Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
hakan kocak
9 yıl önce - Pzr 28 Ağu 2011, 13:19

Bisiklet garajından saat kaça kadar yararlanabiliyoruz? Bide haftasonları açık mı? Bugün gitmeyi düşünüyoruz..

Ayhan
9 yıl önce - Pzr 28 Ağu 2011, 13:21

Evet haftasonu açık. Saat 23.00'e kadar...

oyunbOZAN
8 yıl önce - Sal 10 Nis 2012, 11:27

bisikletin izbana ve metroya alınması ile trafik çok rahatlayacak ancak belediye ve TCDD direnmeye devam ediyor. bisiklet yolları yetersiz. bisikleti bir ulaşım aracı değil de aktivite aracı olarak görmeye devam eden zihniyeti bir türlü aşamıyoruz.

çağdaşizm
8 yıl önce - Sal 10 Nis 2012, 17:34

Devam ediyor mu bu kampanya Yoksa yaz aylarında tekrar mı başlayacak ?

Yiğit572
8 yıl önce - Sal 10 Nis 2012, 18:13

Pazartesi günü okuldan sonra kalan zamanda bisikletlerimizi alıp arkadaşlar ile sahile çıktık. Bisiklet kampanyası bu arada görüyorum sürüyor. İnsanlar bisiklet alıp parkura giriyorlardı. Mavişehir'de gezinti yaptıktan sonra Koçtaş dolaylarından döndük. Parkurun bir yanında dere, bir yanında çit ile çevrili araziler var. Arkadaşı 2 köpek kovaladı. Fırtına çıktı yağmur ile bisikletim sürüklendi. Korkunçtu vallahi açık havalar dışında o yola çıkmayın derim. Rüzgarın da etkisiyle zorla çıktık yoldan.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Kürşat BAŞBUĞ
8 yıl önce - Çrş 11 Nis 2012, 20:25

koskoca buca'da bisiklete binmek mümkün değil sahil tarafına gitmekte imkansız gibi . izban acilen almalı bisikletleri ...

arman1997

8 yıl önce - Pzr 15 Nis 2012, 00:50

Peki bu ücretsiz bisiklet sistemi hala var mı?

Yiğit572
8 yıl önce - Pzr 15 Nis 2012, 12:50

Anlatıyorum sabahtan beri siz mi incelemiyorsunuz? Belediye dergisinde de yazıyor, biz de söylüyoruz gidin alın insanlar alıyor, hiç durmadı devam ediyor da sistem.

Haydar Bayraklı

8 yıl önce - Pzr 15 Nis 2012, 13:13

İzmir Büyükşehir Belediyesi ücretsiz bisiklet vermeye devam ediyor...

Sadece kimliğiniz ile sizde BOSTANLI BEŞİKÇİOĞLU CAMİİ yanındaki İBB Bisiklet Garajına giderek ücretsiz bir bisiklet alabilir, Doğal Yaşam Parkına kadar olan sahil şeridinde pedal çevirebilirsiniz.

aek35
8 yıl önce - Pzr 15 Nis 2012, 14:02

Peki Bostanlı'daki bisiklet garajından Doğal Yaşam Parkı kaç kilometre civarındadır? Deneyen var mı

sayfa 2
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege