Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 727
HMT26

Espyon JR
3 ay önce - Pzr 07 Hzr 2020, 14:01

Arkadaşlar herkese iyi günler,,
Saraycık 3.bolge 1.etap için beklemedeyiz şuan için. Yalnız 3+1 lerin salonları çok küçük gözüküyor boş iken. (Burut 123, net 93 metrekare). Aramızda yerleşip oturanlar var ise salonunun fotoğrafını atabilir mi? Yemek masasını nereye koyacağım konusunda çok kararsızım. Şimdiden teşekkürler

qwe qwe
3 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 19:57

3.bölge 1.etap için ne zaman teslim diyorlar bilginiz varmı

Espyon JR
3 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 23:45

10-11. Aylarda teslim edileceği söyleniyor.

adv0660
3 ay önce - Cmt 13 Hzr 2020, 15:49

3.bölge 1.etap altyapı çalışması ne durumda bilen var mı

qwe qwe
3 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 20:10

3.bölge 1.etap ne zaman teslim edilecek Turgut bey bilginiz varmı

turgutkuzan

3 ay önce - Pts 15 Hzr 2020, 11:59

Alıntı:
3.bölge 1.etap ne zaman teslim edilecek Turgut bey bilginiz varmı

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

Konut teslimleri hakkında yaptığım açıklamalar tecrübeye dayalı öngörülerdir.
2. Bölge 1. etap konutların en erken Ağustos 2020 ortasında teslim edilmeye başlanabileceğini öngörüyorum.
Bankanın 2. Bölge 1. etap konutları teslim işlemleri 1,5 ay kadar sürecektir.
2. Bölge 2. etap çevresindeki yollar daha önce bitse bile, bankanın 2. Bölge 1. etap konutların teslimini TAMAMLAMADAN 2. bölge 2. etap konutları teslim etmeye başlaması çok çok zayıf bir ihtimaldir.
Bu nedenle 2. bölge 2. etap konutlar için en erken konut teslimini Ekim 2020 başı olarak öngörüyorum.
2. bölge 2. etap konut teslimleri de 1 ay kadar sürecektir.
Başka bir problem yaşanmazsa 3. bölge konut teslimleri EN ERKEN Kasım ayında başlayabilir.

İbrahim80

3 ay önce - Pts 15 Hzr 2020, 15:10

Toki son 1, 2 aydır yaptığı teslimatları direk şantiyeden yapıyor. Yani vatandaş bankaya gitmeden, kendisine belirtilen gün ve saatte direk şantiyeye gidiyor. Konut vergisi kalan taksitlere ekleniyor. Bu şekilde teslim olursa ki öyle olacağa benziyor tüm etaplar aynı anda teslim edilir diye düşünüyorum. Yine 1 etabın teslimi yaklaşık 1, 1 buçuk ay kadar sürüyor. Tokinin sayfasında teslim duyuruları kısmında son teslim edilen bölgelerle ilgili detaylı açıklamalar mevcut. Oradan da bilgi alabilirsiniz.

Saldir
3 ay önce - Pzr 21 Hzr 2020, 10:50

Merhaba saraycik tokiden daire satin almayi dusunuyorum oturan varmıdır icimizde semt olarak nasil oturanlar nasil balgattan tasinmayi dusunuyorum saraycik tokiden daire almaya karar verdiğim zaman bagzi akrabalarim orda hep cingenler var her sey satiliyor orada ne isin var diyor bilgilendirirseniz sevinirim

namlesu
3 ay önce - Pzr 21 Hzr 2020, 11:18
TOKİ daha estetik ve peyzajı başarılı çalışmalara imza atmalı !

İnşaat konusunda Türkiye'nin iyi olduğunu söylüyoruz ama ne yazık ki estetik konusunda sınıfta kalıyoruz.
Peyzaj çalışmaları da aynı şekilde.

Ufak dokunuşlar ve ayrıntılar çok şey değiştirir.

Şu tip apartmanlar yapmak çok mu zor bizim için ?!

Kesinlikle hayır ! Çok daha iyisini de yaparız ama nedense "vizyonsuzluk" , "estetik kaygıların" olmaması, "peyzaja gereken önemin" gösterilmemesi sonucunda estetik olmayan yapılar ortaya çıkıyor.

Bunun onlarca örneği var Türkiye çapında TOKİ konutlarında.
Bursa başta olmak üzere ucube yapılar ne yazık ki çok...

Bu yapıları torunlarımıza bırakacağız lütfen daha estetik kaygıyla, sağlam ve peyzajına önem verilmiş siteler inşa edelim.
Bu hiç de zor değil bizim için !

sayfa 727
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet