Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları
« önceki   123 ... 104105106   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 105
Emir ERTEN

3 hafta önce - Sal 23 Oca 2018, 15:58

Gs meydanının içler acısı hali. Dalgalar kum getiriyor olmalı. Sökülen ahşap kaplamalar da yerlerde.

önery

3 hafta önce - Sal 23 Oca 2018, 16:08

buraya yol temizleme araçları girip şöyle iki tur atsa tertemiz olur.

Veli edebiyat
3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 15:31

(+)

Geçenlerde bahsettiğim yaya geçidi vahimliği!

AYDIN İNAN
site denetçisi

3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 15:33

Alıntı:
Geçenlerde bahsettiğim yaya geçidi vahimliği!

Erdemli'de hep böyleydi. Neyse ki bir kısmını düzelttiler.

Veli edebiyat
3 hafta önce - Cmt 27 Oca 2018, 15:38

Burası da Erdemli sınırında olan Tece, Aydın Bey.

serkan33

2 hafta önce - Sal 30 Oca 2018, 11:45

Mersin’de belediyenin ne derece bitik olduğunun en güzel kanıtı, Mersinli Ahmet Bulvarı’nda halk kendi kepçesini almış yolun çukurunu kendisi kapatmaya çalışıyor!!!

Mersin Bilinçli Sürücü sayfası

Emir ERTEN

1 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 14:54

İstemihan Talay ve Okan Merzeci bulvarları batı yönünde uzatma işlemlerine hala başlanmış değil. Trafik Mezitli'de çok sıkışıyor. Haliyle sürücüler asabileşiyor ve bazen galiz küfürler edebiliyorlar. Bu yüzden artık zamanıdır diye düşünüyorum.

Oğulhan
1 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 14:56

Alıntı:
İstemihan Talay ve Okan Merzeci bulvarları batı yönünde uzatma işlemlerine hala başlanmış değil. Trafik Mezitli'de çok sıkışıyor. Haliyle sürücüler asabileşiyor ve bazen galiz küfürler edebiliyorlar. Bu yüzden artık zamanıdır diye düşünüyorum.

Okan Merzeci Bulvarını en son Macit Özcan uzatmıştı. Ondan beridir aynı duruyor 4 senedir. Bir an evvel uzatılması lazım. Hem de Çeşmeli otoban girişine kadar.

Burak Ulas
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:05

Birilerinin artık Mersin'de çevre temizliği konusunda bir şeyler yapması gerekiyor. Geçen hafta Kipa'nın orada inanılmaz bir benzin/mazot kokusu vardı. Bir kaç gün önce Facebook'ta gördüm ki orada bulunan dereye mazot akıyormuş ve buradan da denize ulaşmış. Resimler Mersin Bilinçli Sürücü sayfasından

(+)

(+)

(+)

Mersin'de yaşayan bir vatandaş olarak ben bu çevre kirliliği sorunundan bıktım. Sahile gidiyoruz her yerde lahım kokusu ve pislik. O yetmezmiş gibi yazın bu sahilleri çöplük gibi kullanan insanlar... Belediyenin sahil bendini yıkıp tekrar yapmak yerine en başta bu sorunları çözmesi gerekiyordu. Zaten bu kafayla turist falan gelmezde, yakında sahillerden Mersinli vatandaşıda uzaklaştıracaklar.

Oğulhan
1 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:12

Şehirde turizme en büyük darbeyi başarısız belediyeler vuruyor.

sayfa 105
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 104105106   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET