Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
wedatben28

5 yıl önce - Çrş 13 Mar 2013, 11:04
kayaşehir

Kayaşehir;

İett otobüs seferleri ve Hat sayısı çok az..

Merkez kayaşehir a.v.m. içerisinde bulunan tek kırtasiye sahibi tanıyorum..

Merkez kayaşehir a.v.m. içerisinde dükkan kiraları 1500 TL den başlıyor. Bu yüzden 1 sene olmasına rağmen açıldığı günden bu yana daha doluluk oranı % 40 geçemedi..

Konutlar arası birbirine çok uzak, servis gibi hat koyması lazım.. Millet çok eziyet çekiyor..

Başakşehir'den kayaşehir'e 1,15 dk gittiğimi biliyorum.. Bütün etapları dolaşıyor..

Farmir
5 yıl önce - Cmt 06 Nis 2013, 20:57

Uydukentin kendi Hilton oteli aciliyor.

"Hampton by Hilton Istanbul Kayasehir" otelin Hilton oteller zincirin resmi web sitesinde web sayfasi - http://hamptoninn3.hilton.com/en/hotels/turkey/ha ...index.html

Son gunlerde otelin onunde konulan Hampton by Hilton otelin tabelasi.

kaynak https://foursquare.com/v/hampton-by-hilton-kayase ...af1/photos

(+)

En son Farmir tarafından Pzr 07 Nis 2013, 16:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

orhan akıncı
5 yıl önce - Cmt 06 Nis 2013, 21:27

Projeye başlarken 60.000 konut olarak başladılar. Proje Şuan %20'dedir. Bu projeye ayrılan bütçenin bir kısmı Van deprem konutlarına ayrıldı bundan dolayı gecikmede olmuş olabilir. Ulaşım sorunu halen çözülmüş değil. Eğer ileriye dönük yatırım amaçlı ev yada dükkan alanlara kesinlikle tavsiye edilir. 3.hava limanı-Türkiye'nin en büyük sağlık merkezi-olimpiyat köyü-3. köprünün güzergahı-kuzeyinde Belgrad ormanı-İketelli sanayi org.-Hadımköy org.san. gibi yerlerin tam ortasında olması avantajlarını yükseltiyor. Ayrıca trafik sıkışıklığın olmaması,kişi başı yeşil alanın fazla olması,gürültü ve görüntü kirliliğinde olmaması da artı avantajlardır...

wedatben28

5 yıl önce - Prş 18 Nis 2013, 17:17

Kayaşehir 1.000.000 Nufusa koşuyor...

İlk önce Merkezkayaşehir avm ile tek alışveriş merkezine kavuşan şehir şimdi de GİRİŞKAYAŞEHİR ile yeni bir çarşıya daha kavuşuyor.. fiyatlar 250.000 tl den başlayacakmışşş.. ihale usulü ile satış yani 500.000 tl ye çıkar..

Olimpiyat köyü metrosu açılması ile birlikte başkaşehir metrosunun buraya entegre olması planlanıyor..

Ayrıca kayaşehir gibi bir yerde HİLTON gibi bir otelin ne işi var??

mstfzdmr

5 yıl önce - Pts 22 Nis 2013, 18:24

Adı kaya ama zemini de kaya mı acaba? Böyle bir isim koyulmuş olması reklam gibi geliyor bana... Ben bu ismi ilk duyduğumda Sarıyer taraflarına yapılıyor sanmıştım...!!!

Aras Berkin
5 yıl önce - Pts 22 Nis 2013, 18:35

(+)

Resimdeki kırmızıyla işaretlediğim alan niye ısrarla boş bırakılıyor?
Ormanlık değil, çorak, bomboş bir arazi.
Eskiden askeri bölge olduğunu biliyordum ama önemi kaldı mı yahu? İmara niye açılmıyor?

alen_1989
5 yıl önce - Pts 22 Nis 2013, 20:00

Alıntı:
Adı kaya ama zemini de kaya mı acaba? Böyle bir isim koyulmuş olması reklam gibi geliyor bana...

Mstfzdmr bey; Kayaşehir'in zemini de adı gibi kaya, hatta o bölgede meydan yapmak için taş ocağını doldurdular.

ali dostbey
5 yıl önce - Pts 22 Nis 2013, 21:54

Toki'nin kayasehirde insaat ettigi bu binalari cok begendim...keske bunda onceki binalar bu tarzda yapilsaydi...
http://www.havadanemlakvideo.com/nerede/toki/kaya ...-9344.html

korkutyil
5 yıl önce - Sal 23 Nis 2013, 19:02

Havadan güzel görünse de 17. bölge evleri yakından çokda kaliteli görünmüyor.

wedatben28

5 yıl önce - Prş 25 Nis 2013, 20:48

Alıntı:
Resimdeki kırmızıyla işaretlediğim alan niye ısrarla boş bırakılıyor?
Ormanlık değil, çorak, bomboş bir arazi.
Eskiden askeri bölge olduğunu biliyordum ama önemi kaldı mı yahu? İmara niye açılmıyor?

2B arazisini kolay kolay kamulaştıramazlar...

Bu arazi ile ilgili bir anım var paylaşmak isterim...

Habibler - arnavutköy orman arazi bölümünde bir piknik merasimimiz olmuştu.. Akşam geç saatlerde yola çıkınca trafik felakete dönüştüğünün farkına vardık.. Aslında Habipler gibi mevkinden Esenler'e 30 dk da ulaşılabiliniyordu.. ama daha arnavutköyde 1,5 saatimiz geçmiş halen bekliyorduk...

Yol ağır ağır ilerlerken Tabelada BAŞAKŞEHİR adını görünce şaştım kaldım.. Yani burası habipler Başakşehir ile buranın ne alakası var, üstelik trafik işaretinin gösterdiği yön ormanlık araziyi gösteriyor.. Trafik ilerlemeyince Başakşehir yönü açık buradan da Esenler'e otoyoldan ulaşır diye düşündük.. ve müthiş bir arazi yoluna girdik..

Ekteki resimlere göre yolları isledik...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)