Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir Projeleri
123 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 1
mertoviçizmir

6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:12
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir Projeleri

Ayhan
6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:16

mertoviçizmir

6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:21

Alıntı:

Her milletvekili adayının projesi için başlık mı açacağız ?

kesinlikle hayır... amac verdikleri sözleri yerine getireceklermi ? bunun icin actım bu sayfayı yoksa ilgisi yok , herkese sayfa acarsak herhalde site kilitlenir

Ayhan
6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:22

mertoviçizmir

6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:24

Alıntı:
Toplam 3 başlık oldu.

neden ki ?

UfukRaifoğlu
6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:26

toprak35
6 yıl önce - Pts 09 May 2011, 22:31

Yakup

Alıntı:
kesinlikle hayır... amac verdikleri sözleri yerine getireceklermi ? bunun icin actım bu sayfayı yoksa ilgisi yok , herkese sayfa acarsak herhalde site kilitlenir

verilen vaadetler ve tutulan sözler cok ayri konular....

secimlerden önce verilen sözler kullaga cok güzel geliyor, ve secimden sonra halklan ilgilenmeyen vekiller... bu Türkiyenin bir gercegi....

mertoviçizmir

Alıntı:

Binali bey Türkiyenin 4.büyük kentine verdiği Tren sözünü yerine getirsin önce.Yıl 2011 oldu hala bekliyoruz bu gidişle 2020 de görürüz.İzban tarzı Treni geçtik Kara trene razıyız.

türkiyenin 4. büyük kenti mi 3. büyük hangisi oluyor bursa mı , adana mı ?

Alıntı:

başlıkta "hükümetin" yerine "binali yıldırım'ın" denilerek müthiş bir değişiklik yapılmış gerçekten. bravo...

evet verilen sözlerin bir yerde kanıt olarak durması gerektigini düsünüyorum sahsen secildiklerinde bunları yerine getirecekler mi yoksa unutacaklar mı amacım sadece bu
Alıntı:
verilen vaadetler ve tutulan sözler cok ayri konular....

secimlerden önce verilen sözler kullaga cok güzel geliyor, ve secimden sonra halklan ilgilenmeyen vekiller... bu Türkiyenin bir gercegi....

orası öyle ama en azından kanıt olarak vermiş oldugu sözler var ve bu site birileri tarafından takip edildigi icin gelecekte unuturlarsa bu site sayesinde hatırlamıs olacaklar diye düsünüyorum bilmiyorum bana katılıyormusunuz veya katılmıyormusunuz

uzay
6 yıl önce - Sal 10 May 2011, 11:23

Alıntı:
Binali bey Türkiyenin 4.büyük kentine verdiği Tren sözünü yerine getirsin önce.Yıl 2011 oldu hala bekliyoruz bu gidişle 2020 de görürüz.İzban tarzı Treni geçtik Kara trene razıyız.

türkiyenin 4. büyük kenti mi 3. büyük hangisi oluyor bursa mı , adana mı ?

Arkadaş orda zaten 4. büyük derken , İzmir'den değil.Bursa'dan bahsetmiş.

sayfa 1
123 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet