Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Serhat akdağ
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:59

nerde kaldı demokratik açılım? yazık günah değilmi bu teröristçikleri öldürüyoruz! anti demokratik hareketler bunlar. bunları öldürmemeli bağrımıza basmalıyız.

Ersin_35
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:05

Ben nedense sevinemiyorum. Kimileri gibi sevinç naraları atamıyorum. İnsancıl yaklaşım değil benimkisi sadece herzamanki durumun tekrarlanacağını biliyorum. Benim için 12 leşin önemi yok. Zaten onların yerine yenileri gelecek. Ama ben intikam hırsıyla kalleşçe erlerimize saldıracaklarını düşünüyorum. Benim için bir askerin karşılığı terörist olarak yok. 1 asker için istersen 1000 terörist öldür. O giden canı kimse getiremeyecek. İnşallah bu tekrar başlayan çatışma ortamı biter. Sorunlar insanca çözülürde bir askerimizin burnu bile kanamaz. Allah onları korusun.

Erkan Kvk
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:06

pkklıların öldürülmesine sevinenlerin olması bu ülke için çok kötü bir durum.
pkklıların öldürülmesinin Türkiyeye en ufak faydası yoktur kısır döngü devam eder pkklıların ölmesi demek yarın 5-6 tane asker ölmesi demektir.
Allah akıl fikir versin diyorum

Kozaklılı_Baki
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:08

Alıntı:
pkklıların öldürülmesinin Türkiyeye en ufak faydası yoktur kısır döngü devam eder pkklıların ölmesi demek yarın 5-6 tane asker ölmesi demektir.

Asker ne yapsaydi ? Gelin siniri kolayca gecin, bize saldirin mi deseydi ?

Askere karsi silahlanmis bir terörist gruptan bahsediyoruz ! Elinde cicekler ile gezen protestoculardan degil !!!!

En son Kozaklılı_Baki tarafından Cmt 14 May 2011, 19:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ahmet28
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:09

Ben sevindim.
Eline silah almayı seçenlerin akibeti bu olmalı.
Bunun Türk'ü, Kürd'ü filanda olmaz.

Zamanında birileri ellerine silah alıp Kızıldere'ye, Nurhak'a çıkmışlardı. Onların hemen hepsi Türk'tü evet; ama onlarında hepsi temizlenmişti.

Romedi666
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:11

Diyecek bişey kalmamış bana verilen eksilerden nefret ölçülüyor konuşmaya gerek yok öyle oturduğunuz yerden yurtdışından ordan burdan ölsün demekle olmuyor madem bu işin böyle biteceğine inanıyorsunuz alın elinize silan bırakın karınızı çocuğunuzu gidin askere yardım edin, çünkü siz böyle devam ettikçe bn yarın öbür askere gittiğimde bok yoluna ölecem çocuklarınız bi hiç uğruna ölecek ya ne kadar taş kafalısınız peygamber inse yeryüzüne akıllanmayacaksınız.

Erkan Kvk
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:11

pkklıları öldürerek pkknın biteceğini düşünen zavallıların olması çok kötü
devletin görevi insanların dağa çıkmasını engelleyecek adım atmaktır bunun nasıl olduğuda bellidir.

Dogukan

9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:12

Alıntı:

Bence oturup "pekaka silah birakmalidir, teror ile hicbirseyi halledemezler" dedigin gun soylediklerin inandirici olabilir.

Gerisi zirvalik...

Dunyadaki butun ordulari ve askerleri teroristlerle catismaya girerken "ya biz bunlari oldurecegiz ama onlarda gelip yine kallesce bizi oldurecekler" hesabi yapmaz. O hesabi yapanin vatani bolunur...

Teroriste anladigi dilden cevap verilmesi hic bir sekilde tartisma konusu da olamaz...

Allah teroristleri destekleyenlere akil fikir versin...

alican3565
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:12

Birileri hükümdar olacak diye yine 12 kişi yaşamını yitirdi.Allah kanla beslenen herkesimin belasını verir inşallah

Erkan Kvk
9 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 19:14

yahu onlarca devlet görevlisi pkknın silahla bitirelemeyeceğini söylüyor askerler devlet adamları hala burada kısır döngüyü savunanlar var bu savaşın faydası 30 yıl boyunca abd ve israil gibi emperyalist ülkelerden silah alarak bu ülkeleri zengin ettik

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET