Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3542
sinan996
5 ay önce - Sal 09 Ağu 2022, 16:29

Burada bir arkadaş, bitmemiş halini kastederek, ister beğenin ister beğenmeyin projenin son hali bu üzerinde başka bir değişiklik beklemeyin demişti. O yorumu çok aradım ancak silinmiş. Umarım ilerde bu eksiklikler tamamlanır ve daha ihtişamlı görünür. Tek isteğimiz bu...

Haldun Turan
4 ay önce - Pzr 11 Eyl 2022, 22:00

27 ağustos günü Bursa'ya geldiğimiz zaman arabamızın içinde çektiğim bir fotoğrafdır.

(+)

Haldun Turan
4 ay önce - Çrş 21 Eyl 2022, 20:57

27-28 ağustos

(+)

inanç09
4 ay önce - Prş 22 Eyl 2022, 09:12

Burada bir milli maç oynanmalı

Arda M Öztürk

2 hafta önce - Pzr 15 Oca 2023, 13:44

(+)

📍Şut ve Gol: Türk Futbol Tarihi Sergisi Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi

Efe Elaldı

1 hafta önce - Çrş 25 Oca 2023, 15:13

(+)

burakxd383
1 hafta önce - Çrş 25 Oca 2023, 23:03

yeni stat ile ilgili bir şey merak ediyorum timsahın ağzı tamamlandı mı, bu tamamlanmış hali mi yani? O demir iskeletin gözükmesi normal mi?

mustafaguler
1 hafta önce - Prş 26 Oca 2023, 09:15

Timsah ağzına gelene kadar basit ama o kadar yapılmayan şeyler var ki...
Geçen hafta maça gittim. Stadyum çevresinde yağmur suyu mazgalları çalınmış ve hiçbir önlem alınmamış. Dalgın olsanız bu yağmur suyu kanalına düşüp yaralanmanız çok kolay. Çalışmayan turnikeler, aydınlatılmayan merdivenler, stat içi temizliğin olmaması. Bu kadar olumsuzluk görünce tuvalete gidip gözlemleme gereksinimi duymadım. Maç günü bilet satış organizasyonuna girmiyorum bile. İşin özeti bu güzelim stadyum Bursaspor'a bir beden büyük gelmiş. Bursaspor ve yönetimi bu stadyumda oynamayı hak etmiyor bence

Efe Elaldı

1 hafta önce - Prş 26 Oca 2023, 12:27

Stad uzun sürsede gayet güzel yapıldı timsah kafasıda bitirildi ancak bursasporun içinde bulunduğu durum ve yönetimler yüzünden stad gelişemedi bulunduğu yer harika şehrin tam ortası ama sadece maç günleri kullanılabiliyor bu sorunları çözecek durum şuan için yok maalesef.

burakxd383
1 hafta önce - Prş 26 Oca 2023, 13:41

stadın yeri aslında tartışmaya açık bir yer, ben şahsen şehir hastanesini stadın bulunduğu yere inşaa ederdim, neden? çünkü şehir içine yakın bir yerde olduğu için ve erişilebilir bir yerde olduğu için. Stadı ise balat bölgesine yapardım. Ama şu söylenen çok doğru bursasporun şuanki durumuna göre bu statta oynamayı hak etmiyor.

sayfa 3542
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet