Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 724
Emin EROĞLU
3 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 23:05
Erteleme

Merhaba, ögrendim

Taksit ödemeleri 2020 Haziran ayından itibaren başlayacaktır.
Ertelenen taksit geri ödemeleri ise Temmuz - Aralık aylarına ait oluşacak geri ödeme taksitlerine ilave edilmek suretiyle 6 eşit taksitle tahsil edilecektir.

Emin EROĞLU
3 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 23:10
Erteleme

Kimse kalmayınca kendi kendimize konuşuyoruz artık...

sarayy
3 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 13:45

Bu şekilde olacakmış, bi anlamı yok yani ödemelere devam etmek mantıklı olan

babasinan1
3 ay önce - Pzr 29 Mar 2020, 05:10
Toki taksit

Bence de cok bir anlamı yok iki ayi erteleyip devam etseydik guzeldi ama erteledigi iki ayi taksitlerle heri alması geçici bir nefes aldırma eğer durumu varsa birisinin taksitlere devam etmesi çok daha mantıklı bence

Bu arada alt yapı ihalesi sonucu henüz bir kepçe dahi vurulmadigini biliyoruz bu durumda bir değişiklik var mı sanki bir arkadaş oralarda oturuyordu

HMT26

3 ay önce - Pzr 29 Mar 2020, 11:19

Altyapı ile ilgili bir hareket yok.
Toki'ye de bilgi edinme kapsamında sordum, dönüş olmadı.

babasinan1
3 ay önce - Pzr 29 Mar 2020, 23:29
Geri donus

HMT26 tokiden gelen mesajı mutlaka bizimle paylaşmalısın ihalesi biten is koronsvirusten dolayı mı yapılmıyor yoksa başka engeller mı var bilmeliyiz

Ben toki yi aradigimda telefon hep meşgul

Iyi akşamlar

Yusuf ymn
3 ay önce - Prş 02 Nis 2020, 01:11

Bağlıca elvan Emsal artışları corona dolayı geç mi olur ? Büyükşehir cevap vermedi daha sebebi ne ki?

gurbetci33
2 ay önce - Sal 07 Nis 2020, 21:18

Selamlar, uzun zamandir takip ediyorum zaman zaman misafir olarak yazdim, ama uye olmak istedim.

Simdi yurt disinda kaldigim icin konulara uzagim, buradan bilgi aldim sayenizde, baya ise yaradi
ALLAH razi olsun emegi gecenlere.

Simdi benim 1.bolge 3 etap ;
3 bolge 1. etap ;
3.bolge 2.etap ta arsa karsiligi ev verdiler, bu konuda nereden bilgi alabilirim,
tapu ne zaman veriliyor, nereden takip edebilirim, bilgisi olan aydinlatabilir mi?

saglicakla kalin

İsmail006
2 ay önce - Çrş 08 Nis 2020, 11:13

Erteleme hiç işimize yaramadı...

Deniz50
2 ay önce - Pts 13 Nis 2020, 09:44

25 ARALİKTA YAPİLAN ALTYAPİ İHALESİ NE OLDU, KİM ALDİ İHALEYİ , NİYE HALA BASLAMADİ CALİSMALAR? BİLGİSİ OLAN VARMİ..? TURGUT HOCAM YOKMU BİLGİNİZ?

sayfa 724
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet