Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 149150151   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Murat Kumbasar
7 yıl önce - Pts 09 May 2011, 07:14

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Murat Kumbasar
Boran
7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 14:01

NURULLAH SAĞLAM SÖZLEŞMESİNİ 3 YIL UZATTI
Mersin İdman Yurdu, Teknik diretör Nurullah Sağlam'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Hilton Otelinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, Teknik Direktör Nurullah Sağlam ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

http://www.mersinidmanyurdu.com/miy/index.php?opt ...;Itemid=50

Bu çok iyi oldu ,Nurullah Hoca yönetiminde takviyelerle çok daha güçlü olacağız

Emre hazar
7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 14:17

Çok iyi oldu. Nurullah Hoca'ya sonuna kadar destek vermek lazım. İdealleri ve hırsı olan bir teknik adam. Akşam TRTSPOR'da Adem'le birlikte yayına katıldılar. Adem'in Trabzon'a gitme işi yatmış gibi. İnşallah bizde kalır. Nduka,Joseph,Tonia ve Adem muhakkak takımda tutulması gereken oyuncularımız. Tevfik Sırrı GÜR stadımızın acaba kapasitesi arttırılacak mı? Kale arkası tribünleri kaleye yaklaştarılıp tam bir futbol stadına dönüştürülse muhteşem olur. İnşallah bir daha alt liglere düşmeden hep SÜPER Ligde kalırız.

Ahmet Nadir İşisağ

7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 14:32

Mersin'lileri canı gönülden kutluyorum.Hayırlı olsun...
İlk sezon kalıcı olun,gerisini Nurullah Hoca halledecektir...
Tekrar kutluyorum...

Emre hazar
7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 15:14
MİY kendini "Sağlam'a" aldı

Mersin İdman Yurdu, Teknik diretör Nurullah Sağlam'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Hilton Otelinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, Teknik Direktör Nurullah Sağlam ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

"MERSİN TARİHİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR"
Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "Mersin Tarihi bir gün yaşıyor. Bu tarihi bize yaşatan futbolculara ve hocamıza teşekkür ediyorum. 29 yıl sonra bu Süper Lig'i Mersine kazandırmak önemliydi. Herkes buna inandı ve şuan Mersin'de siyaset olmasına rağmen herkes Mersin İdman Yurdu'na kilitlendi. Stad içerisindeki o coşku o heyecan buna değerdi. Bizde bütün Mersinle birlikte yaşadık. Zor bir süreci aştık ve takımı şampiyon yaptık. Bu bir Rüya gibi. Hala insanlar buna inanmıyor. Bu rüya değil. Mersin bunu haketti. Bugüne kadar bize destek veren herkese teşekkür ederim" dedi.

"EKİP ÇALIŞMASIYDI"
Kahramanlı, "Bu ekip çalışmasıydı. Biz ekip olarak bunu başardık. Bir sezonu kapattık yeni sezona başlıyoruz. Yeni sezonda Süper Lig'de mücadele edeceğiz. Herşeyden önce bu işin başında Nurullah Sağlam olması gerekiyor. Bu nedenle hocamızla anlaşmamızı uzatıyoruz. Hocamıza ve ekibine güveniyorum. Çok kısa süre içerisinde stadımız yapılacak. En büyük sıkıntımız tesis. Bu tesis konusunda da Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile konuştuk. Macit Özcan Spor Kompleksinin arkasında bulunan 70 dönümlük arazi için talimat verildi. Bu sezon başına kadar tesis yetişecek. Ben Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'na teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"KENTİN MENSUBU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM"
Teknik Direktör Nurullah Sağlam, "İlk geldiğimden bugüne kadar çok şey değişti. Bu kentin bir mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Bu kentte geldiğimden bugüne çok değişiklik oldu. Kente girecek insan ceketini ilikleyerek girecek. Bu kente saygı duyacak. Yönetim kurulu sözleşmemi uzatarak bana çok büyük hediye verdiler. Burada herkesle uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonrada uyumlu çalışacak. Ben o tablo da bir resim olarak kalacağım belki ama bunları torunlarıma anlatma fırsatı bulacağım. Ben bunu daha öncede Denislispor - Fenerbahçe maçında yaşadım. Bu ikinci zafer için herkese sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Sağlam, "Şampiyon olduktan sonra biz hemen yeni sezon çalışmalarımıza başladık. Özellikle yabancı oyuncu konusunda önemli çalışmalara başladık. Az zamanda çok işler başardık. Bundan sonra bunu başarmaya devam edeceğiz. Yardımcı hocalarımızı yut dışına gönderiyoruz. Bende onlardan gelecek rapor doğrultusunda Yönetim Kurulu ile birlikte yurt dışına giderek transferleri bitireceğiz" diye konuştu.

http://www.spor33.com/haber-18072-MiY-kendini-Sag ...-aldi.html

anıl gumusel
7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 16:26

Mersin İdman Yurdu İnşallah süper ligde kalıcı olur.Ligimize yakışan bir takımın hak ettiği yerde olmasını istiyorum.
Tebrikler Mersin İdman Yurdu

Furkan ÇINAR
7 yıl önce - Sal 10 May 2011, 18:00
-

Tebrikler Mersin İdman Yurdu...Uzun bir aradan sonra tekrardan Süper Ligdeler.Zor bir işi başardılar.Güçlü bir ligi(Bank Asya'yı) geride bıraktılar.İnşallah ligde kalıcı olursunuz...

Emre hazar
7 yıl önce - Prş 12 May 2011, 10:30
Sağlam hoca durmuyor!

Mersin İdman Yurdu 28 yıl aradan sonra Süper Lig’e yükselmesiyle birlikte Mersin’de çalışmalarda hız kazandı. Yönetim Kurulu ilk olarak Teknik Direktör Nurullah Sağlam’ın sözleşmesini 3 yıl daha uzatarak işe başladı. Nurullah Sağlam’da zaman kaybetmeden Antalya’dan ekip getirerek Tevfik Sırrı Gür Stadı ve idman sahalarında ki zemin çalışmalarına hız verdi.

“TSG’DE YENİ DÖNEM”
Teknik Direktör Nurullah Sağlam başkanlığında Stat içerisinde çalışmalar başladı. Tevfik Sırrı Gür Stadı zemini tamamen kaldırılarak yeniden yapılacak. Soyunma odaları, şeref tribünü ve basın tribünü de elden geçirilecek. Ayrıca ışıklandırma konusunda da geç kalınmasını istemeyen Nurullah Sağlam, bu konuda da Ankara’dan ekip getirterek etüt çalışmalarını başlattı.

“SÜPER LİG’E YAKIŞIR STAT OLACAK”
Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, tatil yapmak için zamanları olmadığını bu nedenle görevlerinin başında olduklarını söyledi. “Her şey Mersin” için diyen Sağlam, “Süper Lig’de çok önemli maçlar oynayacağız. Stat da çok eksiklerimiz var. Bunların biran önce yapılabilmesi için çalışmalara hız verdik. İlk olarak stat zemini kalkacak. Ondan sonraki süreçte soyunma odaları yapılacak. Işıklandırma konusunda da etüt çalışması var. 10 gün içerisinde çalışmalar başlarsa Sezon başına ışıklandırma da yetişir” dedi.

http://www.spor33.com/haber-18078-Saglam-hoca-durmuyor.html

Emre hazar
7 yıl önce - Prş 12 May 2011, 10:45

Mersin İdman Yurdu hız kesmiyor. Teknik Direktör Nurullah Sağlam'ın raporu doğrultusunda Nduka ve Josef'le 3 yıllık anlaşma sağlandı. Kulüp binasında gece geç saatlere kadar süren görüşmeler sonunda her iki futbolcuyla anlaşma sağlandı. Mersin İdman Yurdu Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Işık, Nurullah Sağlam’ın raporu doğrultusunda görüşmeler yaptıkları Nduka ve Josef’la anlaşma sağladıklarını söyledi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Işık, “İlk olarak iç transferi bitireceğiz. Ardından dış transfere yöneleceğiz. Süper Lig’de ses getirecek kadro kurmak istiyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

http://www.spor33.com/haber-18082-Josef-ve-Nduka- ...devam.html

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 149150151   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET