Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 374
Misafir 6db

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:48

Madem cumhuriyet tapusu var simdiye kadar neden bukadar beklediniz ve DAHA HALEN BEKLIYORSUNUZ...hayal dunyasinds yasamayin...varsa tapu simdiye kadar neden maheeye vermediniz dava acmadiniz.yıllardir burda mehmet bey mahkemelere gitti geldi ne oldu DAVA RETTTTT...DHMI YE GITSENE O TAPUYLA SANA NE DIYECEKLEER güldurmeyin kendinizi madem tapunuz var yarin hemen DHMI ye davanizi açin.niye duruyorsunuz.burda insanlari bu seferde bunla oyalamayin

Misafir 6db

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:56

Bakin 374 sayfadayiz daha binlerde de yazariz meark etmeyin..mehmet bey butda oldukca ....
Mehmet beye soruyorum
Ne oldu bundan onceki MAHKEME ??????
Daha hakim mi gelmedi yada daha bilir kisi mi gifecek 3 sene boyle oyaladi NE OLDU???
Şimdi de yok tapu var yok belge var yok valilikten yazi gelecek ....
Vekalet veripte 2 ay icinde parasi alinacakmis NE ALINIYO MEHMET DHMI UZLASMAYLA SANA PARA MI VERCEKTI.
BURDA ACIKLA BELGELERI
CUMHURIYET TAPUSU GOSTER
VALILIK YAZISINI GISTER
bi 3 yil da boyle insanlari umutlandirirdin sayfa 1000 lerde gorusmek uzere........hayirli cumlar

Mehmet sertkayaa
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:17

Msf 6db
Sen ve senin gibiler kusura bakmayın da kimsiniz sizlere bilgi belge gösterecem sen kimsen ararsın sana söylerim hafif kalırsınız okumuşsunuzda boşa okumuşsun ben sizlere çantamı bile taşıtmam kusura bakmayın klavye kahramanları tam söz çağır milleti topla her kimsen belgeleri görürsün burda misafir olarak yazıpta ahkam kesme millete gizemli arkadaslarim bnm moralimi yukseltiyorsunuz sizleri okudukça sayenizde gülüyorum tsklr........

Misafir 6db

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:43

Mehmet bey
Bundan onceki MAHKEME NE OLDU????
size soyleyim ben RETTTTTT
şimdi ki belge dedigin ne ???? Dhmi de belglerle seni bekliyordu...
Madem belgelerine guveniyorsun niye Dava acmiyorsun...valilikten ne yazisyla cok merak ediyorum VALILIK yazinda varmis nasil olsa Aç davani..
Mehmet bey daha cok yazarsin buraya merka etme bi 3 senede biyle gecer onda sonra ne ćikaracan merak ediyirum.

Misafir 6db

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 23:51

Valla sen yazdikca kimlerin guldugu belli oldu 3 senedir.
Bi 3 sene daha gulecez bunu gosteriyorsunuz.
Var mi kazandigin dava...ben hergun Dhmi deyim mehmet bey konusturmayin beni..2 ay icinde para alacakmissiniz Dhmiden şbat mart nisan hadi mayis da benden olsun GORECEZZZZ.nasil olsa birinden vekalet alip dhmi ye belgeleri vermissinizdir.yada VALILIKTEN YAZI gelince mi ALLAH askina mehmet bey valilik ne yazisi veriyo yaaa cok merak ettim .
Mehmet bey dhmi deyim bügduz köyünden gelen evraklari bizzat ben takip edecem ve burda herkesle paylasacam.gorecez ve şunu canı gonulden soyluyorum INSALLAH UTANDIRISINIZ BENI
ama evrakla belgeyle yaziyla bu isler OLMAZZZZ
VARSA BELGEN EVRAGIN YAZIN DAVANI ACARSIN
NEDEN DAVA ACMIYORSUN MADEM SAGLAM.DELILLERIN VAR NEDEN????

Mehmet sertkayaa
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 00:03

Sana ufak bir sır vereyim
Bu arazi Amerikalıların parasının onlar tarafından ödendiğini halka verilmedigini
biliyormusun nerden bileceksiniz anca dosya alır rafa atarsınız.......

Misafir 707

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 10:19

peki Mehmet bey önceden de böyle şeyler yazıp durdun DAVA ne oldu????
o kadar böyle evrakların vardı da neden daha kazandığın bişey yok???
valilik ne alaka anlamadım madem VALİLİKten de yazın var şimdiye kadar niye bekledin yada bekliyorsun ????
DHMİ den hiç kazan dığın dava var mı Allah aşkına bırak
bu işler avukatların işi boşver
burda insanları umutlandırma....
3 yıl milleti alacam alacam diye oyaladım şimdi de bu tur şeylerle oyalama

Misafir 324

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:01

Allah dilerse hak hukuk yerini bulur..
Aksi halde Mehmet beyin hayal dünyası ile olacak şey değil...
Valilik çabuk paraları ödeyin diyormuş dhmi ‘ne;)

Misafir 1fe

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:26

Çekemeyen anten taksın. Benim anlamadığım bu adamla neden bu kadar çok uğraşıyorlar. Klavye veletleri adam diyor ki; gelin belgeleri göstereyim. Burayı fazla meşgul etmeyin. Hele ki hakkınız yoksa uzayın gidin. Elalemin derdi siz 3. 5 klavyeciyimi gerdi. Yapacaksa da yapamayacaksa da sizi ne alâkadar eder. Ortalığı germek size mi kaldı. Alan razı satan razı veren razı bu işlerle uğraşan da razı.

Misafir 0ff

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:30

Misafir 324 valilikten yazı çıkmışmı bu yazı büğdüzlülerimi ilgilendiriyor sadece..

sayfa 374
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet