Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 509
Deepin80
8 ay önce - Sal 23 Ekm 2018, 11:07

Mrb arkadaşlar, elektrik ve su aboneliği konusunda nekadar masraf çıkar

Misafir 1b1

8 ay önce - Sal 23 Ekm 2018, 18:54

Toplam 700tl ama ben en çok şerefiyle paralarını merak ediyorum ne kadar çıkaracaklar

Misafir 086

8 ay önce - Çrş 24 Ekm 2018, 01:04

Sanki günler geçmiyor teslim tarihi hakkında gelismeler ve son durum nedir bilen paylasabilirmi rica etsem , birde anahtar tesliminde ödememiz gereken toplam rakam nedir bilen kardeslerim paylaşırsa çok güzel olucak..çok teşekkürler şimdiden

Misafir ddf

8 ay önce - Çrş 24 Ekm 2018, 12:13

Merhaba tekrar arkadaslar..çok üzülerek evimi devretmek istiyorum memleketimde bakima muhtac bir yakinim var sırf bu yüzden başka hiçbir nedenim yok allah sahidimdirki..3+1,120m2 1.etp1.kısım bilirsiniz yeri çok güzel yerleşime sıfır birinci bodrum fakat bodrumla alakası bile yok yerle hiçbir teması yok ilgilenen varsa burdan yazabilir 55 bine hemen devredicem bankadan biginiz olsun..

Misafir 36e

8 ay önce - Prş 25 Ekm 2018, 15:37

55 bin geri kala ödemesi ve aylık taksidi ne kadar

Misafir 030

8 ay önce - Prş 25 Ekm 2018, 18:02

05422520380 arayin isterseniz buradan onay falan uzun sürüyor ciddi olarak daireyle ilgileniyorsanız..

Misafir aa4

8 ay önce - Cmt 27 Ekm 2018, 17:28

Anahtarlar nezaman teslim edilir

turgutkuzan

8 ay önce - Cmt 27 Ekm 2018, 17:51

Alıntı:
Anahtarlar nezaman teslim edilir

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

TOKİ ve belediye bilgi vermiyor.
CİMER aracılığıyla bilgi talep etmekten başka çaremiz yok.
29.9.2018 tarihinde bazı facebook grupdaşlarımızla yaptığımız CİMER başvurusuna henüz cevap gelmedi.
CİMER başvuruları çoğalırsa TOKİ veya belediye bir açıklama yapmak zorunda kalır.
Bu nedenle herkesi CİMER başvurusu yapmaya davet ediyorum.

Misafir 035

8 ay önce - Sal 30 Ekm 2018, 14:00

Merhaba..bugün sizlere yetkili ağızdan deyil belki ama yetkililerle birebir çalışma içinde olan görevlilerden aldığım bir bilgiyi paylaşmak istiyorum büyük bir sevinçle hep bu söylentiler dolaşıyordu fakat net birsey yoktu ama aldigim bu bilgiden sonra gercek ve dogru agizdan bir bilgi.. bir nevi müjde tüm saraycik toki grubu ve arkadaslarina KASIM AYININ YANI BU AYIN 10 NA KADAR TAMAMEN ISLERIN VE SURECIN DOLDUĞUNU OLUMLU VEYA OLUMSUZ NET BIR CEVAP VERILECEGİNİ OTURUM GERCEKLESMEDİĞİ TAKTİRDE TÜM KONUT ALANLARIN MADURUYETLERİNİN GIDERİLECEĞİ (kira yardımı) konusunda yetkililer tarafından kararlastırılmış..kasımın 10 da net cvp verilecekmis..saygılar herkeze..bu arada cimere bende şikayet başvurusu yaptim iki gun önce teslimler konusunda daha çok başvuru ltfn.

turgutkuzan

8 ay önce - Prş 01 Ksm 2018, 11:14

Allah (c.c.) rahmeti, selamı ve bereketi üzerimize olsun.

29.9.2018 tarihinde 1. Bölge 2. Etap ile ilgili yaptığımız CİMER başvurusuna 5 ve 10 Ekim tarihlerinde aşağıdaki cevaplar verilmiş.
Daha önce cevaplar e-posta adresimize geliyordu.
Bu nedenle CİMER'den kontrol etmemiştim.
Bugün kontrol edince cevapları gördüm.

----
Cevap: TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ) (05.10.2018 12:27)
Sayın İlgili,
Elektronik posta iletiniz incelenmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir.
Bilgilerinize rica ederiz.
----
Cevap: TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI (TOKİ) (10.10.2018 16:41)
Sayın İlgili ;
Başvurunuz İdaremiz 2 Nolu Uygulama Dairesi Başkanlığına iletilmiş olup alınan bilgi aşağıda tarafınıza sunulmaktadır.
Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi 1. Bölge 2. Etap 979 Adet Konut projesi geçici kabul aşamasında olup, İdaremizce çalışmalar devam etmektedir.
Konut teslimlerinin 2018 yıllı sonunda veya 2019 yılının ilk aylarında yapılması planlanmaktadır.
Bilgilerinize rica ederiz.
----
Cevapta teslim edilmeme sebebi hakkında bir bilgilendirme yoktur.
Bu nedenle cevabın BAŞTAN SAVMAK amaçlı yazılmış olduğu kanaatindeyim.
Bununla birlikte başvurumuza cevap verilmiş olmasını KAZANÇ olarak değerlendiriyorum.
Hakkımızda hayırlara vesile olması temennisiyle...

sayfa 509
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet