Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 409
Gkngkn
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 17:43

VEYSEL BEY SORUN YOK BİZ OHALİDE KORSAN GÖSTERİYİDE ORTALIK KARIŞTIRANLARIDA ÇOK İYİ BİLİYORUZ SORUN ETMEYİN BUNLARI SİZ

veysel döker
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 17:55

ben ne sıkıntı edecem, rant için eyleme katılacaklar sıkıntı etsin.

AkanAtmaca
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:04
İzinli kardeşim

Geçen hafta izin Yok diye yaygara yaptınız.

Fotoları görünce utandınıZ mı. Yok fetö yok ayaklanma dediniz. Atıp tuttunuz.

Bu hafta yine ayni şekilde olacak. duyarlı olan herkesi bekleriz

AkanAtmaca
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:09
Geçen hafta izinsiz diyen arkadaşlara gelsin

(+)

(+)

Suskun1
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:10

Sayın pessim 4 dönümün için mi bu tavrın. Siz kendi işinize bakın. Herşeyden haberdar havasındasınız ama o havalar çarpar üşütürsünüz

Gkngkn
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 18:12

SİZİN RANT DEDİĞİNİZ ŞEY İNSANLARIN UMUTLARI BÜYÜK KAPSAMLI ARSA ALAN MUHAKKAK VARDIR AMA ADAM MEMLEKETİNE TOPRAĞINA YATIRIM YAPMIŞ YANINDA UFAK YATIRIMCILAR BÖLGE HALKINDA VAR BAKANLAR KURULU KARARI, İMARIN YAPILMASI, YOLLARIN AÇILMASI , PROJENİN YAPILMASI BUNLAR BİR BEDEL ÖDENMİŞ İNSANLAR DEVLETİNE HÜKÜMETİNE GÜVENMİŞ HATAMI YAPMIŞLAR 9 SENEDİR BU İNSANLARI HEP OYALADILAR TEMELİNİ BİLE ATTILAR ŞİMDİ İNSANLAR HAKKINI ARAYINCA KORSAN GÖSTERİCİ VATAN MİLLET DÜŞMANI, OY İLE TEHDİT EDİYORLAR MI OLDU YOK ARKADAŞIM YOK İNSANLAR HAKKINI ARAYACAK SAYGI ÇERÇEVESİNDE HAKKINI YEDİRMEYECEK BURADA YENİ ÜYE OLUP ORTALIĞI KARIŞTIRMAK İSTEYEN İNSANLARIN MORELİNİ BOZMAK İSTEYEN İLLAKİ FIRSATÇILAR ÇIKACAK BENİM UMUDUM VAR UMUDUNUZU KAYBETMEYİN SONUÇ OLUMSUZU OLUR İSE BİZ ALDATILMIŞIZ DERİZ BURADA İNSANLARI VEBALİ VAR

husnu Y
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 19:31
kara havacilik

kara havacilik denen yer istanbul yolu ile eskisehir yolu arasinda kalan yer diye biliyorum. ankara bulvari-sakip sabanci bulvari arasinda. istanbul yoluna birkac km' eskisehir yoluna 1 km uzaklikta. 5.000 donumun uzerinde. haritadan bakinca orasi tamamen agaclandirilmis gorunuyor.

1-metro nerede acaba onu merak ediyorum.
2- oraya ticari imar getirirsen muhalefet cevreciler vs. ne der
3- imari kac yilda cikar?

Yavuz134
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:32

Gezi zihniyetli Eskişehir yolu mudavimleri 4 sene önce Kizilayda heryeri yakip yikmak hakkimiz diye dolanirken bu bölgenin vatanperver insanlarinin demokratik ve yasal cercevede basin aciklamasi yapmasi malum capulculari ne kadar da rahatsiz etmis. Demekki dogru yoldayiz. Capulcularin lafiyla hareket edilmez. Onlarin beynine göre hak para sadece onlar da olmali Anadolu insaninin cebinde 5 kurus olmasin.
Gecen hafta fuar alanında yapilan basin açıklamasi polis gözetiminde yapildi sayin Capulcular

AkanAtmaca
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:37
Al buda açık alan

AkanAtmaca
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 20:41
En sağdaki Polis memuru foto da görebilirsin

Arkası dönük ama kusura bakma

(+)

sayfa 409
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet