Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44

İzmir Büyükşehir Belediyesi' nden memnun musunuz ?
evet , memnunum 50.8%  50.8%  [161]
hayır , memnun değilim 49.2%  49.2%  [156]
Toplam Oy : 317

Anıl 95
2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 19:06

Alıntı:
yah he he git üye ol.

Üyedir zaten merak etme cesareti yok ama kendi hesabıyla yazmaya
Trollük parayla mı

Misafir 855

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 19:12

"Konak Meydanı çevre düzenlemesi olarak çok güzel ama bir o kadar da sefileri oynuyor"
En barbat olanı küçücük meydanın ortasına yürüyen teneke yolunu yapmış olmaları. İzmir bu kadar berbat edilirdi kendilerini tebrik etmek lazım

Misafir 68d

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 20:55

https://www.egehaber.com/chp-2019-secimlerinde-az ...et,19.html

Belediyeden memnun olmayanlar ankete katılarak oy verebilirler..

Misafir 106

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 21:42

anketin t roll cevapları birbirinden eğlenceliymiş paylaşım için teşekkürler )

Misafir 5ed

2 ay önce - Prş 12 Ekm 2017, 16:41

insanın maymundan geldiğine inanan üç beş ayyaş yobazdan başka kimse eski belediyelerini desteklememiş Onlar da muhtemelen tanıdık kasabalılardır..Göztepe köprüsünün altında iş çıkışı toplu halde cumhuriyet gazetesi okur, grubun en başındaki sayfayı çevirince diğerleri de aynı sayfayı çevirir...Böyle abuk subuk işe yaramaz insanlar da var izmirimizde.

Misafir 617

1 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 13:19

hayır memnun değilim çünkü aldıkları oyu haketmiyorlar

Misafir 000

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 19:55

izum uygulaması otobüsleri anlık olarak göstermiyor harita üzerinde, düzgün çalıştığı görmedim çıktığı günden bu yana

Oğulhan
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 05:26

Tramvay’ı yazın kullanma fırsatında bulunmuştum ve oldukça da beğenmiştim. Daha nice etaplara umarım daha da uzatılır her semte

mahmut11
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 21:53

Sadece sosyete semtlerine yapıldı ve İZBAN ile bağlantısını yapacağız deyip beceremediler. Sosyete semtlerine manzara olsun diye yapıldı diyorum çünkü tramvayla paralel giden otobüsleri iptal etmeleri gerekirken etmediler.

Oysa banliyöyü metro sanan ESHOT genel müdürlüğü 2,5 yıl önce yaptığı kıyımla İzmir'in büyük ilçelerini köy banliyösüne mahkum etmişti.

Yani ideolojik ve sosyo-ekomomik bir ırkçılık yapılıyor İBB tarafından ve bunun başarı olarak sayılması mümkün değil.

[Hatta bu ideolojik ırkçılık öyle bir yere vardı ki AK Parti'ye oy veren ilçelerin aktarma haklarını iptal ettiler]

bkz: Güzelbahçe'nin tabi olduğu ulaşım tarifesi ve Menderes'in tabi olduğu ulaşım tarifesi & ikisinin şehre uzaklığı.

Misafir c7f

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:41

30 yıllık İzmirli olarak ben bu belediyeden hiçbir şey beklemiyorum artık. Tek istediğim şey kazdıkları yerleri kum ile doldurup aylarca açık bırakmasınlar yeter. Bu onlar için çok büyük bir başarı olur. Yaşadığım sokakta üç yıldır kapatılmayan bir yarık var. Defalarca şikayet yazıldı 15 dakikada asfalt atmamak için milyon tane bahane uyduruyorlar.

Bütün yaz okullar tatilken şehre bir çivi çakmayan ancak kış, yağmur çamur gelince her yeri kazıp çamur balkçık içinde açık bırakan zihniyetten bir beklentim kalmadı. Kış ortası asfalt bile atılsa soğukta tam tutmadığı için bir ay sonra sökülüyor. Birisi bunlara yazın yan gelip tatil yapmak yerine kazı çalışmalarının o mevsimde yapılması gerektiğini öğretmeli. Şehirde 500 metre kesintisizce düz olan yol kalmadı.

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet