Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Eryaman inşaat güncellemeleri...
« önceki   123 ... 575859 ... 107108109   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ahmet BAHADIR
1 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2012, 11:46

Merak ediyorum bu şirket acaba blokları farklı doğrultuda konuşlandırılabileceğini bilmiyor mu?

Parkın akşam keyfi süresini 2 saat azaltacak,aynı zamanda da rüzgarı kesip parkın dumanla boğulmasını sağlayacak

İ.Hakkı Erdoğan
1 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2012, 12:22

Alıntı:
Hakkı Bey bir dönem tam bu parkın arkasındaki Göksu evler sitesinde oturdum katta iki daire ve üç cephe siz benden daha iyi güneşin nereden batacağını bilemezsiniz asıl siz acemi müteaahit kafasıyla yorum yapıyorsunuz.

Dünyada güneşin tam batıdan battığı yerler nerelerdir?

23° 27' kuzey enlemi ile 23° 27' güney enlemi arasındaki bölgede yılın belli zamanlarında güneş tam batıdan batabilir.

23° 27' kuzey ve 23° 27' güney enlemlerinin sırasıyla kuzeyinde ve güneyinde kalan alanlarda güneş tam batıdan asla batamaz.

Bu dünyanın şekli, güneşin ışınlarının düşme açısı, dünyanın kendi etrafında ve güneş etrafında dönüşünde takip ettiği yörüngelerin özellikleri gibi bir çok değişkenden etkilenen bilimsel bir gerçektir.

(+)

Kaşmir, piknik alanlarının tam batısında parkın genelinin ise kuzey batısında yer alıyor. Yani sonuç olarak, Kaşmir'in mevcut parkın güneşini kesmesi mümkün olmayacak.

Görüntü olarak, basıklık, yoğunluk yaratabileceğini zaten ben söyledim. Ama parkın güneşi falan kesilmeyecek.

Alıntı:
Merak ediyorum bu şirket acaba blokları farklı doğrultuda konuşlandırılabileceğini bilmiyor mu?

En çok para kazanacakları şekil bu. Projedeki her daireye göl manzarası koymak isteyince bu olmuş.

umit06
1 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2012, 12:32

Hakkı Bey belediyenin parkı ne zaman büyüteceği ile ilgili bir bilginiz var mı?

ahsen2
1 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2012, 12:41
eryaman

eryaman 2. etap ta 8. katta oturuyorum sivrisineklerle başım belada.Bu kadar inşaat yapılıyor ama sivrisineklere hala bi çare bulamadılar.nerden geliyor bu sinekler.Millet boyuna balkon kapattırıyor.Balkon kapattırmak çözüm değil.

leventdlo1
1 yıl önce - Pzr 30 Eyl 2012, 16:04

Bugün bir emlak sitesinde Galeria'daki işyerini kiraya vermek isteyen bir emlakçı şöyle yazmış;KARŞISINDAKİ ARSAYA ALMAN HASTANESİ YAPILACAK OLAN GALERİA AVMNİN ÖN DIŞ CEPHESİNDE KÖŞEDİR.
Bu Alman Hastanesi ile ilgili bir bilgisi olan var mı, yoksa bu emlakçı tezgahtarlık mı yapıyor acaba

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA