Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Recaip
2 yıl önce - Cmt 21 Oca 2017, 13:54

Çok yüksek gibi duruyorlar

Misafir 124

2 yıl önce - Sal 30 May 2017, 19:22

Bugün Şenol güneşin dediği gibi ibb ye sağlanan arazi kolaylığı bizede sağlanması ve altyapida buyumeliyiz Türkiye'de futbol devrimi yapmalıyız bunun için imkanlarin olması şart umarım nevzat demir tesislerinin yanındaki araziyi alabiliriz benimde hayalimde olan 7-8sahali Beşiktaş antreman tesisleri tek noktada birleşir Şampiyonlar Ligi çapında bir iki futbolcu yakalarız yakalamsakda rakiplerimizle yerli oyuncu konusunda yarisirken bu bize hep bir adım önde tutucaktir.

forzAnıl
2 yıl önce - Sal 30 May 2017, 19:35

(+)

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/70186/sampiyon_bes ...yapti.html

forzAnıl
1 yıl önce - Cmt 24 Şub 2018, 13:39

Alıntı:
Pendik Tesisi’ni yeniledik, önümüzdeki ay açacağız. Harika bir tesis oldu. Tesisin adı Gazi Akınal olacak. Beşiktaş’a hayırlı olsun. Fulya’yı yeniden bir çarşı haline getirmeliyiz. 3-4 milyon dolarlık yatırım yapmamız lazım. 4.5 milyon dolar kira kaybımız var. Tekrar orayı canlandırmak için yatırım yapılması gerekiyor. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nin arkasındaki araziyi bir türlü alamamıştık. Mart ayı içinde araziyi teslim alacağız. Ümraniye’ye futbol akadamesi kuracağız. Gücümüz yerindeyken Beşiktaş’ın birçok problemini çözmek istiyoruz. Akatlar’da salon yapmak için yasal izin çıkmak üzere. Müthiş bir tesis yapacağız.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/72622/fikret_orman ...rsquo.html

Tesis büyüyor

Misafir 2fd

1 yıl önce - Cmt 09 Hzr 2018, 13:48

Beşiktaş'a büyük müjde! Anlaşma imzalandı.

Beşiktaş'a büyük müjde geldi. Siyah-Beyazlı yönetimin tam 2 yıldır tesis yapmak için Orman Bakanlığı’ndan istediği arazi için anlaşma imzalandı.

Daha önce birkaç kez açık artırmayla kiraya çıkan ancak her seferinde başkaları tarafından satın alınan arazi, bu kez Beşiktaş’a 49 yıllığına sportif amaç için tahsis edildi. Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nin yanında bulunan 30 dönümlük açık alanı kapsayan kiralama sözleşmesi yürürlüğe girdi. Beşiktaş şimdi bu alana ‘Futbol Akademisi’ kurmak için hazırladığı projeyi uygulamaya koyuyor.

Daha önce hazırlanan projeye göre, 30 dönümlük arazinin tepelik bölgesine tek katlı, gömme bir bina yapılacak ve doğal görünümü bozmamasına özen gösterilecek. Beşiktaş Yönetimi buradaki doğal örtünün korunması için azami gayret gösteriyor. Projenin tek bir ağaç bile kesmeden hayata geçirileceği bildirildi. Yönetim hiçbir doğa örtüsüne zarar verilmeden, tesisin çimenlik alana yapılacağını belirtti. Kartal’ın büyük hayallerinden biri de bu şekilde gerçekleşmiş olacak.

AĞABEYLERİYLE OYNAYACAKLAR

Bu konuda hazırlanan planı, Orman Bakanlığı’na gönderen Beşiktaş şimdi onay gelir gelmez, işe koyulacak. Siyah-Beyazlı yönetim tesisin yeni sezona kadar tamamlanmasını ve bütün alt yapı takımlarını Ümraniye’ye taşımayı planlıyor. Bu şekilde Beşiktaşlı genç çocuklar, ağabeyleriyle birlikte aynı ortamda kamp yapma ve antrenman fırsatı bulacak. Yönetim bunun çocukların gelişimi açısından da önemli bir avantaj olacağını düşünüyor.

sayfa 9
ANA SAYFA -> İSTANBUL