Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
OMSİ Bus Simulator [Belediye Otobüs Oyunu]
123 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1

OMSİ bus simulatoru beğendiniz mi?
evet 45.9%  45.9%  [144]
hayır 16.2%  16.2%  [51]
bir fikrim yok, denemedim 37.9%  37.9%  [119]
Toplam Oy : 314

arda berk
7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 22:18
OMSİ Bus Simulator [Belediye Otobüs Oyunu]

İnceleme

OMSI bilgisayarınız için gerçekçi bir otobüs simülatörüdür.
80′lerin sonlarında Batı Berlin’e zamanda geriye gidin.
Spandau ilçesi genelinde yedi kilometre yolu üzerinde eski otobüs güzergâhı 92nolu hat üzerinde bir otobüs şoförü olun.
Berlin yollarında otobüsün birinin kontrolünü ve sürücüsünü canlandıracağız.
MAN çift güverteli SD200 çeşitli ayrıntılı versiyonları olan SD202.
Her aracın gerçekçi sürüş ve araç kullanma miktarı konularda özgün simülasyon için emek harcanmıştır.
Yüksek detaylı şanzıman kontrolü, basınçlı hava sisteminin fiziksel simülasyonu ortaya koyulmuş.
Tamamen işlevsel ses ortamını gerçekliğin neredeyse mükemmel bir düzeyde kesin.
Canlı dış dünyaya ve gerçekçi bir manzaraya hoş geldin diyeceksiniz.
Ayrıca yoğun trafik ve hareketli nesnelerin varlığı kullanıcılar için çok daha gerçekçi hale gelmiştir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: 2,6 GHz
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® / ATI Radeon®, minimum 256 MB, DirectX 9.0c
HDD: 4 GB

orbyas
7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 22:24

resimlere bakarak kötü buldum.

city bus simmulator 2010 veya bu simulator 2009 u daha kaliteli buluyorum.

arda berk
7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 22:29

Alıntı:
resimlere bakarak kötü buldum.

city bus simmulator 2010 veya bu simulator 2009 u daha kaliteli buluyorum.

Ben de senın dedıgın oyunları oynamıs bırı olarak, bu oyunun videolarını fln izlemeni tavsiye ederim.Sahsen ben bu oyunu suana kadar cıkmıs en iyi otobus oyunu diye görüyorum.Otobus sesleri fln, yollar, fln tam olmus.Yani ben bi dene derim..

ABDURRAHİM37
7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 22:41

bu oyunun setupunu nerden bulabiliriz bende merak ettim şimdi

arda berk
7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 22:47

Alıntı:
bu oyunun setupunu nerden bulabiliriz bende merak ettim şimdi

ben link verebilirim ama reklam olur fln diye vermek istemiyorum.Setup isteyenlere bana özelden mesaj atarsa, setup+patch+haritalar fln yardımcı olmaya çalışırım.

:BARIŞ:

7 yıl önce - Pzr 24 Tem 2011, 23:03

Az önce oyunun videosunu izledim, otobüsün motor sesi tıpkı İETT'nin Man SL200'leri gibi. Çok sevdim gerçekten. Eğer indirebileceğimiz bir link varsa hayır demem

eray36
7 yıl önce - Sal 26 Tem 2011, 22:58

Bu oyun çok süper. İnternette fulloyun'dan indrebilirsiniz. 1 aya yakın zamandır oynuyorum. Oyunun sesleri, kapı açıp kapatma, bilet verme, duraklar tıpkı gerçek bir belediye otobüsü gibi...

Bunyamin Ekmen
7 yıl önce - Çrş 27 Tem 2011, 23:52

Oyunu indirdim,sağolasın.

Simülasyon olarak mükemmel oyun olarak berbat bir çalışma olmuş.

Özellikle sesler mükemmel.Man sg220 benzeri bir ses var.Kullanım iyi,iç detaylar şahane.Gelgelelim oyunun açılışı iç menüleri ayarlar etrafın grafiği vs. tarihi eser gibi.

LodosFelonica

7 yıl önce - Prş 28 Tem 2011, 00:04

Oyunu bir hafta kadar önce indirdim. İlk günler baya sardı. Otobüsün kontrolüne alışmam çok zor oldu. Otobüsün camlarını açıp kapatmaya kadar her şey düşünülmüş. Fakat sonra Cities in Motion adlı oyunu bulunca bu simülatörü açmaz oldum. İndirmek isteyenler için download linklerini özel mesajla verebilirim. Sanal sürücü yöntemi ile çalışıyor.

arda berk
7 yıl önce - Prş 28 Tem 2011, 00:27

Alıntı:
Oyunu bir hafta kadar önce indirdim. İlk günler baya sardı. Otobüsün kontrolüne alışmam çok zor oldu. Otobüsün camlarını açıp kapatmaya kadar her şey düşünülmüş. Fakat sonra Cities in Motion adlı oyunu bulunca bu simülatörü açmaz oldum. İndirmek isteyenler için download linklerini özel mesajla verebilirim. Sanal sürücü yöntemi ile çalışıyor.

öncelikle bilgi için teşekkürler, dediğin oyunun fotolarına şöyle bir baktım.Oyunu şuan indirmeyede başladım, deneyecegim. Ama bu oyunla, dediğin oyun arasında fark var. Bu oyun yani omsi bus simulator, sofor kabininden suruluyor, boyle bir zevki var, ama dediğin oyun strateji tarzı gibi geldi tepeden suruyorsun. İndirip, oynayınca cevap yazarım.

Alıntı:
Oyunu indirdim,sağolasın.

Simülasyon olarak mükemmel oyun olarak berbat bir çalışma olmuş.

Özellikle sesler mükemmel.Man sg220 benzeri bir ses var.Kullanım iyi,iç detaylar şahane.Gelgelelim oyunun açılışı iç menüleri ayarlar etrafın grafiği vs. tarihi eser gibi.

Evet.Dedğin gibi biraz daha özen gösterebilirlerdi o menü ayarlarında fln.ama insallah oyunu 2.- 3. fln cıkar, ve daha iyi, modern, özenli yapılmıs olur.

En son arda berk tarafından Prş 28 Tem 2011, 00:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
123 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM