Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Uludağ'dan kış fotoğrafları
« önceki   12345 ... 109110111   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 4
oki30
16 yıl önce - Pts 10 Ekm 2005, 10:29

Başka yerden olmadığına inanmanızı sağlayabileceğimi sanmıyorum ama başka yerde bulamayacağınıza adım gibi eminim bilseydim tarihi de ayarlardım makinenin en azından tarih gözükürdü..zaten dün çekildi resim.. O zaman bir de bunu yükleyeyim..üstteki resmin sağ tarafı... bir çeşme wardı..

(+)

Sümeyra
16 yıl önce - Pts 10 Ekm 2005, 15:13

Uludagin firtinasina bir kez denk geldim.Arkadaslarla zirveye daha henuz cikmistik ki birden muthis bir sis kapladi ortaligi,birbirimizi bile goremedik,yetkililer asagi inmemiz gerektigini soylediler,apar topar ciktigimiz gibi indik!!O kisacik arada fotograf cekme sansim olmustu ama maalesef Turkiyede kaldi hepsi.Wow Turkey icin Turkiyeye gittigimde bir suru fotograf cekecegim,siteye fotograf cekip yukleyen arkadaslari kiskaniyorum dogrusu  
  Kis disinda baska bir mevsimdeyse Uludaga hic cikamadim,ozellikle yaz aylarindaki guzelliginin methini cok duyardim ama.Askeri hastaneden Inkayaya kadar yurumek bile aslinda o guzellik hakkinda bir fikir verir insana.Ve simdi yukaridaki fotolarla merakim daha da artti.Her ne kadar sonbahara yetisemesem de,bu yaz gidebilirsem Bursaya,bekle beni Uludag!!!!

muratseren

16 yıl önce - Pts 10 Ekm 2005, 19:38
Uydu Fotoğrafı

Bi Uydu fotoğrafı yakışır her halde buraya ?

(+)

Anıl

16 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 22:54

Oteller bölgesi içinde resim çekmek için dolaşırken uzaylı gözü ile bakılan tek ben değilmişim demek ki.  

2005'in son haftasonu Uludağ 1. Oteller bögesi:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Anıl

16 yıl önce - Cmt 07 Oca 2006, 23:13

(+)

(+)

(+)

(+)