Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Ayhan
7 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 01:20

2.37 lira kar hiç de çok değil bence...

izmirliali
7 yıl önce - Sal 12 Şub 2013, 13:51

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bis ...ifiedTitle
arkadaşlar bu bisiklet alınırmı marka bakımından elimde kalmasın yoksa bianchiden şaşmıyayımmı

Haydar Bayraklı

7 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 01:03

600 Liraya motosiklet alırsın yahu!
Hemde tanınmayan bir markaya 600 TL para verilmez. Bianchi ve Salcano'dan şaşma derim.

izmirliali
7 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 10:45

yarış ve yol bisikletlerinin fiyatları bunlar o dediğin markalarda 800 den aşağı değil ve hafifledikçe pahılaşıyor

Emir ERTEN

7 yıl önce - Prş 14 Şub 2013, 01:53

Yollarımız onlarca yıl önce yanlış, bisiklet yolları düşünülmeden yapılmış maalesef. Bu yüzden bisiklete binme bilinci oluşsa bile yeteri kadar bisiklet yolu yapılamayacağından ve motorlu araç sürücülerinin bisikletlilere hoşgörülü davranmayacağından dolayı içerisine İzmir'in bazı semtlerini de ekleyebileceğimiz birçok engebesiz şehrimizde bisiklet kültürü ne yazık ki oluşamayacak.Şimdiki manzara bu şekilde.Umarım ilerde değişir bu manzara. Motorlu araç sürücülerinin yayalara bile saygılı olmadığı, bencilce bir trafik hayatı yaşanmakta yollarda.

hakan kocak
7 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 22:02

Dün Karşıyaka'dan bisiklet kiraladık kredi kartı bilgilerimizle. iki adet bisiklet kiraladık normlde 2 TL ödeme yapmamız gerekirken kredi kartımdan 50 TL ücret tahsil edilmiş (!) Bu nasıl bi sistemdir yahu! Bildiğin soygunculuk! İnternet sitesine girdim bu nedir diye sormak için bir telefon aradım. Bir tane buldum fakat bu telefonu arayınca ingilizce bir şeyler söylüyor. Ben bu işin içinden çıkamadım.

Ayhan
7 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 22:04

50 tl başka birşey olmasın aidat falan. Bu kadar yüksek olmamalı...

turker ustun

7 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 22:06

Bu sistem Bisikleti teslimde Ücreti 50 tl alıp, Yanlış bilmiyorsan bisiklet tesliminde parayı ücreti kestikten sonra kalnı karta iade ediyordur.

chem35
7 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 23:33

Alıntı:
Dün Karşıyaka'dan bisiklet kiraladık kredi kartı bilgilerimizle. iki adet bisiklet kiraladık normlde 2 TL ödeme yapmamız gerekirken kredi kartımdan 50 TL ücret tahsil edilmiş (!) Bu nasıl bi sistemdir yahu! Bildiğin soygunculuk! İnternet sitesine girdim bu nedir diye sormak için bir telefon aradım. Bir tane buldum fakat bu telefonu arayınca ingilizce bir şeyler söylüyor. Ben bu işin içinden çıkamadım.

arkadaşlar karttan önce 50 tl çekiyo bisikleti bırakınca parada hesaba geri işliyo.

Geçen günlerde sistemi kullandık gayet kullanışlı bisikleti bostanlıdan aldık gezdik dolaştık Carrefour'a gittik bisikletlerimiz kitleyip içeri giridk gezdik geri açtık ve dönüştede Tay Park'a bıraktık istediğiniz yerden alın herhangi bi yere bırakabiliyosunuz ve sistemdeki kameralar bisiklet alma validatörü güneş enerjisiyle çalışıyo bisikletlerde acil durum butonu, lamba ve GPRS var tamamen güvenlikli ve güzel 3 vitesli kontra pedal .

emin ksk
7 yıl önce - Sal 23 Nis 2013, 00:08

Sistem güzel işliyor karbiste. Özellikle 50 liranın anında limitimden düştüğüne şahit oldum bir çok kez.
Hatta kredi kartından ücreti kesmiyor - bakiyede kalıyorsun kontrol ettiğinde kesiyor.

Çok güzel bir hizmet fakat uzun yol için ibb'nin hizmeti daha güzel gibi bir de ona bakmak gerek.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege