Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Tünektepe Teleferiği
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
berkapp
4 yıl önce - Pzr 23 Şub 2014, 23:37

(+)

tpwturkey
3 yıl önce - Cum 03 Ekm 2014, 00:02
Projenin bedeli de 10 milyon TL

Projenin bedeli de 10 milyon TL. Bakalım bilet fiyatları bizi çıkarır mı yoksa sadece turistleri mi.

wowtürkiyeli
3 yıl önce - Pzr 15 Şub 2015, 17:13
Mayis civarinda acilacakmis

Bir kac hafta evvel mayis civarinda acilacakmis diye okumustum. Yoksa deneme sürüsleri? emin degilim. linki bulursam postalarim. nihayet bu güzel projede insallah bu sene biter.

Ömer YILMAZ
3 yıl önce - Pzr 15 Şub 2015, 19:42

Mayısta açılacağını sanmıyorum.

Büyükşehir Belediyesi hem Sarısu'yu hem de Tünektepe'yi ANET'e verdi. ANET müdürleri buralarla ilgili yapılacak yeni projeler için Çin vb ülkelere gitmiş. Yani yeni projeler sonucunda açılış netleşir.

Bunun yanında Tünektepe'ye yapılan teleferiğin ANET'e verilmesine karşıyım. ANET bir ulaşım sistemini işletmemeli. Geçen belediye döneminde de cadde otoparkları ANET'e verilmişti. Bence şehri ilgilendiren tüm ulaşım sistem ve tesisleri Ulaşım AŞ'de olmalı.

Antobüs, Antray, Nostalji tramvayı, Terminal(ilçeler dahil) Yat Limanı, Deniz otobüsleri gibi işletmeleri Ulaşım AŞ yürütüyor. Tünektepe teleferiği de Ulaşım AŞ tarafından işletilmeli. ANET'in faaliyet alanında ulaşım yok zaten. Ulaşımla ilgili bir kuruluş varken Et ile ilgili bir kurumun teleferik ve otopark işletmesi doğru değil. Tünektepe ve Sarısuyu da işletmesi doğru değil. Buralar da EKDAĞ'a verilmeliyidi. Mesela Düden Şelalesini EKDAĞ işletiyor.

baydakoglu
2 yıl önce - Sal 27 Ekm 2015, 22:57

Arkadaşlar tünektepeye ulaşım ne zaman açılacak? Teleferik çalışması ile ilgili fotoğrafları olanlar varsa buraya atmanızı rica ediyorum. Bu konuda internet üzerinden hiçbir yerde gerekli bilgi bulamadım.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA