Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
M.Ali
13 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 01:52
Selçuk Üniversitesi - Selçuklu Tıp Fakültesi

Gerçekten büyük ve güzel bir proje:

(+)

Ama kendisi de bir türlü sonlandırılamayanlardan. Ayrıca burası açıldığında üniversitede okumak ne kadar zevkli hale gelir bilmiyorum. Normalde bile girenin çıkanın hesabı yokken bu durumda iğrenç olur bence. Tramvaylarda yer bulmak da bir o kadar zor olur.

Mag

13 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 12:31

Ben bu okulda okurken burasi insaatti hatta arkadaslarla soylenirdik buranin bitimini gormeden diplomayi alsak derdik derken on yildan fazla zaman gecti degisen yalnizca binanin boyasi galiba yazik diyorum cok yazik. Aslinda okulda super para ve gelir var ama o kadar para nereye gider anlamis degilim.

M.Ali
13 yıl önce - Cmt 18 Arl 2004, 13:50

Biz de 1. yılda hiç bir değişiklik göremediğimizden "kimbilir biz mezun olana kadar bitiremezler" diyorduk, ki bitirmemize az kaldı ama gerçekten değişen çok az şey var.

Dediğin gibi üniversitede gerçekten çok iyi para var. Muhasebe hocamız S.Ü Vakfında üst düzey görevlilerden, sık sık "Türkiye'de devlete borcu olmayan tek üniversiteyiz, Elinde en fazla likit bulunduran üniversiteyiz." türünden şeyler söylerdi. Haksız da sayılmaz; 70 bin öğrenci harcının yanısıra çok iyi de işletmecilik yapıyor üniversite.(Hilton, Gökkuşağı v.b)

Ama bunlar öğrenciye yansımadıkça (gerçekten çok iyi olan kütüphane ve bil-mer dışında) okulun en zengin üniversite olmasının bir önemi kalmıyor.

Mag

13 yıl önce - Pzr 19 Arl 2004, 02:22

Selcuk Universite Sporu zamaninda tirilyonlara satmisti okul ve o paralarla stad falan yapilmisti zannedersem, ama yetmez diyorum yinede kasada duran parlalarla bu isler yurumez mentaliteleri degistirmek lazim biraz galiba. Keske bu paralar cok daha yapici bir sekilde degerlendirilse.

M.Ali
13 yıl önce - Pzr 19 Arl 2004, 02:41

Futbol takımını satıp Kütüphaneyi yaptır(mış)dılar. Kütüphanenin girişinde öyle yazıyor.

Yine bu sene de 1.Lig için oldukça iddialı bir basketbol klüpleri var. Belki de onu da satıp çevre düzenlemesi filan yaparlar

Aslında son 2 yıldır (rektör değişimiyle birlikte) okulda değişen çok şey var. Benim gözlemim iyiye doğru bir gidiş. Umarım hayırlı olur.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA