Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 232
Orhan1999
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 02:49

Istanbul olsa coktan bitmisti metro 10 yildir yalan soyluyorlar

uesendag
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 03:41

Mansur Yavaş tan yana şikayet ediyorsanız yapalım mı diye sordu, istenmedi. Hükümet Ankara ya küskün yapmaz.

İstanbul un raylı sistem ihtiyacı bizden çok daha fazla gerekli olduğu için orada işler hızlı yürüyor. Marmaray da batı baskısı ve desteği vardı. O nedenle çabuk tamamlandı.

Havaalanına Tunç arkadaşın dediği gibi 3.pist yapıldı. Birkaç sene önce yenilendi. Yetersizlik yok. O nedenle yeni Bir havaalanı yapılacağını zannetmiyorum.

farukaytac
2 ay önce - Cmt 21 Ksm 2020, 14:06

Alıntı:
Istanbul olsa coktan bitmisti metro 10 yildir yalan soyluyorlar

İstanbul'da işler devlet projesi ciddiyetinde ilerliyor hatta belediyenin yapmadığı veya yarım bıraktığı işler bile hükümet tarafından devralınıp devlet projesi ciddiyetinde hızla, neye mâl olursa olsan bitiriliyor.Ankara'daki işler, olsa da olur olmasa da olur hesabı.Çünkü bırakın belediyeyi iktidarın da Ankara'da vaat edip yapmadığı çok işler var.

Orhan1999
1 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 21:42

esenboga metrosunun hani bu sene 2020 yilinda ihalesi yapilacak di bu da mi yalan cikti ...bu kadar yalan da olmaz artik yaa gercek ten yazik.

tilsimonline

1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 10:28

pandemi nedeni ile devletlerin belediyelerin yatırım planlarında değişiklikler olmuş olabilir.
---mesela beklenen gelir gelmez ise veya daha önceliği olan konulara(sağlık) yatırım yapılırsa öncelik sırası değişebilir.

- pandemi olan süreçte uçuşların %60-80 düştüğü dönemlerde havaalanı metro ihalesi yaparsanız büyük tepki alırsınız

bunlara ilave olarak siz kadar bende istiyorum bu hattın yapılmasını

Yakup

1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 10:55

Ankara büyüksehir Belediye baskani olsaydim bu projeyi öncelik verirdim

Mehmetbk
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 11:28

Pandemi varken kanal istanbulu yapıyorlar ama . artık inandırıcı gelmiyor senelerdir aynı yalan. bunun tepkisini ankara belediye seçiminde gösterdi. bu şekilde yalan ve oyalama devam ederse (havalimanı metrosu , fuar alanı v.b ) gibi halk bu defa genel seçimde gösterecek tepkiyi. sonra artık istanbula yerleşir yaptığı yatırımların tadını çıkartır. bu kadar da olmaz gerçekten ankaraya senelerdir üvey evlat muamelesi devam ediyor.

xgokhan
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 14:13

Bu proje bakanligin istegiyle devredildi, belediye sorumlulugunda degil.

Orhan1999
1 ay önce - Çrş 09 Arl 2020, 03:00

Yaklasik 20 gun kaldi 2020 bitisine daha ihale yapilacak gine yalan soylediler ,,

Serkan Berk
1 ay önce - Çrş 09 Arl 2020, 22:38

Alıntı:
Serkan Berk
11 ay önce - Cmt 28 Arl 2019 13:01

2019 yılının bitmesine 4 gün kaldı.

Bu 4 gün boyunca metro için, 30 bin TL ile ne yapılabilir?

sayfa 232
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet