Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Ulaşım Yardım (nasıl giderim?)
123 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
SERDARR1

7 yıl önce - Pzr 07 Ağu 2011, 14:45
Konya Ulaşım Yardım (nasıl giderim?)

bu başlıkta konya ulaşım konusunda birbirimize yardımcı olabiliriz...

bir abimiz mevlana kültür merkezi sormuş onu cevaplayayım.

mavi daire : içindeki yer Mevlana kültür merkezi

siyah daire : içindeki yer mevlana

sarı çizği: oteller mevcuttur.

kahverengi nokta : hılton gardenn ınn en yakın otel.

ulaşım konusunda otobüs terminalınden bu noktalara dolmuş mevcut ulaşım kolaydır.

Yusuf Esengül

7 yıl önce - Pzr 07 Ağu 2011, 14:51

Ben de Uluslararası Fuar Merkezine nasıl ulaşılabileceğini merak ediyorum.

ERTUGRULGÖK

7 yıl önce - Pzr 07 Ağu 2011, 15:01

Harika ve bilgilendirici bir mesaj.Kafa karışıklıgına gerek bırakmadan sade bir şekilde anlattıgı için SERDARR1 kardeşimize çok teşekkürler.

ali beyaz
7 yıl önce - Pzr 07 Ağu 2011, 15:12

Fuar dönemlerinde,ticaret odası tarafından belirli saatlerde kültürpark önünden servisler kaldırılıyor.Bunun haricinde belediyenin kayacık mahallesine ve 2.organize sanayi bölgesine otobüsleri var,fakat takriben 500 mt kadar yürümeniz gerekebilir.

mali şeker
7 yıl önce - Pts 08 Ağu 2011, 01:09

fuar merkezine fuar olduğu zamanlarda özel otobüslerle kültür parktan servisler oluyor bildiğim kadarıyla her fuar zamanında oluyor bu otobüsle gidiş ise 2.ve 3. organize kayacık, 2.organize bosna, gibi hatlarla ulaşmak mümkün tabi biraz yürümek var belediye otobüsleri fuar alanına girmiyor

Ahmet Özbuluk

5 yıl önce - Prş 27 Hzr 2013, 14:51

konya mevlana'dan otogar, ve havaalanı ulaşımı hakkında bilgi verir misin?

tramvay, otobüs vs. ? tşk.

Kayıp
5 yıl önce - Prş 27 Hzr 2013, 15:04

Alıntı:
konya mevlana'dan otogar, ve havaalanı ulaşımı hakkında bilgi verir misin?

tramvay, otobüs vs. ? tşk.

Ben veriyim istersen. Mevlâna Müzesinin hemen önünden "Kampüs" minibüsleri geçer, buna binersen otogara uğrar, ya da Alaaddin caddesinden yürüyerek (yaklaşık 10 dk) tramvay durağına gelirsin oradan tramvaya binersen 45 dakika sonra otogardasın.

hakan sağlam
5 yıl önce - Prş 27 Hzr 2013, 20:56

Alıntı:
Ben veriyim istersen. Mevlâna Müzesinin hemen önünden "Kampüs" minibüsleri geçer, buna binersen otogara uğrar, ya da Alaaddin caddesinden yürüyerek (yaklaşık 10 dk) tramvay durağına gelirsin oradan tramvaya binersen 45 dakika sonra otogardasın.
45 dakika sürmez Kayıp 30 dakika civarında bir süre alıyor.

ibrahim yıldız
5 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2013, 18:56

Meram Eğitim Hastahanesinden otogara giden otobüsün güzergahını google maps üzerinde gösterebilirmisiniz ?

yigitsen55
4 yıl önce - Cmt 26 Nis 2014, 19:54

Yarın Konya'da Saraçoğlu Mahallesindeki atış poligonuna Konya-Gar'dan gideceğim, ulaşımı nasıl gerçekleştirebilirim, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM