Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep Gaziray Başpınar-Oduncular Banliyö Hattı
« önceki   123 ... 434445 ... 616263   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Mert Karakoyun

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:07

Ama bu bahsettiği sanırım Gaziray değilde metro hattı.

Tüfekçi Yusuf dediği yer Düztepeden Yeşilvadiye oradan Akkente giden güzergah değil mi?

oktay1453

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:27

Mert kardeşim inan benim aklım karıştı. Bu gaziray ile metro projesi birleştirildi sanırsam. Fatma Şahin ayrı birer proje olarak almamış. O sebeple burada paylaştım. Bilgini paylaşırsan sevinirim.

Mert Karakoyun

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:28

Rafığım düztepe tutluktan yeşilvadi üstünden akkente viyadük yapılacak. o viyadükün üstünden metro geçecek. geri kalan yerlerde metro yerlatından geçecek.

sanırım o viyadük ve metro çalışmasıyla ilgili bahsediyor fatma hanım.

hem viyadük için hem de metro projesi için ayrı başlıklar var zaten.

sanırım gaziray yerine metrodan bahsediyor.

oktay1453

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:31

Haklısın. Kafamı karıştıran köprü genişletme çalışması demesi. Var olan bir köprüden bahsediyor zannettim:)
Tüm bu raylı sistemleri gaziray olarak adlandırıyor sanırım. O yüzden Gaziray metro yazmış olabilir. Ben de her ikisinden bahsediyor zannettim:)

Sonuç olarak bir çalışma var. Bu sevindirici.

Mert Karakoyun

10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:46

Ama görseldeki google earth görüntüsüne bakarsak başka bir yer de olabilir tam anlaşılamıyor. Yani gaziray çalışması da olabilir.

savas uluca
10 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 17:51

mezarlık kavsağı kavşağı burası arkadaşlar, Gar'dan Gazikente giden yolun köşesi

ozgur_27

10 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:03

Gar kısmında çalışmalar hız kazanmış. Beyaz mıcır serimi yapılıyor. İstasyon meydanından karşıyakaya geçen alt geçit için derin çukurlar açılmakta.

Emre aydemir27

10 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 01:23

Arkadaşlar benim anladığım hem metro hem gaziray görevini görecek izmirde ki gibi evka 3 ten Fahrettin altaya kadar hem yerin altından hem üstünden geçiyor bence çok güzel olacak

Mert Karakoyun

10 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 14:30
GAZİRAY çalışması Başpınar-M. Yavuz istasyonlarında devam ediyor

Alıntı:

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımda yaptığı faaliyetlerden birisi olan GAZİRAY Projesinde çalışmalar Başpınar-M. Yavuz İstasyonları ile Mezarlık Kavşağı’nda devam ediyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımda yaptığı faaliyetlerden birisi olan GAZİRAY Projesinde çalışmalar Başpınar-M. Yavuz İstasyonları ile Mezarlık Kavşağı’nda devam ediyor.
Belediye'den yapılan yazılı açıklamada, proje kapsamında yeniden inşa edilen alt ve üst yapı çalışmalarında D-400 yolu üzerinde bulunan Devlet Demiryolları Köprüsü’nün genişletme çalışmaları yürütüldüğü belirtilerek, bu nedenle Tüfekçi Yusuf Bulvarından gelip Otogar istikametine giden araçların geçişleri Mezarlık Kavşağı üzerinde bulunan iki akaryakıt istasyonu (petrol bayisi) arasındaki servis yolundan sağlanacağı ifade edildi. Açıklamada, mezarlık Kavşağında yapılacak olan çalışmalardan dolayı vatandaşların ve araç sürücülerinin mağdur olmaması için trafik işareti ve yönlendirmelere uymaları gerektiği vurgulandı.
Uygulamanın 20 Ocak Cumartesi saat 24.00’dan itibaren başlayacağı ve 45 gün süreceği açıklandı.

Çalışmalar devam ediyor

Emre aydemir27

9 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 23:17

İstasyon meydanından Gaziantep arena'ya kadar metro görevi görecek. Diğer hatlar ise banliyö görevi görecek.

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445 ... 616263   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM