Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeşil Konya
123456   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ÖNDER FAHRİ

7 yıl önce - Pzr 12 Hzr 2011, 18:42
Yeşil Konya

Konyamızın bazı kesimlerce olduğundan çok farklı gösterilmeye çalışıldığı bir gerçek. Konyamızın lanse edilenin aksine ne kadar yeşil bir şehir olduğunu gözler önüne sermek için bu başlığı açmayı gerekli gördüm. Değerli katkılarınız için Konyamız adına şimdiden sonsuz teşekkürler....

(+)
[/url]

Yusuf Esengül

7 yıl önce - Pts 13 Hzr 2011, 08:42

Ben ise tam aksini savunmuştum.

Konya ve İlçeleri Niçin Yeşil Değil?

Yüksek bir yerden bakıldığında (örneğin Kule Site 42.kat) Konya'nın zannedildiği kadar yeşil olmadığını gördüm. Hele ilçeleri hiç değil.

Son zamanlarda ağaçlandırma çalışmalarına önem verilse de orman şehirlerine göre oldukça bozkır kalıyor Konya.

soner_caylak
7 yıl önce - Pts 13 Hzr 2011, 10:59

Alıntı:
Konyamızın bazı kesimlerce olduğundan çok farklı gösterilmeye çalışıldığı bir gerçek. Konyamızın lanse edilenin aksine ne kadar yeşil bir şehir olduğunu gözler önüne sermek için bu başlığı açmayı gerekli gördüm.

o kesimlerden biri olduğunuz kesin!Koyduğunuz fotoğrafta bile yeşil yok denilecek kadar az

Konya çok çorak bir kent bence, belediye yeni yeni yeşillendirmeye başlamış.İşin ilginç tarafı sokaklarda bile pek ağaç yok bir kaç önemli bulvar dışında.

Halbuki en azından kaldırımlara ağaç olsa ve binalar bahçeli olsa daha yeşil olabilirdi.

Konyanın acilen yeşillendirme kampanyası ile biraraya gelmesi ve bir ankara gibi yeşil olması gerekiyor

Ar-Man
7 yıl önce - Pts 13 Hzr 2011, 11:03

Konya yeşil falan değil kardeşim.Şehrin içinde çok az olsa da yeşillikler var ama Konya dışı yeşil değildir bu da böyle biline.

SERDARR1

7 yıl önce - Pts 13 Hzr 2011, 11:08

akyokuşa çıkın bakın bir meram ilçesi yeşil başka selçuklu beton yıgını olmuş karatay o yolda hızlı bir şekilde ilerliyor

hani yeşil konya bence gri konya diyelim

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA