Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Gün Batımı Fotoğrafları
« önceki   123 ... 585960   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
sayfa 2
alpus
15 yıl önce - Çrş 16 Mar 2005, 14:55

Soğuk bir Eylül akşamında Eskişehir'den Antalya'ya gidişimde, akşam vakti, içimi ısıtan karedir. Sanırım bu fotoğraf, bu başlığa uyuyor.
Sevgilerle
alpus

(+)

En son alpus tarafından Cum 25 Mar 2005, 13:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

eran26
15 yıl önce - Çrş 23 Mar 2005, 20:11

alpus bu son çekilen foto karpuzkaldıranın orasımı benmi yanılıyorum yada yat limanının oralarımı?

Halil
15 yıl önce - Çrş 23 Mar 2005, 20:15

Resim Yavuz ozcan parkindan(Selekler carsisi karsisi) cekilmis sanirim,, ordaki yapay havuzlardan denize akan yapay selalenin yanindan..
Eskiden dogali akardi

alpus
15 yıl önce - Prş 24 Mar 2005, 11:00

Halil'in bahsettiği park olabilir ancak Antalya'daki yer isimleri konusunda ne yazık ki bilgim çok değil. O nedenle fotoğrafın hemen sağındaki açıyı buraya ekliyorum. Antalya'yı bilenler bu fotoğraftan, yeri belirleyebilirler sanırım. Burası Kaleiçine çok yakın bir park. Aynı noktadan çektiğim bir kaleiçi fotoğrafını da yakında Antalya-Kaleiçi başlığına ekleyeceğim.
Herkese iyi foto-safariler
Alpus

(+)

(Not: Bu fotoğrafı sadece bilgilendirme amacıyla koydum. İlgilenenler baktıktan sona sanırım bu fotoğrafı ve mesajı, başlığa uygun olmadığı için silerler.)

En son alpus tarafından Prş 24 Mar 2005, 16:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Halil
15 yıl önce - Prş 24 Mar 2005, 13:48

Evet Alpus,, dedigim park burasi..
4-5 sene once elden gecti, havuz falan kondu.. Antalyayi seyretmek icin en guzel noktalardan biri.
Yinede eski mezbaha ile Dedeman oteli arasindaki park bence en guzeli.
Ozellikle Beydaglari fotografi cekmek icin.
Bence koydugun ikinci fotografda guzel Alpus.
ozellikle sag ust kosedeki tek sira dizilmis hurmalar cok hos duruyor

sayfa 2
« önceki   123 ... 585960   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA