Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Halil
15 yıl önce - Cum 29 Tem 2005, 14:52

Talya otelden cekilmis birkac guzel Antalya manzarasi daha ekleyelim buraya..
Antalyanin hic kuskusuz en guzel manzarali oteli..

(+)

(+)

(+)

(+)

Moh@met

15 yıl önce - Cum 29 Tem 2005, 16:58

Fotoğraflar çok güzel olmuş, elinize sağlık. Bende şimdi hâyal meyâl hatırladım Klüp bölgesini. Mezbahaneye çok yakında oturuyoruz yıllardır. Eskiden mezbahane dolmuş durağı iken hatırlıyorum. Dolmuşlarda yazıyordu "Klüp-Mezbahane" diye

mert ay
15 yıl önce - Cmt 30 Tem 2005, 03:07

Talya oteli yıllarca 5 kat idi.90 lı yılların sonlarında 7 kata çıkarıldı.

yüksel İŞKOL
15 yıl önce - Cum 16 Eyl 2005, 06:09

Talya oteli eskiden de vardı ileride de olacak. Sahibi Rahmetli Vehbi KOÇ'dur. Kendisi burada kaldığı sırada yürüyüş sonrası vefaat etmişti. Antalya'da bulunan En güzel Oteldi  Altın Portakal Film Festivaline katılan bütün sanatçılar bu otelde konaklarlardı.. şimdiki gibi sönük geçmezdi festival; tüm sanatçılar katılırdı.  her ne kadar daha lüks daha yeni oteller yapılsa da o semtin güzelliğinden herhalde o sessizlik o huzur Antalya'nınbaşka bir yerinde yoktur   deniz dalgalarının cama vurduğu bir salonda kahvaltı yapmak isterseniz talya oteline gitmeniz gerekecek başka yerde yok..   Otelin Asıl adı ANTALYA OTELİ imiş Fırtınalı bir günde  Baştaki A ve N harfleri uçmuş otel yönetimi de değiştirmemiş ve adı TALYA kalmış bilmem ne derece doğru bana inandırıcı geldi

Hande_t
15 yıl önce - Cum 16 Eyl 2005, 10:13

Benden de bi resim.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANTALYA