Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 739
qwe qwe
1 ay önce - Çrş 21 Ekm 2020, 14:19

Adv nerden bakiyoz o borç varmı diye

adv0660
1 ay önce - Prş 22 Ekm 2020, 07:49

qwe bankaya gidince öğrendim aylik taksidim 2400 4000 istediler abone fatura borcu diye sonra düzelttiler işte hata varmis, internette yazmiyor

qwe qwe
1 ay önce - Cum 23 Ekm 2020, 15:30

3.bolge 1.etap Kasım 2 de teslim başlıyor

qwe qwe
4 hafta önce - Pts 26 Ekm 2020, 19:58

3.bolge 2. Etap teslimler açıklandı

zegerezen
3 hafta önce - Cmt 31 Ekm 2020, 00:03
Taşınma tavsiyesi

Yeni taşınacaklara tavsiyeler;

Eğer mümkünse ve fırsatınız varsa teslim tarihinde hemen taşınmayın. Kiracı iseniz şu gün evler teslim ediliyor çıkacağım demeyin. Süreci bekleyin.
Neden?
2. Bölge 1. Etap’ta oturuyorum. Bizim blok 16 Eylül’de teslim edildi. 4 Ekim’de taşınmak zorunda kaldım. Bugün 31 Ekim!!!

Elektrik aboneliğini hemen aldık.
Su aboneliği alamıyoruz hala. (Şirket şantiye suyu veriyor herhalde)
Doğalgaz hala yok. (Kış geldi)
Asansör yok.
İnternet 3 hafta sonra bağlanabildi.

Ayrıca bebeğiniz varsa dikkat! Matkap sesleri durmak bilmiyor. Sabah-akşam devam ediyor.

Dediğim gibi fırsatınız varsa düzen oturana kadar taşınmayı geciktirin.

Her yer böyle değil tabii ki. Annem 2. Bölge 2. Etap’a taşındı.
Su elektrik doğalgaz internet hepsi açıldı hemen. Sadece asansör aktif değil. Matkap gürültüsü doğal olarak var.

Dogukannn
3 hafta önce - Cmt 31 Ekm 2020, 20:35

zegerezen bey sitenin vs. Aydınlatma ışıkları yanıyor mu yani normal yerleşim yeri gibi oldu mu?
Bir de internetten bahsettiniz interneti şu an kullanıyor musunuz ve fiber deniyor doğru mu?

zegerezen
3 hafta önce - Cmt 31 Ekm 2020, 21:46

Doğukan Bey;
Site içi Aydınlatma var evet.

İnternet fiber var.
Duvarlardan sinyal zor geçiyor. Modemi salona koyarsanız yatak odasından çekmiyor modem.
80₺ ücretle modemi elektrik panosunun yanındaki kutuya taşıttık. Böylece diğer odalardan çekiyor.
Ya da 100₺’dan başlayan fiyatlarla sinyal arttırıcı aletler var. Koridora takıldığında diğer odalardan çekiyor.

Dogukannn
3 hafta önce - Pzr 01 Ksm 2020, 09:29

Teşekkür ederim zegerezen bey, bir de doğalgaz ile ilgili teknik işlemler tamam değil mi? Tek eksik abonelik, abonelik başlayınca çalışacak doğru mu acaba ?

sarayy
3 hafta önce - Pzr 01 Ksm 2020, 15:10

Doğalgaz ile ilgili şofben bağlatıp aboneliği açtırmanız gerekiyor sonra proje çizecekler ve doğalgazcılar kontrole gelecek. Bu süreç yaklaşık 2hafta sürüyor diyorlar

qwe qwe
3 hafta önce - Pts 02 Ksm 2020, 12:37

3. Bölgedeki okul ne zaman faliyete geçer ve ilkokul mu ortaokul mu orasi

sayfa 739
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet