Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Ulaşım Yardım (nasıl giderim?)
« önceki   123 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
m@kif
4 yıl önce - Pzr 27 Nis 2014, 12:22

Alıntı:
Meram Eğitim Hastahanesinden otogara giden otobüsün güzergahını google maps üzerinde gösterebilirmisiniz ?

otobüsün numarasını biliyorsanız belediyenin sitesinden görebilirsiniz
http://212.174.161.22

barissello
4 yıl önce - Pzr 27 Nis 2014, 12:49

52 numara
barış cd.den gider.

nuran42
4 yıl önce - Pts 05 May 2014, 19:37

İşte burası benim başlığım
Memleketine sonradan göçmüş biri olarak ulaşım konusunda çok eksiğim var. Sık sık nereye hangi araçla nasıl gidilir diye internetten bakıyorum. Sırf güzergâh öğrenmek için gezme-keşif amaçlı bindiğim otobüsler, dolmuşlar var
Sorum ise şu: Fatih Işıklar'dan Real'e neyle gelirim ve tam tersi Real'den Fatih Işıklar'a neyle nasıl giderim?

ali beyaz
4 yıl önce - Pts 05 May 2014, 20:31

Alıntı:
Sorum ise şu: Fatih Işıklar'dan Real'e neyle gelirim ve tam tersi Real'den Fatih Işıklar'a neyle nasıl giderim?
biri eski biri yeni mahallem.Fatih ışıklardan kastınız fatih mahallesimi yoksa ışıklar mahallesimi tam olarak bilmiyoruz tabi ama eviniz koyuncu tarafına yakınsa oradan geçen dolmuşlardan Aydınlıkevler,Cumhuriyet ve 100.yıl dolmuşları eale kadar gidior diye biliyorum.

nuran42
4 yıl önce - Prş 08 May 2014, 13:30

Alıntı:
biri eski biri yeni mahallem.Fatih ışıklardan kastınız fatih mahallesimi yoksa ışıklar mahallesimi tam olarak bilmiyoruz tabi ama eviniz koyuncu tarafına yakınsa oradan geçen dolmuşlardan Aydınlıkevler,Cumhuriyet ve 100.yıl dolmuşları eale kadar gidior diye biliyorum.

Teşekkür ederim.
Koyuncu civarında otobüs durakları var ya, oralardan geçip Real'e gelen otobüs var mı?

hakanates93
4 yıl önce - Cum 09 May 2014, 12:31

nuran hanım koyuncunun ordan 56 geçer reale yakın biryerde de inersiniz ama tam önünden geçermi bilmiyorum

bacar_42

4 yıl önce - Cum 09 May 2014, 13:32

52 de gider reale hatta durak olarak bineceginiz yer için 52 daha iyi 56 için ya konevi anadolu lisesine gideceksiniz ya da kent plazaya gideceksiniz ama 52 için akp il binası önünden binebilirsiniz. Ama pazar günü bu otobüsün tek seferi var ona göre plan yapın

nuran42
4 yıl önce - Cum 16 May 2014, 12:45

Cevaplarınız ve uyarılarınız için çoook teşekkür ederim arkadaşlar.

pater familias
4 yıl önce - Sal 24 Hzr 2014, 16:41

Konya bu yaz ulaşımda çok sıkıntı çekecek bugün itibariyle alaaddin adliye tramvay hattı inşaatının şehir merkezi aşamasına başlandı mevlana caddesinde 2 şerit trafiğe kapalı diğer kötü haber ise yarından itibaren otogar kampüs arası tramvay seferleri süresi belirsiz olarak kaldırıldı hemzemin çalışması ve durak yenileme çalışması yapılacakmış.

pater familias
4 yıl önce - Sal 24 Hzr 2014, 16:47

Otobüs duraklarında değşiikliğe gidilmiş kazanız mübarek olsun Konya sonu inşallah güzel olur

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM