Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Anatolium - Nata Vega AVM
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 3
chemistolga

8 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2011, 01:49

Hiçkimse merak etmesin ikea orada olduğu sürece herkes gidecektir Anatolium AVMye.. Çünkü insanlar ikea'ya genelde mobilya almaya değil yemek yemeye gidiyorlar Ben de bu gruba dahilim Diğer ikealara gidenler varsa bilirler zaten, yemekler ucuz ve sınırsız içecek seçeneği var süper bişi

emre yildiz
8 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2011, 11:00

Alıntı:
Bu hatlardan 336 nolu hat Anatolium AVM'nin tam önünden geçer, ancak bu hattın sefer sıklığı azdır. Diğer hatlarsa Anatolium AVM'ye 200 metre mesafede son durak yapar. Ayrıca 351 ve 353 nolu hatlar daha çok dolaştıklarından bunları öncelikli olarak önermiyoruz.

Bir gün büyükşehir belediye başkanı olursam Onur Beyi doğrudan EGO Genel Müdürü yapmak gibi bir niyetim var, tüm hatları ezbere sayıyor arkadaş, hayran olmamak mümkün değil...bir de Utku Bey vardı, otobüs maketleri yapan arkadaşımız, onu da otobüs dairesi başkanı yaparsak bu alandaki tüm problemleri çözeriz sanırım

Bu alışveriş merkezini önemsiyorum, çünkü hem Ikea gibi Ankara'da olmayan mağazalar gelmiş oldu, hem de ihmal edildiğini düşündüğüm Ankara'nın doğusunun bu şekilde bir nebze gelişmeye başlayacağını düşünüyorum...Ayrıca, bilhassa haftasonları alışveriş merkezlerinde adım atacak yer olmuyor, örneğim Optimum'da...Ankara'da bulunan AVM'lerin artması ile seçenek artacak ve nüfus farklı alanlara yayılacaktır...Son olarak ta en az 1.000 kişinin burada çalışacağını düşünürsek hizmet sektöründe yeni istihdam olanakları ortaya çıkaracaktır...

onurnazliaka
8 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2011, 23:59

Anatolium'dan Görünümler

Ara Kat

Electro World

Electro World

Üst Kat

Kipa

Kipa

Ara Kat

Leroy Merlin

ufuk06
8 yıl önce - Pzr 26 Hzr 2011, 00:08

AVM'lerden artık tiksindim. Çünkü haftasonu gezilen gezmelerin finali çoğunlukla AVM'lerde bitiyor. Bir de malum Ankara'daki AVM sayısını anlatmaya gerek yok. Kısacası efendim Mamak'a Türkiye'nin en büyük AVM'si yapılıyormuş, İKEA açılmış, Anatolium AVM'ymiş falan filan hiç gidesim de yok göresim de yok.

fraust
8 yıl önce - Pts 27 Hzr 2011, 09:47

Dün gitme fırsatım oldu.
belki açılışı aceleye getirmeleri belki tecrübesizlik...
ama pek beğenmedim.
mağazalar arası geçişler olsun, asansörlerin sürekli bozulması olsun, merdivenlerin yetersiz olması olsun, trafik olsun, park sıkıntısı olsun... hemen hemen herşey sıkıntılıydı.
yeri ve hitap ettiği bölge için uygun olsa da diğer yönlerdeki sıkıntılar en azından 3-5 ay daha oraya gitmemem için yeterli sebep.
umarım kısa zamanda sıkıntılar giderilir.

özelliikle cocuklu aileler...
gitmek için bir kez daha düşünün şimdilik...
hele bi de cocuk arabası varsa sizde, vay halinize....

dediğim gibi;
yeri ve hitap ettiği bölge çok iyi ama sıkıntıların giderilmesi için biraz daha zamana ihtiyacı var...

sayfa 3
« önceki   1234 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA