Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Anatolium - Nata Vega AVM
« önceki   123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 2
Hakan_ank89
8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 22:28

Alıntı:
çok güzel bir yatırım olmuş ama yol vb alt yapı yeterli gelmeyecek gibi ve ikea 'ya bir girdin mi çıkmanın imkânı yok.iç dizaynı giren çıkmasın diye yapmışlar sanki.

Ben hiç IKEA mağazası gezmedim ancak iç dizaynının labirent olarak yapıldığını pek çok kişiden duymuştum, satış taktiği ihtiyacın olmayan birşeyi sana aldırtmak için yapılıyor bu tarz dizaynlar, ihtiyacın olmasa da oraya gidince hadi bunu da alayım diyerek bu satış stratejisine alet oluyoruz maalesef, yapacak birşey yok.

koray006
8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 23:23

Alıntı:
Ben hiç IKEA mağazası gezmedim ancak iç dizaynının labirent olarak yapıldığını pek çok kişiden duymuştum,
ben daha önce izmirde gezmiştim karışık değil aslında yerdeki okları takip ederek hemen hemen tüm kısımların önünden geçebiliyosun böylece kaçırdığın bişi olmuyor burda ilk günlerin kalabalıklığından olsa gerek millet okları takip ederek gidemedi yada zorlandı

En son koray006 tarafından Cum 24 Hzr 2011, 23:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

onurnazliaka
8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 23:23

Ikea'dan Görünümler

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

cafidak
8 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2011, 01:24

arkadaşlar buraya hangi otobüsler gidiyor veya yakınından

onurnazliaka
8 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2011, 01:39

Alıntı:
arkadaşlar buraya hangi otobüsler gidiyor veya yakınından

Otobüs

330 Ege Mahallesi-Lojman-Kızılay (Maltepe, Kızılay, Dikimevi'nden)
336 Yakupabdal-Ulus (Ulus, Talatpaşa'dan)
339 Ege Mahallesi-Ulus (Ulus, Talatpaşa'dan)
339 Ege Mahallesi-Sıhhıye-TOBB ETÜ Özel Halk Otobüsü (Beştepe, Sıhhıye, Dikimevi'nden)
340 Ege Mahallesi-Beşevler (Beşevler, Maltepe, Kızılay, Dikimevi'nden)
341 Ege Mahallesi-Kızılay (Maltepe, Kızılay, Dikimevi'nden)
342 Ege Mahallesi-Göltepe Hareket Noktası (Kırkkonaklar'dan)
351 Akşemsettin-Su Deposu-Ulus (Ulus, Talatpaşa, Mamak'tan)
353 Boğaziçi-4. Cadde-Ulus (Ulus, Talatpaşa, Mamak'tan)

Bu hatlardan 336 nolu hat Anatolium AVM'nin tam önünden geçer, ancak bu hattın sefer sıklığı azdır. Diğer hatlarsa Anatolium AVM'ye 200 metre mesafede son durak yapar. Ayrıca 351 ve 353 nolu hatlar daha çok dolaştıklarından bunları öncelikli olarak önermiyoruz.

Dolmuş

Ege Mahallesi
Yakupabdal

Ege Mahallesi dolmuşları da Anatolium AVM'ye 200 metre kala son durak yapar. Yakupabdal dolmuşları tam önünden geçer. Ancak Yakupabdal dolmuşları daha seyrektir. Dolmuşlar Bentderesi'nden kalkar.

sayfa 2
« önceki   123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA