Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 632
balıkhisar 06
1 ay önce - Cmt 15 Eyl 2018, 14:19

Durdurulan projelerin tamamı kamuya ait projeler. fuar alanını ortakları arasında ki tek kamu kurumu, en küçük ortak olan ankara valiliği ve projede ki hissesi %2.4

Para sorunu olmayan ortaklar; Tobb %24, Aso %20, Ato %20, Atb %5 = %69 küçük hissedar olan akyurt belediyesine dahil edince %74 gibi bir rakam ediyor. Ben projenin geçte olsa tamamlanacağını düşünüyorum.

Problem önümüzde ki en az 5 yıl ciddi bir ekonomik kriz yaşayacak bu ülke, fuar bitse bile elimizde ki arazilere kim talip olur, olsa da hakettiği parayı verir mi?

natura26
1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 01:36

fuar olmayacak furyasına ilave yeni trend şu; fuar bir şeklide biter ama bizim arsaları kim alır? ki o bizim denilen arsalar gerçekten bu arkadaşa aitse!!!! gerçekten orada bir arsan olduğunu düşünmüyorum. hiçbir gerçek arsa sahibi fuar bitme ihtimaline rağmen ve bitteceğini öngörerek kendi arsasını bu kadar kötülemez be kardeşim hiç inandırıcı gelmiyor bana tavırlarınız.

balıkhisar 06
1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 05:29

Nature26, sen hiç "gerçekçi düşünce"diye bir şey duymadın mi? Tüm türkiye'yi ilgilendiren ekonomik kriz, akyurt'u teğet mi geçecek zannediyorsun? iyimser olmak başkadır, polyannacilik başkadır.

Fuarda arsamizin olması meselesine gelecek olursak, hem anam hem babam balikhisarlı. Bize o arsa atalardan kaldı. Yatırım olsun diye karstan gelip almadık. Nicki me bakarsan anlarsın

natura26
1 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 01:06

balıkhisar 06 nicki alınca yedi göbek oralı oluyorsun zaten değil mi? sadece yedi göbek orlı olanlar o nicki alabiliyor zaten. sen bölgeyi farklı bir açıdan kötüleme yolunu deniyorsun geç bunlrı. şimdiye kadar fuar yapılmayacak diyenler vardı. proje başlayıp kamyonlar çalışmaya başlayınca sesleri kesildi. şimdide yenimoda fuar yapılsa bile arsalar değer kazanmaz diyerek piyasayı düşük göster malı götür anlayışı artık kimse yemiyor bu taktikleri. koca fuar yapılacak da bölge değerlenmeyecekmiş hadi ordan beleş arsadevri bitti siz çankırıya doğru yol alın belki o taraflarde ucuza yer kapatırsınız.

Nurettin66
1 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 15:35

Arkadaşlar pasifik inşaatla çalışıyorum inşaat ilk etabı 1 seneye kadar bitecek durma diye birşey yok kendinizi yormayın fuarla beraber metro ihaleside verildi hızlandı

Almanci68
1 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 15:46

Su forumda. Birbirine laf cakanlari veya kavga edenleri forum dan atacak bi admin yokmu ya

Ankara altındag
1 ay önce - Çrş 19 Eyl 2018, 15:43
Gerek yok her sözü laf ile beyana. Bir Resim bin söz eder, bakıştan anlayana.

Ankara altındag
1 ay önce - Çrş 19 Eyl 2018, 17:10
Akyurt Uluslararası Fuar Alanı Asfalt Çalışması

Ankara altındag
1 ay önce - Çrş 19 Eyl 2018, 19:12

misafir009
4 hafta önce - Prş 20 Eyl 2018, 11:13

Başkan Tuna az önce Trt Haber de söyledi. Fuar alanında bir problem yok çalışmalar devam ediyor seneye bitecektir dedi.

sayfa 632
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet