Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 565
SERDAR 54
5 ay önce - Pts 25 Mar 2019, 10:53

Misafir olarak takip ediyordum sayfayı üye olma ihtiyacı hisettim şu ekrem yücenin projelerinden bir şey anlamayan bir tek benmiyim basit ve sıradan projeler parktan başka bir şey yok ulaşım hiç yok
birdeSakarya büyükşehir belediyesi kadar çıkarcı bir belediye yoktur.Dün izmite gittim ormanya diye içinde hayvanat bahçesi olan yer açmışlar devasa muhteşem bir yer gez gez bitmiyor ekrem yücenin proje diye acıkladiklarının hepsini içine alır ücretsiz biz poyrazlara gitsek ücret alınıyor oradan sekaparka gittik deniz kenarı bisiklete binelim dedik saati 1 lira bu akşam kentparktaki bisikletlere binelim dedik saati 2 lira adamlar izmiti avrupa şehri yapmışlar alt geçitlerle üst geçitlerle köprülü kavsaklar battı çıktılar tramvay vızır vızır çalışıyor ve uzatma hatlarını yapıyorlar ekrem yücenin sakarya için açıkladığı projeleri seneler once yapmış adamlar onun için bu yönetime bir mhp li olarak oy vermeyeceğim şehir 20 yıldır kaybediyor 5 sene daha kaybetmesine içim el vermiyor.

sapancalı mesut

5 ay önce - Pts 25 Mar 2019, 16:54

Sakarya Büyükşehir Belediyesi maalesef ki yıllardır hizmet konusunda bir hayli yeterzi ve vizyon sahibi değil. Bunu herkes biliyor, söylüyor ve kabul ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin bütçeleri ve imkanları arasında da çok fark olduğunu göz ardı etmemek lazım her şeye rağmen ve Kocaeli bakanları ve Milletvekilleri ile de destek alan bir şehir Sakarya'da maalesef o neredeyse hiç yok. Tüm bunlar olunca da ortaya vizyonsuz, küçük işlerle yıllar dolduran bir Belediye ortaya çıkıyor maalesef ki. Sakarya potansiyeli oldukça yüksek bir şehir. Konumu ve doğal imkanları ile de gerçekten gelişime en açık şehirlerin başında geliyor. Ama Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri ve projeleri maalesef bir ilçe Belediyesi olan Serdivan kadar bile vizyonlu değil. Serdivan böyle giderse zaten Adapazarı'nın geçecek (Ki zaten baya bir önde şuan bile). Ekrem Yüce'nin çoğu projesi bana göre de yetersiz. Bunlar Sakarya'yı ileri taşımak adına çok ama çok eksik.

Gokhan E

5 ay önce - Pts 25 Mar 2019, 17:12

Bende Serdar gibi projeleri yetersiz bulduğum icin oy vermeyi düşünmüyorum Ekrem Yüce ye.

Gokhan E

5 ay önce - Sal 26 Mar 2019, 10:45
Adapazarı belediye başkanı Cumhur ittifakı Ak parti adayı Mutlu Işıksu nun projeleri

ISIKSU DAN 11 ILKE

Işıksu 31 Mart’ta seçildikleri taktirde belediyeyi 11 ana başlık altında toplanan ilkelerle yöneteceklerini dile getirdi. Işıksu; bu ilkelerin şehir planı, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, benzersiz şehir, akıllı şehir, çevreye saygılı şehir, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf-şeffaflık ve değer üreten şehir olduğuna dikkat çekti.

ÖNEMLİ PROJELER

Işıksu’nun tanıtım kitapçığında yer alan projeler arasında öne çıkanların en önemlileri ‘Yeni Hizmet Binası, ‘Evlendirme Daireleri’, ‘Ada’ adı verilen ‘Meydan’, ‘Eğlence Merkezi’, ‘Zirai Aletler Sanayi Sitesi Düzenlemesi’, Karaman duble yolu üzerindeki ‘Çark Deresi Rehabilitasyonu’ ile ‘Akıllı Otopark sistemi’ ve ‘Zirai Aletler Sanayi Düzenlemesi’ ilgi çekiyor.

SOSYAL PROJELER

Işıksu’nun sosyal içerikli projeleri arasında anlam ifade edenler ise; ‘Ada Sahaf’ adını verdiği ‘Fikir ve Sanat Merkezi’, tamamen çocuklara ait olan ‘Çocuk Hakları Sokağı’, ‘Evlendirme Daireleri’, ‘Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon Merkezi’, yeniden düzenlenmesine karar verilen ‘21 Haziran Kurtuluş Etkinlikleri’ ile ‘Hobi Bahçeleri’ öne çıkıyor.

sapancalı mesut

5 ay önce - Sal 26 Mar 2019, 15:08

TOPÇA Katlı Kavşağı araç trafiğine açılıyor

12 yeni ulaşım projesinden biri olan TOPÇA Katlı Kavşağı araç trafiğine açılıyor. Köprüde çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu açıklayan Fatih Pistil, 29 Mart Cuma günü itibariyle araç geçişlerinin köprülü kavşak ile sağlanabileceğini belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, TOPÇA Katlı Kavşağı’nın 29 Mart Cuma günü itibariyle hizmete açılacağını duyurdu. 12 yeni ulaşım projesinden biri olan TOPÇA Katlı Kavşak projesinin bölge ulaşmına yeni bir soluk kazandıracağını ifade eden Pistil, köprüde işlemlerin tamamlanmak üzere olduğunu ve araç trafiğine açılacağını dile getirdi. Pistil, Karasu istikametine giden araçların köprü aracılığıyla direk ulaşım sağlayabileceklerini belirtti.

Hayırlı olsun

Pistil sözlerini şu şekilde sürdürdü: “12 yeni ulaşım projemizden biri de TOPÇA Katlı Kavşağı’ydı. Köprü kısmında çalışmalar tamamlanmak üzere. D-100 istikametinden şehrimizin Kuzey bölgesine gidişler artık köprü aracılığıyla sağlanacak. Şehir merkezi ulaşımları için alternatif yollar ise kısa sürede tamamlanacak. Şehrin ilk Katlı Kavşak projesi ile bölge ulaşımları rahatlayacak, zaman zaman yaşanan trafik sıkışıklıklarının önüne geçilecek. Hayırlı olsun” dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

Tam anlamıyla tamamlanmasa da trafiğe açılıyor sonunda. Her şeyi ile bittiğinde güzel de olacak. Böyle şeyler şart artık bu şehirde.

sapancalı mesut

5 ay önce - Çrş 27 Mar 2019, 17:29

Adapazarı'na ADA MEYDAN

Adapazarı’nı daha çok gelişen, büyüyen, daha ferah ve aydınlık günlere hep birlikte taşıma gayreti içinde olduklarını söyleyen AK Parti adayı Mutlu Işıksu, bu çerçevede 11 başlıktaki ilkeler doğrultusunda çalışacaklarını dile getirdi. Bu 11 ilkeyi; şehir planı, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, benzersiz şehir, akıllı şehir, çevreye saygılı şehir, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf ve şeffaflık ile değer üreten şehir olarak sıralayan Mutlu Işıksu, “Adapazarı ile ilgili önemli kararlar, Adapazarı insanıyla birlikte alınacak. ‘Adapazarı’nı çok seviyoruz’ platformu kurularak oluşturulacak bölge meclisleri ile muhtarların ve vatandaşların talepleri en kısa sürede çözüme kavuşturulacak” dedi.

Işıksu ayrıca, “Doğup büyüdüğüm şehrin Adapazarı için hayallerimiz vardı ve yola çıktık. Şimdi hayalleri gerçeğe dönüştürme zamanı. Şimdi milletimizin hemşehrilerimizin zamanı. Adapazarı’na hep birlikte hizmet sunmanın zamanı. Gönülden sevdiğimiz hemşehrilerimizin üzerine titreyerek kadim geçmişimizden aldığımız ilham ve zamanın ruhuna uygun çalışmalarımızla Adapazarı’nı daha çok gelişen, büyüyen, daha ferah ve aydınlık günlere hep birlikte hazırlayacağız” diye konuştu. Mutlu Işıksu’nun, seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri de dikkat çekiyor

. Adapazarı’na yeni bir belediye hizmet binası kazandırmayı hedeflediklerini dile getiren Işıksu, mevcut hizmet binasının yıkılarak yerine Ada Meydan yapılacağını söyledi. Yeni hizmet binasının Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan modern fikirlerle tasarlanacağını belirten Işıksu, “Aynı zamanda, zamanın ruhuna uygun, merkez ilçesinin itibarına yakışacak ve yeşil teknoloji imkanlarıyla donatılacak yeni bir hizmet binasını Adapazarı’na kazandıracağız” dedi. Yeni hizmet binasının, ilçe nüfusuna hizmet edecek ölçekte olacağını ve aynı zamanda büyük bir de otoparkının bulunacağını söyleyen Işıksu, tüm birimlerin mümkün olduğunca tek bir hizmet binasında toplanacağını, yenilikçi ofis anlayışı ile teknolojinin ilgili tüm imkanları kullanılarak hizmet kalitesinin artırılacağını dile getirdi.

Adapazarı Belediyesinin mevcut hizmet binasının bulunduğu alanda ise esnafı mağdur etmeyecek şekilde düzenleme çalışmaları yaparak meydana daha modern bir görünüm kazandırmayı hedeflediklerini söyleyen Mutlu Işıksu, “Ticari faaliyetlerini sürdüren esnaf projeye entegre edilecek, meydanın alt kısmına şehir trafiğini rahatlatacak, teknolojinin ilgili tüm imkanlarının kullanılacağı akıllı otopark inşa edilecek” dedi.

HAKAN UZN

5 ay önce - Pzr 31 Mar 2019, 22:46

#Sakarya

Ekrem Yüce'yi hiç bilmem ama duruş olarak Sakaryamıza bir hayli yakışır biri olduğunu olumlu olarak düşünüyorum. En azından Zeki Toçoğlu'nudan daha başarılı olacağından eminim. Hatta ondan da kurtulduk.

Gokhan E

5 ay önce - Pzr 31 Mar 2019, 22:50

Bana göre de Sakarya raylı sistem istemiyor, toplu taşıma dan memnun, yamalı yollardan memnun hayırlısı olsun.

Misafir 197

5 ay önce - Pzr 31 Mar 2019, 22:53

Hakan kıvırmakta bir numarasın iyi kıvırıyorsun

HAKAN UZN

5 ay önce - Pts 01 Nis 2019, 15:39

Kes misafir doğru konuş! Ben doğruları her zaman objektif ve tarafsız konuşurum. Herkes doğruyu söylemeyi bilmez. Ak Partili değilim ama oyumu Ak Parti' ye verdim yalan yok. Eleştiri başka çamur at izi kalsın başkadır anladın!?

sayfa 565
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET