Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 43

İzmir Büyükşehir Belediyesi' nden memnun musunuz ?
evet , memnunum 50.8%  50.8%  [161]
hayır , memnun değilim 49.2%  49.2%  [156]
Toplam Oy : 317

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 18:05

Bu misafir kafası başka bir şey arkadaşlar. adamlar körfezi doldurmaktan zevk alıyor

Misafir a6b

2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 18:48

ya alen35 kardeşim aleni aleni belediye yandaşlığı yapıyorsun biraz daha objektif olalım lütfen. izmiri seviyorsan yanlışa yanlış diyeceksin bu kadar. körfezi doldurmak bence de saçmasapan bir fikir ama rant tarzı düşüncelerin çok basite indirgenmiş doğruyu yansıtmıyor.

ihaleyle de haksız kazanç sağlanabilir mesela bu da rant kavramına giriyor emek verilmeden hak edilmeden kazanılan para olarak.

istediğin siyasi partiyi destekleyebilirsin hiçbir lafım olmaz en fazla bazı noktalarda eleştiririm ama körü körüne taraf tutmayalım lütfen. takım desteklemiyoruz burda.

Anıl 95
2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 18:53

Alıntı:

Bu misafir kafası başka bir şey arkadaşlar. adamlar körfezi doldurmaktan zevk alıyor

Bunun zihniyetinde olan birisi İzmiri yönetse mazallah körfez falan kalmaz ortada
Doldura doldura İzmirin 2 yakasını birleştirir köprüye falan da gerek kalmazdı o zaman

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 20:13

Alıntı:
ya alen35 kardeşim aleni aleni belediye yandaşlığı yapıyorsun biraz daha objektif olalım lütfen. izmiri seviyorsan yanlışa yanlış diyeceksin bu kadar. körfezi doldurmak bence de saçmasapan bir fikir ama rant tarzı düşüncelerin çok basite indirgenmiş doğruyu yansıtmıyor.

Yooo belediye yandaşlıgı falan yapmıyorum. AKP nin de bir çok yönünü savundugum oluyor.

sonra misafirlere sinir oluyorum ve çoğunlukla dalga geçiyorum.Biz neden üye olduk. birşeyleri tartışıyor konuşuyoruz da bu adamlar niye 5 dakikalarını ayırıp üye olmuyor diye düşünüyorum. Rant nedir bilmiyorsunuz bile! farklı bir başlıkta rant nedir kısaca anlattım, sizde kısaca göz atın. sonra üye olun , sonra Ne ? Neden ?Nasıl ?Ne zaman ?Nerede ? ve Kim ! konuşuruz sevgili misafir.

Alıntı:
Bunun zihniyetinde olan birisi İzmiri yönetse mazallah körfez falan kalmaz ortada
Doldura doldura İzmirin 2 yakasını birleştirir köprüye falan da gerek kalmazdı o zaman

Bunun zihniyetinden olan birileri zamanında izmiri yönetti. 1960 lardan 1970 lere kadar tarihi dokuyu neredeyse tamamen yok ettiler ve Körfez kirliliği ciddi boyutlara ulaştı. 1980 ler de Gece kondulaşmanın önünü açtılar, Körfez geri dönülmesi çok zor bir hale getirildi.ayrıca gece kondulara Bedava tapu dagıttılar. 1990 ların sonlarına dogru güzelim kordonu doldurarak 6 şeritli otoban haline getirmeye kalktılar ve Hatıra olarakta Limanın oradaki otoban ayaklarını bıraktılar. Taaaki rahmetli Ahmet piriştina Gelene kadar. Şimdi ise TEkrar bu zihniyet gelirse. körfez geçiş projesi yapılacak ve körfez bu sefer geri döndürülemez bir noktaya gelecek. İnciraltı ve sasalı gibi izmirin nadir doğal alanlarının da kaderini az çok tahmin edersiniz sanırım.

Yukarıda misafire kısaca izmir YÖnetimler tarihini döktüm. daha da objektif ol demez sanırım.

Misafir 846

2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 21:42

misafirler doğruları yazınca belediye işbirlikçileri yani chp izmir gençlik takımı gene atıp tutmaya başlamış.

Misafir da2

2 ay önce - Pts 09 Ekm 2017, 23:10

İzmir avrupa ilidir diye saçmalamış izmir belediyesinin bisiklet asansörü diye bir icadın varlığından haberi bile yokmuş. öyle kafaya böyle traş

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 16:54

Alıntı:
misafirler doğruları yazınca belediye işbirlikçileri yani chp izmir gençlik takımı gene atıp tutmaya başlamış.

Hacım sizin hayatınız yalan ! siz doğru yazdınız da bizmi desteklemedik.

Misafir a44

2 ay önce - Sal 10 Ekm 2017, 21:26

alen35 izmir gençlik kollarını yalanlamamışsın ben sana diyorum bu kadar aleni aleni taraf tutma diye
objektif yazıyor gibi görünüp belediye yandaşlığı yapmayalım. yandaş da olabilirsin dert değil bunu kabul edersin ona göre karşılıklı diyalog kurarız. daha sağlıklı olur benden söylemesi

Misafir 850

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 13:37

kendi çapında chp ajanlığı oynamaya çalışanlar sadece internette değil izmirin heryerindeler. Biz öğrencilik döneminde kişisel soru soran ayyaş şarapçı bakkal çakkal amcaları da gördük. Samimiyetlerine güven olmaz

alen Doğu Gencer
2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 18:18

Alıntı:
alen35 izmir gençlik kollarını yalanlamamışsın ben sana diyorum bu kadar aleni aleni taraf tutma diye
objektif yazıyor gibi görünüp belediye yandaşlığı yapmayalım. yandaş da olabilirsin dert değil bunu kabul edersin ona göre karşılıklı diyalog kurarız. daha sağlıklı olur benden söylemesi

yah he he git üye ol.

sayfa 43
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet