahillerden Mersinli vatandaşıda uzaklaştıracaklar.

Oğulhan
6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:12

Şehirde turizme en büyük darbeyi başarısız belediyeler vuruyor.

emregus

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:06

(+)

Buranın fotoğrafları sık sık önüme düşüyor Facebook'ta, defalarca paylaşıldı geniş kitleli gruplarda sayfalarda ve neden hala bu durumda? Siteler mahallesindeymiş, Mersin'in göbeği sayılacak bir konumda ve gerçekten çok üzücü bir görsel. Can ne kadar ucuz. Yorumlarda kimisi devlet su işleri yapacak kimisi belediye sorumlu demiş, top ona buna atılırken birisi düşüp ölecek ve kimsenin umurunda olmayacak, yazık.

Fotoğraf kaynağı Mersin Bilinçli Sürücü Facebook grubu.

UğurÖz
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:18

Akdenizde otursaydım sanırım sorunlu mahallelerin fotoğraflarını çekip tek tek cimere yollardım.

Belediye kendi arkasındaki mahalleyi yapmıyor yollar çamur içerisinde.

Akdenizde güneydoğudan göçle gelenler var. Maalesef seçimleri hep malûm parti kazanıyor. Nasıl çözülecek bilmiyorum. Kayyum bile hiçbirşey yapmıyor.

serkan33

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 14:29

O derenin ihalesi 26 Ocak’ta yapıldı DSİ tarafından.

UğurÖz
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 15:51

Belediye derelerde meydana gelen mazot atığı ile ilgili açıklama yapmış.

önery

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 18:47

Ceza niye yok ?
Yani bu açımlama tespit ettim ve yapana haber verdim demekten başka birşey değil.. niye ceza vermiyorsun ki ? Ister kamu ister özel kurum , kuruluş olsun.

Kamuoyunda yanlış algı oldu diyorsun ama yapan kuruma senin ihmalin , denetim eksikliğin yüzünden oluşan sorunu millet bana yansıtıyor deyip bir cezai işlem yapmıyorsun... bırak üniversite kendi içind e soruşturma yaparsa yapsın. Ister kendi içinde yaptırım yapsın ister yapmasın. Ama sen bir yaptırım yapacaksın

Burak Ulas
6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:10

Alıntı:
Ceza niye yok ?
Yani bu açımlama tespit ettim ve yapana haber verdim demekten başka birşey değil.. niye ceza vermiyorsun ki ? Ister kamu ister özel kurum , kuruluş olsun.

Kamuoyunda yanlış algı oldu diyorsun ama yapan kuruma senin ihmalin , denetim eksikliğin yüzünden oluşan sorunu millet bana yansıtıyor deyip bir cezai işlem yapmıyorsun... bırak üniversite kendi içind e soruşturma yaparsa yapsın. Ister kendi içinde yaptırım yapsın ister yapmasın. Ama sen bir yaptırım yapacaksın

Zaten yaptırımlar olsaydı tertemiz sahil şeridimiz olur ve bizde Antalya da olduğu gibi şehrin her yerinden denize girebilirdik.

sayfa 105
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 104105106 ... 113114115   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET