Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Sevgiliye Yapılacak Sürprizler
Sayfa: 1, 2  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
mehmet20
3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 22:51
Sevgiliye Yapılacak Sürprizler

Merhabalar,

Önümüzdeki hafta hayırlısıyla sözleneceğim. Ama bu söz öncesi sevgilime küçük sürprizler yapmak istiyorum. Sizlerin önerileriniz nelerdir? Daha önce yaptığınız sürprizler nelerdir?

SERDARR1

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 22:59

oturdugun evın tam karşısına pankart aç

SENİ SEVİYORUM........

Veya evine 101 gül gönder paran varsa 1111 gül gönder ama sadece bir tanesi farklı renk olsun...

oda olmazsa

ilişikiniz başladıgından bu yana fotoğraf çok çektirdıysen arka fon duygusal bır muzıkle slayt yaptır romatık bir ortamda izlet......

vücuduna onun ismi dövme yaptırabılırsın.

aklıma şimdilik bu kadar geldi

berkay ün

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:03

son dakikakada evli olduğumu ve üç çocuğum olduğunu söyleyip şoka sokarım....

Zafer

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:19

Masrafa girmedende süprizler yapabilirsin. Dövme tavsiyesine uyma kardeşim, sakın ha. Serdarın aklı gider gelir :Pp aman diyeyim O'na uyma : )

Sürpriz dediğin, ufak jestler ise, soytarılık etmeden güldür O'nu, ekmek çalmadan doyuracağını anlat..

SERDARR1

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:21

Alıntı:
Masrafa girmedende süprizler yapabilirsin. Dövme tavsiyesine uyma kardeşim, sakın ha. Serdarın aklı gider gelir p aman diyeyim O'na uyma : )

yahu zaferım her sevgılıye dövme yaptırsaydık vücudumuz isim sözlüğüne dönerdi...

bu dövmenin silinenide mevcut

35 gökhann
3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:30

çiçek al şaşırt onu hemde çok şaşırt

Mehmet Dabak
site denetçisi

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:34

Alıntı:
vücuduna onun ismi dövme yaptırabılırsın.

Serdar, sen çocuğu nişanlısından ayırmaya mı çalışıyorsun ??

Dövme artık moda değil ki, bilmiyormusun !! Piercing taktırsa daha ilgi çekici olur derim ben...

Neyse şaka bir yana arkadaşımızı şımdiden tebrik edip mutluluklar diliyorum. Allah tamamına erdirir inşAllah.

Benim önerim ise, mevsim şartlarının müsait oluşundan istifade ederek birkaç saatliğine başbaşa, gözgöze, dizdize çayır çimende yapacağınız bir piknik olacaktır. Biryandan romantik anlar yaşamış, biryandan da geleceğe yönelik planlar yapmış olursunuz.

Bekirsıtkı
3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:45

maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz

35 gökhann
3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:49

Alıntı:
maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz

gülüyorum hala

SERDARR1

3 yıl önce - Prş 09 Hzr 2011, 23:56

Alıntı:

böyle önerilerle gelmeyın arkadas evde havai fişek yapmaya kalkar

ya mahalleyi yakar ya evi terörle mücadele basar bomba var diye

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET