Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 43d

3 yıl önce - Cmt 05 Ksm 2016, 14:47

Bencede o tarzda olmalı zaten altyapı tesisi Beşiktaş Ümraniye serdar Adalı yada ibrahim altinsay tesisi olabilir basket salonuda sponsor bulursak beko Mesela çok yakışır boluyuda kendimiz yaparız müthiş olur.yanlız Beşiktaş'ın oradaki 89dönümlük alanı Nereye doğru onu bilmiyorum eğer vadi gibi olan o iki tepe arasında ise yola uzaklasicak demektir ve doğanın içinde kalicak demektir oraya müthiş bir tesis yapılıp A takıma verilebilir şuanki son model tesislerimizde altyapiya cevrilip altyapısı verilebilir Bunu söylememin sebebi eğer o vadi içinde ileri doğru ise oraya yapilsa surekli a takım tesislerinden geçicek altyapı topculari ses olur düzen bozulabilir.Başka yerden yol vererek yapılır ama bahane ile tesisler de modernlesip yoldan uzaklaşmış buyumus olur fena mı olur.

Misafir a06

3 yıl önce - Pzr 06 Ksm 2016, 15:12

Umraniyede Yapılacak altyapı merkezi akademi icin en çok şuan orayla ilgilenen Ahmet nur cebinin ismi yakışır Beşiktaş Ümraniye Ahmet nur cebi altyapı merkezi Ahmet başkanın gönlü boldur yapabilir bence😊

Misafir a0c

3 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 21:15

Beşiktaş akademi futbol a takım ile birlikte 8-9sahası bulunan büyük çaplı konaklama alanı bulunan bi yer olmalı umraniyeye yapilanmaliyiz yada Ümraniye karşılığında herşeyin yeniden revize edildiği 10sahali Yeni bir tesis yapmalıyız Kaç zamandan beri yazıyorum ilgilenen yok bugün rakibimiz fb altyapı ve üst yapının bir arada olacağı 10sağlık büyük bir kompleks yapma peşinde Gs de devletten isteyerek arazilerine karşılık her zamanki gibi büyük çaplı bir tesis yapıcak Beşiktaş'ta yapmalı bu konular hakkında projeler görmek istiyorum artık.

Misafir a0c

3 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 21:23

Hayalimdeki proje çok büyük bir alana içinde Beşiktaş üniversitesi ve Beşiktaş Olimpiyat koyu hatta antreman tesisleri olan büyük bir kampüs tesis di Bugün rakibimiz fb bu çapta benim hayalimin fb versiyonunu ortaya koyuyor bizimde geri kalmamamiz lazım stad konusunda geri kaldık bu konuda geri kalmamaliyiz.

Fatih Mirac

3 yıl önce - Cmt 21 Oca 2017, 04:18

Ses Perdesi çoktan bitmiş bile,yeni bulduğum resimleri Paylaşıyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

Resimler Uşaklıgil sayfasından alıntıdır.

sayfa 8
ANA SAYFA -> İSTANBUL