Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Ankarali Onyekuru
2 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 18:55

Benim çocuklarım görür heralde

ferdi4506
2 ay önce - Cum 31 Tem 2020, 08:33

Abartmayalım, çok bir şey kalmamış. Harıl harıl da çalışıyorlar.

(+)

(+)

(2 hafta önce çekildi. İlk fotoda görülen tünel ağızları şimdiye açılmıştır.)

emre yildiz

1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 09:30

Bayram için memlekete giderken 2 dk.lik yolu 20 dk.da ancak gecebildik. Dayımlarda arefe günü 1 saatte geçememişler burayı. Ankara-Niğde otoyolunun Konya yolu bağlantısına kadar olan bölümünü açmadıkları gibi yıllardir bu altgecidi de açamadılar ve neticede bayram geliş-gidişlerinde felç olan bir Gölbaşi yaşadık/yaşayacağiz. Umarım Gölbaşı'nda trafik rezilliği yaşadığımız son bayram olur.

(+)

(+)

gökhan gülşin

1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 11:45

Keşke buranın inşaatı Ankara-Niğde otoyolu bittikten sonra başlasaydı. Gölbaşı'nda trafiğe takılmak istemeyen, kaymak gibi otoyoldan 120 km/h ile hızlıca geçip giderdi.

matematk06
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 15:52

Arkadaşlar neden uzadı alt geçit ! Yıllardır bir alt geçit neden bitirilmez ! Ankara'nın hemde merkezlerinden biri ! Encok aracın geçtiği yerlerden biri !
İnanılmaz bir durum !?!

onurnazliaka
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:22

Gölbaşı'ndaki bu trafiğe takılmak istemeyenler mahalle aralarından geçip gidebilirler. Ancak o da çok kolay değil. Gölbaşı içini epey bilmek lazım. Benim tavsiyem, Haymana Yolu'ndan gidip göl kıyısından Konya Yolu'na çıkmak.

Tabi tüm bunlar Konya Yolu geçişinin bitirilememe bahanesi değil. Bu kadar önemli bir yol neden uzun süredir bitirilmez, anlaşılması imkânsız. Karayolları Genel Müdürlüğü ne yazık ki bazı şeyleri ağırdan alıyor, bu da yakışıksız bir durum oluşturuyor. Sanıyorum 2 yıl oldu, bu gidişle en az 1 yıl daha beklenecek.

sayfa 19
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet