Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 567 ... 333435   sonraki »
Ana Sayfa -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

İzmir Büyükşehir Belediyesi' nden memnun musunuz ?
evet , memnunum
49.2%
 49.2%  [129]
hayır , memnun değilim
50.8%
 50.8%  [133]
Toplam Oy : 262

Yalın35_Göztepeli

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:15

Aziz Kocaoğlu adam gibi İzmir'in tüm mahalle ve ilçelerini dolaşsa.

Tamam hadi İzmir'in ilçelerindeki köylerini dolaşabilir.,

Fakat ben Basınsitesi'nde oturuyorum. Aziz Kocaoğlu'nun hayatımda mahalleme geldiğini hiç görmedim.Ancak Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm gelmişti.

Ozaman işte Aziz Kocaoğlu dahada iyi işler başarır.

Mert abiciğim baız projeleri unutmuşsun bide Çiğli'deki köprülü kavşaklar var.

Bide Bayraklı'daki Ekrem Akurgal ve Bornova'daki Aşık Veysel Rekreasyon Alanları bide Uzundere Rekreasyon Alanıda büyük proje değilmi ?

mert101

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:31

Alıntı:

Egekent taraflarındaki köprülü kavşakları da belediye yapmıyor mu hocam ?

Yapmıyor demedim ki , sadece bitmiş büyük projeleri yazdım

Alıntı:
Mert abiciğim baız projeleri unutmuşsun bide Çiğli'deki köprülü kavşaklar var.

Bide Bayraklı'daki Ekrem Akurgal ve Bornova'daki Aşık Veysel Rekreasyon Alanları bide Uzundere Rekreasyon Alanıda büyük proje değilmi ?

köprülü kavsaklar bittiginde onlarıda yazarız ama daha yapım aşamasında biten projeleri yazdım sadece

bornovadaki aşık veysel rekreasyon alanı da büyük proje onu unutmusum. Bayraklıdaki biten projeler arasında değil daha , uzunderekini ise karabaglar belediyesi yapıyor büyüksehir elini bile sürmedi

Yalın35_Göztepeli

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:36

Alıntı:
, uzunderekini ise karabaglar belediyesi yapıyor büyüksehir elini bile sürmedi

Uzundere'dekini ortaklaşa yapıyorlar. Büyükşehirinde katkısı var.

Bide bu sene başlayan Yeşildere ve Gürçeşme Kentsel Dönüşüm Projelerini ekleyebilirmiyiz. İkiside bu sene sonunda bitecek.

Bide Caddeleri yenilemede var. Altyapı,üstyapı çalışmaları bitmiş olan caddeler. Onlarında olması lazım büyük proje içerisinde.

umut ileri
2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:37

Alıntı:
Fakat ben Basınsitesi'nde oturuyorum. Aziz Kocaoğlu'nun hayatımda mahalleme geldiğini hiç görmedim.Ancak Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm gelmişti.

Yalin o zaman koylere bu kadar cok gitmesini elestirdigimizde kizmayin. Bak sen sehrin gobeginde oturuyorsun baskanin geldigini gorememissin. Buyuk sehir baskaninin oncelikli gorevi sehirdir. Tamam koylerede hizmet gotursunde sonucta koye yapabilecegi sey sinirlidir zaten. En fazla bir asfalt atilir yollarina. Gidip koye metro projesi, opera binasi, stadyum yapacak degil herhalde. Oyleyse neden bu kadar cok koylere gidiyorda sehir merkezini bosveriyor.

Bak baska basliklarda da yazmis arkadaslar. Koylere Conecto otobusler calisiyor Izmir'in gobeginde Sanoslar calisiyor diye. Mekezdeki ulasim sorununu tamamen cozersin ondan sonra koylere istersen git metro hatti yap. O zaman kimse bir sey demez sana.

Yalın35_Göztepeli

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:42

Aynen katılıyorum Tekeli köyü İzbanı istedi diye oraya istasyon yapılacak.

Tamam harbiden köylere hizmet yapılsın. Fakat çok saçma konular düşünüyoruz artık. Sanki belediye kent merkezine düşman oldu köyler daha iyi diye gidiyor gibi düşünceler var.

Valla ben küçükken Ahmet Piriştina'nın geldiğinide görmemiştim. Yani bana göre mahalleme büyükşehir belediye başkanı gelmedi sadece ilçe belediye başkanı.

Bide bu sene birkaç tane büyük proje varda unuttum onları maalesef. Hatırlasam söylerim mert abiye o da ekler mesajına.

Harbiden biraz fazla abartmışım. Ama bu sene belediye biraz daha yavaştı bazı projelerde.

Fakat halen bazı projeleri hükümet engelliyor gibi bir kaygım var. Ancak herşey 2014 seçimlerinde ortaya çıkar.

meh_met35
2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:46

yalın o ortaklaşa yapıyor dediğin uzunderede projesinde ben bizzat çalışıyorum. büyükşehir ortak olarak ne yapmış söyler misin?

Mesut Yeşil
2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:46

Beyler eleştiriden zarar gelmez Aziz başkanı eleştirin haklı olduğunuz yönler de var, ancak unutmayın ki Kadifekale ve Agora Aziz Kocaoğlu'nun İzmir'e en önemli ve paha biçilemez hediyesi olacak.

Yalın35_Göztepeli

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:48

Yeşildere ve Gürçeşme projeleri Atatürk Maskı'n etrafındaki görüntüyi düzeltmiş olacak.

Hüseyin ATAR
2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 00:59

Alıntı:
Aynen katılıyorum Tekeli köyü İzbanı istedi diye oraya istasyon yapılacak.

Tekeli beldedir ve nüfusu 3000'in üzerindedir.
İzmir-Torbalı demiryolu hattı içinden geçer.
İZBAN hattı Torbalıya kadar uzatılırken 3000 kişinin yaşadığı bir yere istasyon yapılmasın mı ?

Yalın35_Göztepeli

2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 01:04

Tabi yapılsın ona bişey demedim. Galiba başka bir Torbalı'nın köyü demişti. Ama doğrudur yaptıkları.

Yani hemen anlaşılmasın daha 3 saatte belediye'nin köylerle ilgli durumlarına düşman değilim.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İZMİR - Haberler ve Sohbet