Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 508
Misafir 704

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 00:53

Etaplar arasında kalite farkımı var? 1. Etap kalitesiz , 2. Etap kaliteli mi? Varsa neden aynı kalite ve işçilik olmuyor? Hangi etapdan ev almalıyız bilgi verebilirmisiniz?

Misafir 734

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 01:34

Yürekleri Daracık bazılarının ;Ne Sevgi sığıyor içine,Nede İNSANLIK...İnsan,"NEYSE O OLMAYI"Reddeden tek yaratıktır.Albert Camus..kısacası hanginizin dedeleri at sürüp eşşek binmedi köylerinizde dağlarınızda ovalarınızda ne bu insan ayrımı aşşağlaması nerenizden geliyor sizin bu şişkinlik??BEN KARABÜK SAFRANBOLULUYUM 1.etap 1.kısım SC4..üniversite mezunuyum anaokul öğretmeniyim çok at bindim çobanlik yaptim yaz tatillerinde dedemlere köyümüzde çocukken.NEDİR DERDİNİZ NEDEN BU KARALAMA KAMPANYASI İNSAN OLMAYI DENESENİZ HATTA UNUTMASANIZ YA ..ANCAK OZAMAN HATIRLIYCAKSINIZ KARŞINIZDAKİLERİNDE SİZİN KADAR KIYMETLİ İNSANLAR OLDUĞUNU..Bırakın kimin ne topladığını ne iş yaptığını ayıp GÜNAH..

Misafir 1ad

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 10:27

1.bolge 3.etap evlerinde iscilik nasil bilen varmi acaba

Misafir 078

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 10:28

Sayın öğretmenim siz satıyorsunuz ama evinizi acaba neden?

Misafir f08

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 14:34

Şu an inşaat yerindeyim daireleri isteyen görüyor hakikaten burada bir at arabası var güvenliğin dediğine göre 3.etaptan ev almışlar her gün dairesine bakmak için geliyor diyor. Ayrıca daireler çok güzel bence üst kalite olmasa da kaliteli sayılır.

webserkan
4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 15:31

Bu evleri zorla mı satıyorlar, parası olan alsın otursun, binalar on numara yapılmış, konu komşu beğenmeyenler de başka yerden ev baksın...

Misafir d81

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 19:04

Şimdi kerizlenmeye gerek yok siz aldınız diye herkes alacak değil.

Misafir 651

4 hafta önce - Pzr 21 Ekm 2018, 23:32

Sarayciktaki toki evlerinin teslim tarihi ne zaman kiradayiz

Misafir 7e6

4 hafta önce - Pts 22 Ekm 2018, 09:55

Evime koydugum degeri anlamanız için talep ettiğim rakamıda inceleyin bence öyle 25,30 deyip üç kuruşa harcanıcak bir proje site daireler deyil orası ltfen sizde sahip çıkın ltfen korkutmayın sacma sapan kuruntularla insanları hayallerini heveslerini kırmayın kötü yorumlar yapmayın kışkırtmayın ortalığı oyuna gelmeyin kötü yorumlara cvp verip muatap almayın herzaman heryerde kötü olacaktır aynen bu karalama yapanlar gibi onları ciddiye almazsanız cvp vermezseniz ya kaybolup gidecekler yada vağrolabilmek için insanca konuşmayı öğrenecekler...evimi aldığım ilk gün koydum ilana asla ankarayi sincani kotü bildiğimden ve bu sacmaliklara inandığımdan deyil tek sebebi meleketimden bir ev alabilmekti..ÇOK KIYMETLİ İLERDE HEPİMİZİ İHYA EDECEK BİR PROJE MÜKEMMEL DAIRELER SİTE İNANIN ARKADAŞLAR..Dairelerinde yasamayı hayaledenler BENİM gibi.. SAKIN kırılmasın hevesiniz KORKMASIN ASLA GÖZÜNÜZ DOĞRU HEM KAZANIR HEM KAZANDIRIR DAİMA..SAYGILAR

Misafir 078

4 hafta önce - Pts 22 Ekm 2018, 11:06

Peki ozaman malum emlak sitesine girip borçsuz 190 bin istenen evlerin sahiplerine de ulaşıp neden ucuz satıyorsunuz deyin, isterseniz 500 bin deyin ev sizin kalite değer bir yana ağız tadıyla oturmak önemli olan saygılar.

sayfa 508
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet