Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 661
Bozok1979
5 ay önce - Prş 23 May 2019, 11:51

(+)

(+)

mesut mesutoğlu
5 ay önce - Cum 24 May 2019, 20:50
Dağ fare doğurdu

Yıllardır beklenen fuar alanı karmaşası bitti. En sonunda uygun görülen yere yapılma kararı alındı ancak yapılan bölge ankaranın en ölü bölgesi mevcut siyasi şartlarda ENGELLEME bahaneleri ile çoğu yatırım heba edilecek. Fuar alanında beklenti büyüktü ama bölgeye hiçbir etkisi olmadı, önümüzdeki 5-7 yıl aralaığıında da olmayacak gibi, daha önceleri size burdan yatırım yapmamanızı önermiştim. iyi niyetle şu anki önerim 5-7 yı unutmanız yok 300 oldu yok 500 oldu ani çıkışlar bekliyor iseniz paranızı altın dolar gibi yatırımlarda değerlendirin arsa mantığını kavramadan ytırım ypmyın ...

Kentakd
5 ay önce - Cum 24 May 2019, 21:57

İstersen bölgeye deniz getir arsa değerleri yine artmaz.Ülkedeki ekonomik durum bu şekildeyken,belirsizlik had safadayken bu fuar alanı nereye yapılırsa yapılsın çevresine büyük bir etki doğurmayacaktır.Arz talep meselesi var işin ucunda.Elinde parası olan kimse hangi bölge olursa olsun ne arsaya ne de daireye yatırım yapıyor.Ülkede para ya bankada faiz olarak ya da döviz veya altın enstrümanlarında şu an.Ülkede böyle bir ortam varken gelipte fuar alanı fos çıktı dağ fare doğurdu yorumları gerçeklikten uzak,objektif değil.

mertgil
5 ay önce - Cum 24 May 2019, 22:12

Fiyatlar durağan seyretse bile ekonomik iklim duzelesiye kadar arada geçen sürede birçok bolgeden farklı olarak büyük bir enerji biriktirmiş olacağız.Bir yayın gerilmesinde biriken enerji gibi.

ALPEREN102
5 ay önce - Pts 27 May 2019, 06:20

8 katlı bölgedeki arsaların m2 fiyatlar ne kadar seyrediyor teşekkür ederim.

omerfarukz
5 ay önce - Pts 27 May 2019, 11:57

Fuarın yanına otel yapılacak gibi bir duyum aldım. Bilgisi olan var mı?

Mehmetbk
5 ay önce - Pts 27 May 2019, 13:23

bence şu aşamada otel için adım atılmaz gibi geliyor. çünkü ekonomi sıkıntılı fuar bi sonuçlansın ondan sonra görünür durum.

Mehmetbk
5 ay önce - Prş 30 May 2019, 16:31

Burada bir arkadaşımız belediyeye başvurun yazmıştı ben mavi masaya yazdım bakın cevaba...

Cevaplandı.
30.05.2019 15:21

Sözkonusu alan ile ilgili proje çalışmamız bulunmamaktadır.
Başvuru oluşturuldu.
23.05.2019 09:16

Merhaba ;
Başkanımız seçimlerden önce seçildiği taktirde ilk işin fuar alanı olacağını belirtmişti. Ancak şu ana kadar fuar alanı ile alakalı bir gelişme var mıdır. Konu ile alakalı bilgilendirme yapılmasını rica ederim.

omerfarukz
5 ay önce - Cum 31 May 2019, 23:36

Sizden önce aşağıdakini yazdım ancak bana halen cevap gelmedi.

Alıntı:
22.05.2019 12:58
Merhabalar,
Sayın belediye başkanımız seçim arifesinde akyurt fuar alanı projesi için ilk işimiz demişti ancak seçim sonrası bulabildiğim herhangi bir açıklamasına ya da hareketine rastlayamadım. Proje devam ediyor mu, ne seviyede destekleniyor? Bölgede yatırımları olan insanlar olarak bilgi verilmesini bekliyoruz.

sahmet1117
5 ay önce - Pzr 02 Hzr 2019, 13:02
Fuar alanı

Fuar alanı inşaatı süratli bir şekilde devam ediyor.
Fuar inşaatını ANKARA ULUSLARARASI FUAR AS yürütüyor. Büyükşehir Belediye si sadece bu projenin ortağıdır. Belediye ancak yollarını altyapısını yapabilir. Saygılarımla.

sayfa 661
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet