Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 6be

6 yıl önce - Cum 21 Ksm 2014, 16:04

araç kayseride üretilecek yer tahsisi için sanıyorum izin alındı umarım bozankaya tramvaylarıda burada üretilir asıl uçak projelerinin kayseride üretilmesi gerek tainin yani tusaşın uçak projeleri kesinlikle kayseriye kaydırılmalı kayseri türkiye uçak projelerinin doğduğu yerdir umarım eskiden olduğu gibi uçak fabrikalarıda kayseriye gelir

emree1
6 yıl önce - Cum 21 Ksm 2014, 17:07

Uretim kadar rekabet ve satis sonrasi hozmette onemli araclarda ilk denemeler tabi ki cok muhtesem sonuclar vermez.araclarin ilk uretimleri kisa mevzilli olacagi icin surekli sarj etmek gerekebilir zamanla iyi olur ins...baslamak gerekiyordu bi noktadan burasi umarim cikis olur.

faruk gorez
6 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 11:18

eyüp kutay bey yerli otomobil projesini kayseride bir yerel kanalda anlatacak !!!
bu hafta yada haftaya olur tahminim program
yarında görüşmeler var yerli otomobilin üretilmesi ile ilgili arsa tahsisinde sorun yok kayseri serbest bölge olacak inşallah üretim yeri memduh bey çok yardımcı oluyor her konuda

babtek
6 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 12:04

Hala çok umudum yok ama kesinlikle gerekli bir girişim ama bize bunu yedirirler mi bilmmiyorum.
Ve Kayseri doğru yer. Zaten ya Kayseri ya da Eskişehir olmalıydı.
Seri üretim başladığı gün inanacağım

yakup kucukcan

6 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 12:24

YANLIŞ ANLAMAYIN BENI ARKADASLAR AMA BENCE BU ARABANIN KAYSERIDE IMALATI YANLIŞ. ACIK OLMAK GEREK. AVRUPA; YA KENDI MARKA ARABALARINI KULLANIYOR YA ABD YADA UZAKDOGU ARABALARINI KULLANIYOR.
SIMDI BIZ YENI URETECEGIMIZ BIR ARACLA AVRUPA (BATI ) PAZARINDA IS YAPACAGIMIZI SANMAM.
BUNUN YERINE; BIZE HAYRANLIK VE GIPTA ILE BAKAN DOĞU ULKELERINDE ARAÇLARIMIZ PEYNIR EKMEK GIBI GIDER. BU NEDENLE BU TESISIN KAYSERI YERINE TURKIYENIN DOGUDAKI TEK VE KAYSERIDEN DAHADA GUCLU SANAYISI OLAN GAZIANTEPTE KURULMASI HEM ARACLARIN SATIŞ SONRASI BAYILERE MALZEME TEDARIKI HEMDE ORTADOGUYA YAKINLIGI NEDENIYLE DAHA MANTIKLI OLDUGU DUSUNCESINDEYIM

NOT .BEN SU AN IRANDA CALIŞTIGIM ICIN BURALARIN INSANININ TURKIYE HAKKINDAKI GORUŞLERINI BILEREK BU SAVIMI ORTAYA KOYUYORUM. KESINLIKLE SEHIR DUSMANLIGI YAPMIYORUM
SAYGILARIMLA.

faruk gorez
6 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 23:01

yarın görüşme yapılacak ilk aracın üretimi ve diğer çalışmalarla ilgili

(+)

(+)

Nazmi
6 yıl önce - Sal 25 Ksm 2014, 13:25

Bugün tanıtımı vs.. olacak mı aracın?

faruk gorez
6 yıl önce - Çrş 26 Ksm 2014, 22:03
yerli otomobilin basında tanıtılması proje sunumu !!!

eyüp kutay beyin yarın İHA ile bir röportajı olacak merakla bekliyoruz?

yine tv kanallarında bu hafta itibariyle aracın ön proje sunumu yapılacak hadi hayırlsı eyüp abi ALLAH kolaylık versin inşallah bu güzel aracımız en kısa sürede üretime geçer fabrikada kayseride serbest bölgede kurulacak inşallah

faruk gorez
6 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 11:47
8-10 SAATLİK ŞARJLA 1500 KM elektirkli motorun menzili

eyüp kutay bey yerli otomobil için 3 farklı alternatif motor ürettik dedi
1-hidrojen
2-benzinli
3-elektrikli

halen elektrikli motorla ilgili çalışmalar devam ediyor şuanda 1500 km menzili var 8-10 SAATLİK ŞARJLA gidiyor geliştirmeye devam

otomobil üretimi için arsa görüşmeleri tamam. yan sanayide düşünülerek büyük bir arazi tahsis edilecek bu yatırıma ..halen görüşmeler devam ediyor konsorsıyumla ilgili inşallah araç ve motorları 2016 gibi hazır olacak

Alper Tekkuş

6 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 12:04

Alıntı:
eyüp kutay bey yerli otomobil için 3 farklı alternatif motor ürettik dedi
1-hidrojen
2-benzinli
3-elektrikli

Faruk bey; elektrikli olan motor sanırım ilerde daha da avantajlı olcaktır..

sayfa 3
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET