Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
ali alimi012
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 14:49

bursa nasıl 3 olamazsa siz de 2 olamazsınız. ankara da 1. olamaz.
konya 5. bile olamaz. ama onlar 3. olacağız diyorlar züğürt tesellisi.
antalya 4. olamaz mesela 10 yıl içinde.

Misafir bb3

3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 14:57

Neyin peşindesin sen 2.olmak isteyen kim

Git kendine başka meşgale bul

Misafir 5f7

3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:02

Deniz(liman) olmasa Manisa tarafından geçilecek bir şehir İzmir.. Yaşayan biri olarak söylüyorum ne yazık ki durum böyle..

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:08

Evet evet gerçekten öyle

Bas git o zaman verdiğin örneğe niye duruyorsun İzmirde.

Manisaymış güleyim bari

Misafir 5f7

3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:10

Sen bu hayatta çok rahat ve gevşek biri olabilirsin ama ben olamıyorum, kafama göre de şehir değiştiremiyorum. Herkes hak ettiği gibi yönetilir sözü haklı çıkıyor senin gibiler yüzünden..

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:12

Kafa ütüleme be gevşek ağızlı sensin ayrıca partizansında mert ol mert önce mert olacaksınız.

Belediyeyi savunan mı var ?

Bende sevmiyorum başkanı ama bu kimseye bu şehri ve insanını aşağılama hakkı vermez.

Ama sizin gibi ar damarı çatlamışlar bu küstahlığı yapıyor.

Sizde hiç mi utanma yok.

İzmir başlıklarını partizanlıklarınızla kirlettiniz siz.

Kendinizle gurur duyun haydi.

Üyeliğinle yap partizanıklarını.Korkak tavuk olma.

Benim şehir değiştirmelerimden sanane sen kimsin küstahlaşma karşımda.

Demek ki site üyesisin benim kişisel sayfama burnunu sokmaktan kendini alıkoyamayan bazı kıskanç ezikler gibi. Trol müsvettelerini ise demiyorum bile.

Şehir değiştiremiyormuş benim gibi.Laf mı git şansına küs o zaman.

Acıklı Türk filmi çevirmiyoruz burada.

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:46

Alıntı:
Deniz(liman) olmasa Manisa tarafından geçilecek bir şehir İzmir.. Yaşayan biri olarak söylüyorum ne yazık ki durum böyle..

Kocaeli gebze vs.. nasıl istanbulun arka bahçesi ise manisa da aynı şekilde izmirin arka bahçesidir.

Madem izmiri geçilecek şehir de oyuzden mi hafta sonları izmirdeki AVM lere akın edip trafiği felç ediyorsunuz. o yüzden mi yazları izmirdeki halk plajlarını izmirliden çok dolduruyorsunuz. üniversite için de gelmeyin ozaman izmire !celal bayar neyinize yetmiyor? Liseli ergenlerinizin hepsi üniversiteyi izmir kazansam da kurtulsam manisa dan diye yırtınıyor.

Manisa da oturup izmir de yaşıyorsunuz haberiniz yok.izmirde oturan ama ikametini izmire aldırmayan istanbullular gibisiniz.

Anıl 95
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:48

Ya arkadaşlar trolleri neden takıyorsunuz bu kadar
Cevap vermenize bile gerek yok kaâle almayın bence

alen Doğu Gencer
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 15:58

arada zevkli oluyor

gediz_1994
3 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 16:05

Alıntı:

Torbalı, Aliaga, Kemalpasa ne ise Manisa merkezi de odur İzmir icin. 100 yıl da gecse Manisa İzmiri gecemez. 100 sonra Manisanın en fazla olacagı konum İzmirin merkez ilcesidir.

Manisa gelişiyor ise bu İzmirin sayesindedir. Tesvik kanunlarında İzmir 1.bölge sayılırken Manisa 3.bölge sayılıyordu. Bircok firma İzmir yerine Manisaya sanayisini kuruyor. En basit örnek Vestelde calısanların cogu hergün servislerle İzmirin semtlerinden gidiyor calısmaya.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet