Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 736
adv0660
1 ay önce - Cmt 19 Eyl 2020, 15:44

3. bölge 1.etap en geç aralığı bulur

mtekin17
1 ay önce - Pzr 20 Eyl 2020, 17:04
2. Bölge 1. Etap

Merhaba,

Yeni teslim alınan evlerde su olmadigi söylenmiş. Hala yok mu, ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

Ayrıca İnternet altyapısı nasıl hangi firmaların hangi alt yapıları mevcut

Toki city
1 ay önce - Pts 21 Eyl 2020, 01:08
Teslim

Su meselesi karışık biraz,firmanın askiye borcu varmış diyorlar ne zaman ödenirse aski aboneliği başlayacakmış.burda konut sahipleri mağdur oldu haftaya çözülecek diyorlar.internet sadece ttnet alt yapısı var,süperonline yok türksat uydunet yok.ben su gelene kadar taşınmıyacağım

qwe qwe
1 ay önce - Çrş 23 Eyl 2020, 21:33

3.bolge 1. Etap ne zaman teslim

Toki city
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 01:06

qwe bende senin gibi çok istekli bekledim keşke ekimde konutu alsan ama malesef toki bölğe ve etap sırasına göre teslimat yapıyor 1 bölğe de öyle olmuştu.2 ci bölğe 1 ci etap bitince 2 bölğe 2 ci etaba geçilecek sonra 3 bölğe 1 etap.....sadece iş günleri teslimat var cumartesi pazar yok hergün 1 blok veriliyor yani haftada 5 blok verilmiş oluyor.bu sıraya göre 30 Kasım 23 Aralık da 3 bölğe 1 ci etap verilecek.sana Kasım ayının ortasında mesaj gelecek.

qwe qwe
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 11:08

2.2 teslimi açıklandi 1 Ekim 30 Ekim arrasi teslim

Toki city
1 ay önce - Prş 24 Eyl 2020, 19:10
Teslim

qwe öyleyse bu iyi haber çünki 2 1 rin 16 Ekim bitiyor du.umarım sizin 3 1 de öne çekerler de herkez evine kavuşsun artık

qwe qwe
1 ay önce - Cum 25 Eyl 2020, 09:55

Bizimkide 15 ekime açıklanır gibi

zegerezen
1 ay önce - Cum 25 Eyl 2020, 20:51
2. Bölge 1. Etap

Evlerimizi teslim aldık fakat eksik o kadar çok ki?
1- Su aboneliği alamıyoruz. Firmanın borcu var diyorlar. Depodan su veriyorlar şimdilik.
2- işçilik çok kötü. Her yer yamuk. Korniş taktırırken binanın yamukluğunu göreceksiniz.
3- asansörler çalışmıyor.
4- çoğu kişi mutfak dolabı ve tezgahını değiştiriyor.
5- çevre düzenlemesi yapılmamış.

Cimer’e yazdık bakalım nasıl bir dönüş olacak.

saraycık
1 ay önce - Pts 28 Eyl 2020, 10:37
AÇIKLAMA

1- ben erken teslimi toki'nin bilkentteki genel müdürlüğünden aldım. durumumu anlatan bir dilekçeyle gittim. personele dairemi nasıl erken alabilirim ve beni yönlendirin dedim. böylece işi yapan memurun yanına kadar gittim. sadece ordan erken teslim alınıyor. öyle sanıldığı gibi teslim tarihi gelmeden, bankada uyanıklık yaparak ve kuyruğa girerek erken teslim alamazsınız. teslim tarihleri sıraya göre alınıyor..teslim tarihi gelmeden isminiz listede görülmüyor..önce teslim almak için, toki yetkilisinin bankaya mail atması gerekiyor. bankaya mail atılmadan, banka memurunun önüne bile gitseniz, isminiz banka memurunun önüne düşmediği için kimse işinizi yapmaz. bunu böylece açıklığa kavuşturalım.

2- vergiler, su, elektrik, doğalgaz(şofben ve proje ), mutfak tezgahı, mutfak fayansı, cam balkon, banyo fayansı, duşakabin, dairenin tekrar boyanması, korneş takılması, yeni perdeler, ankastre ve taşınma masrafları dahil olmak üzere üzere toplamda 24 bin liram gitti.

Allah garibanın yardımcısı olsun. valla zor.

sayfa 736
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet