Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Karayolu ve Raylı Körfez Geçiş Projesi - (İZKARAY)
« önceki   123 ... 818283

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 83
ali alimi012
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 00:02

elinde değil
önünde sonunda olacak
yapılacak dert etmeyin oya göre hizmet olsaydı doğuya hiç yatırım olmazdı
sadece hizmet edene teşekkür edin yeter
oy vermesehiz de olur
ama karalamayın

cnk1470
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 00:58

Yok ben bir partiyi asla karalamam ben parti tutmadan yorum yapıyorum siyaset beni bağlamıyor çok fazla iki partinin de yaptığı yatırom bol izmirde o yüzden lafım yok ama bu proje yapılmasın çevre ve görüntü sorunları ortaya çıkaracak bu projenin en iyi hali tüp tünel olarak yapılabilir onun dılında proje zarar getirir bu arada izmir en fazla otobanı olan il 4 tane otobabı var tek sıkıntısı daire şeklinde merkez etrafında dönmüyor

Tacettin Şenel

5 ay önce - Prş 07 May 2020, 01:01

İzmirde bu Chp olduğu sürece izmir gelişmez Binali yıldırım son şansttı kaçırdık bizede müstehak....

AnL_95
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 01:03

İstanbul'da mı ideolojik yaklaştı? Akp'nin kalesi İstanbul da seçmedi Sayın Binali Yıldırım'ı. Siyaset yapmayı bırakın. Konu IZKARAY şu parti yada bu başkan adayı değil.

Şimdi DOLAR 7 TL!!! 7 TL
Farkında mısınız? Hala siyaset yapıyorsunuz. Bu şartlar altında değil IZKARAY, Buca Metrosu yapılamaz. Sıkıntılı günler. Daha olasılıklı şrylerden konuşalım. Bunun imkanı yok.

girginfatih
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 01:06

Metroda yapilamicaksa ozaman bundan sonra anca yollara asfalt dökülebilir artik hic bi projeyi konuşmanın anlamı kalmadı yani. Öyle mi.

ccahit
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 01:23

Bunlar 4 sene doğru düzgün asfalt atıp kaldırım yapsın yeşil alanı arttırsın şehir içi trafiği düzeltecek adım atsın yeter...

Tacettin Şenel

5 ay önce - Prş 07 May 2020, 01:26

Bunlar onuda yapamıyor Güzelyalı sokakları köy yolu gibi delik deşik.....

izmirch
5 ay önce - Prş 07 May 2020, 15:47

izmir için simge bir yapı olacaktı, adasıyla köprüsüyle tüp geçitiyle, hepimiz boğaz siluetinin ne kadar güzel olduğunu biliyoruz. Ekonomi bu durumdayken bu proje en az 3-4 yıl ertelenir ama.

sayfa 83
« önceki   123 ... 818283
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege