Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 410
nizam66
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:11

Bu bölgenin insanları ve yatırımcıları Ümit'lerinin ve emeklerinin boşa gitmesinden endişe ediyorda onun için mücadele ediyor, forumdaki bazı insanlar neyin mücadelesini ediyor anlamış değilim, akyurta fuar yapılmaz ise bu insanların eline ne geçecek acaba,

AkanAtmaca
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:19
Şimdi soruyorum iftira atanlara

Ya bu bölge halkından özür dileyin yada attığınız iftiranın hesabını verin.

Burada insanları kışkırtınız. Fetö cü dediniz babadan dededen toprağı kalan halka.

Hakkını savunmasına engel olmak için gözünü korkuttunuz. Gözaltına alınırsınız TOMA'lar gelir diye.

Buraya yazdın madem hesabınızda ver sarı çizmeli Mehmet ağalar

AkanAtmaca
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 22:23
En tehlikelisi de bizden gibi gözüküp bizden olmayanlar.

1)İlk başta fuarın Akyurtta olmasını istemediniz

2)Birlik olmaya başlayınca iftiralar atıp fetö dediniz

3)sesimizi duyurmak için toplandık izin alıp yasal hakkımızı kullandık İFTİRA ATTIP BURADA Kİ İNSANLARIN GÖZÜNÜ KORKUTTUNUZ.

4) şimdi de bizi düşünüyormuş gibi akıl Vermeye başladınız. ÇUBUKLU KARDEŞİMİZİ HOR GÖRÜP DALGA GEÇTİNİZ.

5)siz haklısınız davanıZda ama birileri gelir orada ortalığı karıştırır diyorsunuz.

OLSA OLSA ORTALIĞI SİZ KARIŞTIRISINIZ. ORAYA GELMEYE ZAHMET ETMEYİN. BAŞARAMAZSINIZ.

ŞİMDİ CANIM KARDEŞİM BU Kdar

YANARDÖNER olmaya gerek vR mı?

koksal_006
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:01
Havalimaninida eskisehir yoluna tasiyin

Havalimaninida eskisehir yoluna tasinsin buraya nasil yapilmis anlamiyorum ellerinden gelse havalimanini tasiyacaklar tasisinlarda kurtulsunlar otonomi de son dakika ka da acildi yoksa o da iptal olurdu oyu eskisehir yolundan cayyolundan alin o zman ben oyumu verirsem namerdim ailemede verdirisem namerdim yillarca somurduler bizi allah sizi islah etsin bu bolgeye gareziniz ne onu aciklayin bizde rahat edelim.

KraLllx
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:06

BEYLER BU HABERDEN BELEDİYENİN Mİ HABERİ YOK YOKSA KESİNLEŞMEDİĞİ İÇİN Mİ BÖYLE BİR CEVAP VERMİŞ OLABİLİRLER 2. KEZ ATIYORUM FOTOĞRAFI

(+)

Ankara altındag
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:37

Sayın Kral ortada kesinleşen birşey yok ihale halen ilanda şuraya yapilacakta denmedigine göre Akyurt a devam ediyor MAVİ MASA'dan tarafiniza gonderilen yazidada acik ifade edilmiş. En son Sayın Tuna Başkanın 24 tv ye verdiği röportaj 25 aralıkta ihalesi olacak demişti ayrica bize intikal eden birsey olmadi diye uzerine basa basa soyledi ondan sonrada hicbir açıklama yapılmadı gazeteler ve gazeteciler gorevini yaparak ve Sayin Cumhurbaskanimizin ogun yaptigi aciklama
( zannimca latife ) doğrultusunda işlerini yapıyor
Mavi masadan sana gönderdikleri bilgi kesin , güncel ve doğru bakanlar kurulu kararı var ona binaen sana bu mesajı gönderdiler gün itibari ile resmiyette imar ve fuar alani yerinde herhangibir değişiklik yok

En son Ankara altındag tarafından Cum 08 Arl 2017, 09:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

ahmed18
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:43

YUMURTLAYAN TAVUK
SANCISINI CEKEN HOROZ

Ankara altındag
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 23:59

Ato Tobb Aso Ankara Büyükşehir Akyurt hepsinin Akyurt Fuar alanında hisseleri var en son toplanıp karara bağladılar tüm taraflar anlaştı ve ihaleye çıktı Cumhurbaşkanımızın aciklamasindan (zannımca latifesinden ) sonra haberler yapıldı ve yapilmayada ( bu gayet doğal değil mi ? ) devam ediyor .
Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tuna ise iki defa açıklama yaptı intikal eden birşey yok tarafımıza diye ve akabinde de ihale ilanda 25 aralıkta ihalesi olacak diye dile getirdi .
( Dün Sayın Tuna Belediyenin kasası boş çok borcu var çözüm yolu arıyoruz diye bir röportajı vardı
malumunuz Akyurt fuar alanında en büyük hisseye sahip olan Ankara büyükşehir belediyesi ayrıca Fuar bitişiğinde fuar yapımına harcayacağı bir hissesi daha var yanlış hatırlamıyorsam buda zannımca şunu gösteriyor Akyurt fuar alanının alt yapısı hazır temeli atıldı taraflar anlaştı ihale ilanda 25 aralıkta ihalesi yapılacak fuarın projesi hazır fuarın yapımı için parada hazır bakanlar kurulu karari imar plani herseyi tamam 8 ay yahut 1 sene vakitleri var ) MAVI MASA'dan Gelen cavabada bakarsak
yıllarca harcanan emek bu kadar uğraş biranda heba edilebilir mi? diye kendime defalarca sordum soruyorum ben arsa yatırımcısı değilim
HAS VE HAS BOLGENIN YERLI HALKIYIM olumsuz düşünemiyorum
Saygılarımla ....

Fuar sitesinde bulunan ihale ilanı ...

En son Ankara altındag tarafından Cum 08 Arl 2017, 08:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Brhn06
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:11

Ankara altindağ kardeşime kesinlikle katılıyorum. Reisin konuşmasından sonra kesinle resmiyette böyle birsey gelmedi dile aksine akyurtta yapılacağı defalarca dile geldi ama biz hala polemik peşindeyiz farkındaysaniz herkez sessizlık içerisinde fuar ortakları belkide halen açıklama gereği duymuyorlar ihale tarihine kadar arsa fiyatları uçmasın şımarmasınlar gibisinden belkide. Veya bu işi abartan yapılmîycak diyenler emlakcılarda olabilir ucuza arsa kapmak için

mehmet066
1 hafta önce - Cum 08 Arl 2017, 00:52

Brhn06 kardeşim bu işi abartan emlakcı demişsin ama orda eylem yapan oraya gelen orda milleti toplayan biz ve bizim gibi emlakcılardı yanlış düşünüyorsun kardeşim.Orda nereye dönsen baktığın kişi emlakcı ve bölge halkıydı amacımız düşündüğün gibi ucuza arsa kapmak oldaydı fiyatlar yükselsin bölge gelişsin diye bu kadar uğraşmazdık

sayfa 410
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet