Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 740
zegerezen
2 ay önce - Pts 02 Ksm 2020, 19:01

Doğukan Bey; doğalgaz hala açılmadı. Bugünlerde sırayla açılıyormuş. Teknik sorun var mı bilmiyorum.

mtekin17
2 ay önce - Sal 03 Ksm 2020, 09:32
2. bölge 1. etap su

2. Bolge 1. Etapta su aboneliği bazi blokların yapilmiyordu dun itibari ile başladı
Etimesgut aski yi tavsiye ederim kalabalık değil ve gitmeden mutlaka randevu alın İnternet sitesinden alınabiliyor
Dogalgaz da gelişme var mi

Dogukannn
2 ay önce - Sal 03 Ksm 2020, 16:28

Doğalgaz için akay inşaatı aradım, iç tesisat bireysel olarak yapılacak dediler ve sistemsel süreç var diyorlar. Herkes baskı yaparsa süreç hızlanır. Akay inşaat no: 03122359200 , teknik ofis birimine bağlanilacak

zegerezen
2 ay önce - Sal 03 Ksm 2020, 21:22
2. Bölge 1. Etap

Su aboneliğimizi bugün aldık. Yarın bağlarlar diye düşünüyorum.
Doğalgaz abonelikleri verilmeye başlandı.
Asansör 2 blok hariç hepsinde çalışıyor. En geç 1 hafta içinde hepsi tamamlanacakmış.
Son durum bu şekilde.

saraycık
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 11:14
site yönetimi

arkadaşlar site yönetiminden telefonlara mesaj gönderilmiş. kiler olarak bildiğmiz, ve aktif olarak kullanılandığımız, eşyalarımızı yerleştirdiğimiz, asansörlerin karşısındaki yerlerin boşaltılmasını istiyorlar. buna hakları var mı..??

ben oraları dairelere verilmiş kilerler olarak biliyorum. projede ne olarak geçiyor.??? bilen varsa açıklaya bilir mi..?? teşekkürler.

sarayy
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 12:03

Evet ortak kiler olarak geçiyor orası daire sahiplerine ait. Ne gerekçe gösterilerek atılmış mesaj? Ve hangi bölge etap acaba

sarayy
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 12:12

Normalde youtube'da videolarda, emlakçılarda vs oralar dairelere ait kiler olarak anlatılmıştı. Hatta iki daireye 1 tane düşüyor demişlerdi. Şimdi baktım. 1 tanesi çöp odası olarak belirtilmiş projede belki bu yüzden boşaltılması istenmiştir. Ama o büyüklükte bir yeri çöp odası olarak ayırmak yerine yangın merdiveninin olduğu yere çöp kutusu konulup oradan çöp toplanabilir.

sarayy
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 12:17

Bir emlakçının paylaştığı video 4:26 dakikasına bakarsanız anlatıyor orada

mtekin17
2 ay önce - Prş 05 Ksm 2020, 09:24
dogalgaz 2. bölge 1. etap

Çok şükür sonunda su abonesi olabildik
Dogalgaz henüz bizim blokta yok
Takılan bloklar direk abonelik islemleri başlatabilir mu ısınma ve ocak sicak su kullanımı başlıyor mu

zegerezen
2 ay önce - Cmt 07 Ksm 2020, 16:43
2. Bölge 1. Etap

mtekin:
Çok şükür suya kavuştuk. Doğalgaz abonelikleri alınabiliyor fakat açılmıyor diye biliyorum. Biz de Pazartesi abone olacağız.

Doğalgaz aboneliği ocak ve sıcak su için.

Isınma merkezi sistem.
Isıtma sistemleri devreye girdi. Güzel ısınıyor şimdilik.

sayfa 740
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet