Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Mehmet Yagir

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:29

Ah keske su ABD nin Bin Ladine yaptigini bizde yapsak. Lesleri köylerine degil denizlere gönderelim. En azindan tartismalara azalir.

mustafa vural
8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:32

bu zamana kadar kaç kişi öldü kaç tane operasyon yapıldı kaç kere hava harekatları yapıldı ne oldu ne degişti kim kazandı artık başka çözümler aramalıyız öldürerek bir yere varamayız

Kozaklılı_Baki
8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:32

Geberenler digerlerine ibret olsun.

Ailelerine sabir dilemiyorum, cünkü o evladi zaten PKK'ya katildiklari gün kaybetmislerdi ! Ozaman icin baslari sagolsun, ama gebermeleri icin degil !

Efe Kahraman
8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:40

Alıntı:
Ailelerine sabir dilemiyorum, cünkü o evladi zaten pkk'ya katildiklari gün kaybetmislerdi

İnsanın evladı nasıl değerli değil mi? Yıllarca büyüt,bak zar zor! Dağa gidip öldürülünce iş bitiyor. Emekler boşa.Bizim Mehmetçiğe gelince(Bende Mehmetçiğim) 15 ay evinden eşinden anasından babasında uzak vatan borcu diye dağlarda o karda kışta koştur. Şehit ol sonra herkesi arkanda bırak:( Bu sorunların çözümünü bulmalıyız. Herşey insanlar için. Biraz önyargısız olmalıyız. Herşey Türkiye için. Her halkla birlikte daha güvenli yaşam için.

Dogukan

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:41

Alıntı:
bu zamana kadar kaç kişi öldü kaç tane operasyon yapıldı kaç kere hava harekatları yapıldı ne oldu ne degişti kim kazandı artık başka çözümler aramalıyız öldürerek bir yere varamayız

Mesele operasyonlarin ise yarayip yaramasi degil, ise yarayacak cozumlerin uretilmesi yada uygulanmasi sirasinda TEROR estiren bu KOPEKLERE anladiklari dilde cevap verilmesi. Terorun temsil ettigini soyledigi ve kandirdigi ve bu vesile ile daha cikartip terorist yaptigi gencleri kurtarmak ve bunun icin cozum uretmek, uygulmak cok ayri, bu orgute katilmis ve artik terorist olmus kopekleri temizlemek ise cok ayri bir mesele...

Ne yani cozum degil diye biraklim o zaman onlar saldirsin bizim ordumuz otursun kicinin ustunde...

Kurt sorunu uzerine cozum uretmek ile terore karsi verilen mucadele cok ayri seyler...

Bunlari birbirine karistiran yada ayni gibi gostermeye calisan ise sadece pekakadir...

En son Dogukan tarafından Cmt 14 May 2011, 18:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Berk
8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:42

guzel bir haber..
insallah devami gelir.

mustafa vural
8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:44

Alıntı:
Ne yani cozum degil diye biraklim o zaman onlar saldirsin bizim ordumuz otursun kicinin ustunde...

onlar saldırmasın kimse ölmesin diye başka çözümler üretelim diyoruz yoksa sana ateş eden birine sende ateş edersin

Dogukan

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:46

Alıntı:
onlar saldırmasın kimse ölmesin diye başka çözümler üretelim diyoruz yoksa sana ateş eden birine sende ateş edersin

Yapilan zaten bu... Bize ates edene, coluk cocuk yasli kadin ogretmen asker polis demeden katliamlar yapan teroristlere ates ediliyor...

BARAK

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:48

sabretmek gerekir 30 senedir ugrasiyoruz ama o 30 sene once simdiki turkiye cok farkli ama zamina gelmek uzere katilanlar varmi

Sultan Selim

8 yıl önce - Cmt 14 May 2011, 18:55

Bilgisayarın başına oturduğumda günün en güzel haberini aldım:12 leş....(Yalnız yetmez asker de pusu atmalı !Bir çatışmada en az 50 tanesi gebermeli!) Ne yani, asker .'' gel de beni vur ''mu diyecekti?Şimdi eski adıyla Dağdaki Teröristlerin Partisi(DTP) şimdiki adıyla Bölme Dağıtma Partisinin(BDP) adamları(onlar benim gözümde milletvekili filan değiller-olsalardı yıllardır Kürtçülükten geçinmeyi bırakırlardı-) başlayacaklar hep birlikte Kürtçülük korosuna:'' Gene ........gitti'Operasyonlar dursun....' diye saçmalıklarını devam ettirecekler!Bakın bşiraz sonra tüm kanallarda görürsünüz.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET