Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Anatolium - Nata Vega AVM
123 ... 252627   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 1
onurnazliaka
8 yıl önce - Prş 23 Hzr 2011, 21:46
Ankara Anatolium - Nata Vega AVM

Anatolium Alışveriş Merkezi

Anatolium Alışveriş Merkezi 23 Haziran 2011 itibarıyla açılmış bulunulmaktadır. Resmi açılışı gerçekleştirilen alışveriş merkezinde ilk olarak Kipa, İkea, Electro World, Leroy Merlin hizmet vermeye başlamıştır. Bu 4 hipermarket dışındaki diğer bölümlerdeyse çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Bugüne kadar Anatolium Alışveriş Merkezi ve Nata Vega Outlet Center projelerinin fotoğraf, bilgi, görüş paylaşımını tek bir başlık üzerinden sürdürmemize karşın, 23 Haziran 2011 tarihi itibarıyla Anatolium Alışveriş Merkezi'nin açılması üzerine artık Anatolium Alışveriş Merkezi'ne ilişkin fotoğraf, bilgi, görüş paylaşımını bu başlıkta, Nata & Vega Outlet Center'ınsa inşaatı devam ettiği için Nata & Vega Outlet Center projesine ilişkin bilgi, görüş paylaşımınıysa mevcut
Anatolium - Nata Vega Alışveriş ve Yasam Merkezi ...e görüşler başlığında sürdürmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Artık Anatolium Alışveriş Merkezi'nden ilk fotoğraflara geçebiliriz.

onurnazliaka
8 yıl önce - Prş 23 Hzr 2011, 22:08

(+)

(+)

(+)

Hakan_ank89
8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 22:15

Alıntı:
İlki 2008 yılında Bursa’da hayata geçirilen Anatolium Alışveriş Parklarının ikincisi olan Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’nın ön açılışı yapıldı. Alışveriş parkında, Türkiye’nin en büyük IKEA Mağazası da yer alıyor.

MAYA Gurubunun ilkini 2008 yılında Bursa’da hayata geçirdiği Anatolium Alışveriş Parklarının ikincisi olan Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’nın ön açılışı yapıldı. Ikea, Leroy Merlin, Kipa Extra ve Electro World mağazalarının yer aldığı Anatolium Alışveriş Parkı’ndaki 80 mağaza ise, sonbaharda Başkentlilerle buluşacak.

Anatolium Ankara Alışveriş Parkı’nda gerçekleşen açılışın ev sahipliğini, Maya Grubu Kurucu Başkanı İlyas Özsüer, Maya Holding ve IKEA Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, MAYA Holding Üst Yöneticisi (CEO) ve IKEA Türkiye Ülke Müdürü Fuat Atalay yaptı.

MAYA Holding ve IKEA Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, “160 milyon dolar yatırımla gerçekleştirdiğimiz Anatolium Ankara Alışveriş Parkı, 170 bin metrekare kapalı alan ve 70 bin metrekare kiralanabilir alanıyla, 3 bin kişiye istihdam yaratacak” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/18097585.asp

IKEA, Ankara'ya çok geç geldi ancak Türkiye'deki en büyük mağazasını da Ankara'ya açtı. Ankara'da mobilya alma çeşitliliğinin artması Siteler esnafının da kendine ve yaptığı dizaynlara çeki düzen verme namına iyi olacak diye düşünüyorum, rekabet iyidir.

İlk başlarda bu Anatolium'un yeri sapa diye düşünüyordum, ancak Çankaya ilçesi merkezinde gidilecek doğru düzgün büyük çaplı bir alışveriş merkezi yok, 365 AVM tam Çankaya ilçesi merkezine hitap ediyor, ancak metrekare olarak ve kapsam olarak ufak. Anatolium sanırım öncelikle Çankaya ilçesini hedef alacak kendine. Özel araç ile ulaşım en fazla 10-15 dakika, ve bu bu kadar büyük çaplı bir merkez için büyük avantaj.

koray006
8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 22:20

yanlız genede bana biraz sapa geldi umarım Nata tarafı akvaryum ve kayak pisti ile müşteri çeker yoksa buraya tercih edilecek ankara merkezde çok avm var...

murat ay

8 yıl önce - Cum 24 Hzr 2011, 22:21

çok güzel bir yatırım olmuş ama yol vb alt yapı yeterli gelmeyecek gibi ve ikea 'ya bir girdin mi çıkmanın imkanı yok.iç dizaynı giren çıkmasın diye yapmışlar sanki.tamamen açılınca ne olacak bakalım.

sayfa 1
123 ... 252627   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA