Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
aliibili
6 yıl önce - Sal 23 Nis 2013, 11:26

Karbis örneği İbb tarfından tüm izmir'e yayılabilir.
İlk başta Metro ve İzban istasyonları önlerine konulur. Mtrodan çıktık mı işimizi görür yerine veya diğer istasyona bırakırız.

Misafir 6867

5 yıl önce - Pzr 17 Ağu 2014, 23:30

Arkadaşlar bu sistem daha iyisi. BİSİM BAKKAL GİBİ

Erol Gündüz

4 yıl önce - Pts 09 Mar 2015, 23:17

(+)
İzmir'de Bisikletli Kurye

H Caner
4 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 11:39

Ben bir bisiklet severim am şu videodan daha beter hallerle karşılaşıyoruz. İzmir değil sadece Türkiye de bisiklet gibi çağdaşbir ararcın yol alabilmesi çok zor. İnşallah gün geçtikçe daha iyi duruma geliriz. Kötünün kötüsü şu anda

Izmir Restorasyon
4 yıl önce - Cmt 04 Tem 2015, 13:22

ahmetgülen
3 yıl önce - Çrş 09 Mar 2016, 10:40

İzmir de Kordonda bisiklet gezintileri

Izmir Restorasyon
3 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 17:50

İzmir’de 5 bin kişi işe bisikletle gidiyorKimi doktor, kimi avukat, kimi öğretim üyesi, kimi ise devlet memuru. İzmir’de yaklaşık 5 bin kişi üzerilerindeki iş kıyafetlerini ve kocaman evrak çantalarını bahane etmeksizin iş yerlerine bisikletle gidiyor, kurdukları topluluk ile bisiklet kullanımını özendiriyor.

http://www.iha.com.tr/haber-izmirde-5-bin-kisi-is ...or-547862/

AnL_95
3 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 18:34

İzmir Restorasyon ? Birader sen şu Katlanır Bisikletle trene binmek için Sosyal Deney yapan kişi misin ?

Izmir Restorasyon
3 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 20:48

hayir:) ama katlanir bisikletle ayni islemi yapmisligim var.

http://dahonturkiye.com/bisikletler.html bunlardan bir taneyi soktum iceri (yukarida resmi var), kendi cantasinda. Halkapinardan bornovaya gidiyordum. Nasil girdim iceri diye kafayi yemisti gorevli. Kapidan gectim, siz gormediniz dedim. Katlanir oldugunu anlayamadi.

Bir keresinde de halamin tekerlekli sandalyesi deyip soktum... Halam tekerlekli sandalyaye muhtac degil.. Zaten halam yok.

Bisiklete bastan neden izin vermedilerse, bir suru polemikler, tartismalara, dalaverelerle ugrastirdilar...

sonra birden izin verildi, yine keyfi bir sekilde.

Ne gunlerden ne gunlere geldik bisiklet konusunda.

ahmetcan1912

3 yıl önce - Cum 01 Nis 2016, 23:59

evim ile iş yeri arası yürüyerek 20 dk koşarak 15 dk bisiklet ile 5-8 dk arasında değişiyor

izban nergiz istasyonunda

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege