Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3500
süleymanKS
8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 22:53

Stadın zemini 80 li 90 lı yıllardan kalma. Şöyle lig maçlarına bakıyorum süperligdeki tüm stadlar aynı yeşillikte. Bursa stadında zemin fena halde perişan. Bu çim işinde emek vermeden ekmek yiyenlerin kursağı kurusun.

haşim hatipoğlu

8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 00:44

Güvenlik olayına eksi veren arkadaş bi yaz bakalım merdivende ayakta dikilen güvenlik ne işe yarıyor çok merak ettim?

murs16
8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 01:29

Koreografiler çok iyi ama bence sene sonunda batalla gideceği için en son iç saha maçında onun için bi koreografi yapılmalı son iç saha maçımızda trabzonla çok uygun bi maç

Crocodile Ömer
8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 20:00

Timsah Arena’nın zemini kendine gelmeye başladı.

(+)Tolga Öztaş

Bu sabah TV’deki program sonrasında Bursaspor Genel Müdürü Erhan Başoğlu’nun yanına giderek sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek istedim.

Genel Müdür Erhan Başoğlu ise 15.00’de basın toplantısı düzenlemek için telaş içerisindeydi. Kısa süre içerisinde yaptığımız sohbette Bursaspor’un zeminle ilgili olarak hiçbir sorumluluğunun olmadığını öğrendim.

Anlatıldığına göre zeminin kötü görüntü vermesinde ne Bursaspor’un ne de zemini yaptıran milyonlarca lira vererek yaptıran Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir suçu vardı.

Özellikle Medipol Başakşehir maçı öncesi yapılan Büyükşehir Belediyesi, hibrit zemini yapan firma yetkilisinin katıldığı toplantıda Bursaspor Kulübü yetkilileri zemin için şikayetlerini dile getirmiş, kullanılan fazla fosforlu gübre nedeniyle çimlerin yok olduğunu söylemiş. Hatta yosunlanma ve karıncalanmanın durdurulamadığı söylenerek çözüm istenmiş.

Ama sonuç alınamamış. Konu geçiştirilmiş.

Sonrasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri devreye girince de Belçikalı firmanın İstanbul’daki sorumlusu gelmiş ve fazla gübre atılmasından bozulan bölümlerine yeniden ekimi yapmış. Ve çimlerin yok olmaması için kumlama yapılmış. Cuma akşamı oynanan Beşiktaş maçında zemin seviseyinde bakılınca gözüken yemyeşil zemin, basın tribünü gibi üst kattan bakıldığında ise kum tarlasını andırmıştı.

BÜYÜKŞEHİR STADINA YENİ LOCALAR GELİYOR

Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı’nda locaların en yukarıda olması, maçı izlerken locadakilerin yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle satışları gerçekten çok zor gerçekleşiyor. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ile Yeşil Bursa maçı devre arasında sohbet ederken, locaların yerlerinin Avrupa’daki hiçbir statta en üste değil, ortada olduğunu söyledim.

Orada bulunan yöneticiler de, başkan Ali Ay da aynı konudan ve rağbet görmemesinden sıkıntılı. Ancak Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler sonrasında, orta bölüme 30 adet yeni loca yapabilmek için projeler hazırlanmış. Sanıyorum, yapılacak yeni localar, hem stadın görüntüsünü değiştirecek, hem de Bursaspor Kulübü yeni gelir elde edebilme şansı verecek. [Bursa.com]

demir77
8 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 22:59

12 gün arayla zemin...

fatihpmb
8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 16:40

Orta bolume yeni localae yapilcak derken nereye kastediyorlar? Kale arkalari zaten tek katli. Dogu ve bati tribunun giris yerlerine mi yapicaklar localari

UfukRaifoğlu
8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 16:46

Stadin anasını aglatacaklar.Cingen pazarına dönecek stad.Bizim stadı diğer stadlardan farklı yapan özelliği o zaten locaların yukarıda olması.Taraftar dostu bir stat bu.Locada maç izleyen gitsin nerde izliyorsa izlesin.Localari pazarlayamadik demiyorlar da ortada olmadığı için satamadık diyorlar beceriksizler.

sdgr

8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 08:58

İşi bilen pazarlama ekibi doğru strateji ile yukarıdaki locaları da satar, ama nerdee..

Yapın ortaya locayı, sonra yukarıdakiler hepten çöp olsun... düşüncesiz herifler... önce takımı toparlayın, sonra bakın o localar nasıl satılıyor, bu ülkenin fakiri de zengini de enayi değil.

ahmetx
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 09:06

En ust katta loca olmayacağını yeni anladılar

111eddy

8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 11:05

çimlerin son halinin fotosunu atacak bir babayiğit yok mu arkadaşlar

sayfa 3500
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet