Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 464
yalcinn

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 20:59

Acaba bizi mi duydular da harekete gectiler ?

Kuzey555
5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 21:48

Bizleri ne zaman duydular ki özellikle Samsunspor içine sızmış Samsunsporlu gibi görünen (malüm) Kişiler yıllardır bu takımın önünü kesmekte bu stadı ilk resmî maçını başka takımlara açtıran kişiler aynısını kendi memleketinde yapabilirlermiydi tabikide asla bizi duysa duysa belki yüklenici firma yetkilileri görmüş olabilir o da muamma tabi

Karadeniz A.Cem Güleç 55

5 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 02:26
SAMSUNSPORLU

+Stadın da bir anlamı kalmadı Takım da adam kalmadı nerdeyse kesin düşeceğiz gibi bir mucize olmazsa

Karadeniz A.Cem Güleç 55

5 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 02:26
TS

+Trabzonlulara versinler Samsun daki Trabzon Lobisi amacına ulaştı

BJK 5106
5 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 10:41

Dış cephe led aydınlatması tamamlanmak üzere.Aksiyon testlerinden bir ekran görüntüsü almaya çalıştım.

+++

Karadeniz A.Cem Güleç 55

4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 20:13
Samsun

+ Bu Stadyum Samsundaki Trabzonlulara armağan olsun Bu şehrin ekmeğini yiyip kötüleyin Samsunspor u aşağılayın Samsun yavaş yavaş uyanıyor bu işgalden artık !!! Samsun da bulunan Trabzon Lobisi diz çökecek insallah !!!

( Lafım 1.3 miyonluk Samsun da bulunan Trabzonlular için değil Genel olarak kötüleyenler için söylüyorum )

En son Karadeniz A.Cem Güleç 55 tarafından Cmt 20 Oca 2018, 20:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ycels1
4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 20:20

Kardeşim hassasiyetini anlıyoruz ama Samsun baslıklarına tek yazdığın konu yok Trabzon yok lobi. Tamam anladık da... Gereksiz nifak tohumu ekmeye gerek yok. Su an daha baska sıkıntılar varken derdimiz Trabzon Trabzonspor değil.

Karadeniz A.Cem Güleç 55

4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 20:29
Samsun

+ Ben burada amacım Siyaset değil diğer illerde ve bölgelerde yaşayan insanlara doğruları yazmak Ts lileri bende severim burada amaç Trabzonlu veya TS li değil Samsun nun ekmeğini yiyip bir yere gelip Samsun un önüne çomak sokanlar onlarda geneli Hep zamanında Ts den göç edip gelenler burada şu stad ve Samsunsporumuza bile bunlar çomak soka soka bu hale getirdiler Ama Samsun Halkı uyandı artık ..... :

Atakum
4 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 23:03

Trabzonlu samsunlu bu ayrımcılığı bırakın biz hep biriz,hepimiz biriz karadeniz takımıyız ...samsunda aşırı derecede Trabzonlu olabilir bunları takmaya gerek yok istanbuldada karadenizli çok bu tür şeylere gerek yok...Hepimizin ortağı karadenizliyiz bu yeter sanırım...Ben Trabzonluyum trabzon sporluyum ama samsunsporuda seviyorum inşaallah süper lige çıkar onun yere aslında olduğu yer değil..samsunspora,samsundan ekmek yiyen zenginlerin sahip çıkması,sponsor olması lazım...

Karadeniz A.Cem Güleç 55

4 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 14:49
SAMSUNSPORLU

+ Senin gibi Karadenizliye can kuraban ben de diyorum benim içinde Karadeniz bütündür Samsun dan Artvin e kadar hepimiz kardeşiz Sadece sıkıntı şu : Samsun da bulunan bazı yüksek kesimli Samsunun ekmeğini yiyen şahısların Samsun un ve Samsunspor un bütün işlerine çomak sokması Bunlarda geneli baktığında ya Trabzon yada Rizeli oluyor Yoksa tabi ki Kardeşiz burada ayrımcılık falan yok
Sadece empati kur ben Trabzon da Samsunlu olarak ekemek yiyip Trabzon ve Ts yi kötülesem zengin olup Trabzon un projelerini sekteye uğratmaya calışsam ....Sadece bu ...

sayfa 464
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET